Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ziobro, zrób z takimi sądami porządek...... śmierć za śmierć w ,miejscu publicznym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na miejsce  w sanatorium czeka się długo    to jeszcze zależy   jakie i gdzie to sanatorium  wiem    bo   miałam poważne problemy z kręgosłupem leczyłam się we Wrześni   u   Dr. Orczyka   w  NEUROMEDZIE    który    też  mnie operował  to chyba  najlepsza klinika    w  kraju   jaką  znam 78 942 93 82
0
No nie wiem Ja   na miejsce w sanatorium długo   nie czekałam   miałam problem z kolanem   Dość  poważny   gdyby nie  ArtroCenter  w  Poznaniu i  fachowa szybka pomoć dr.  Krawczuka   mogłoby nie być   dobrze , ale  do sanatorium  dostała się   szybko
0
Po operacji   w  NEUROMEDZIE  kręgosłupa  opiekował   się mną   dr. Orczyk   i  to on   skierował   mnie na rehabilitację do sanatorium owszem trochę   się  czeka na miejsce   no ale moi drodzy  miejmy    uwagę   iż  w kraju coraz więcej ludzi    potrzebuje   leczenia sanatoryjnego a miejsc   nie jest  dużo
0
zgodzę  się  z Tobą dr. Orczyk jak i  dr.Poleszczuk  ściśle że sobą współpracują  co odbija się  korzystine   dla pacjentów
0
polecam sanatorium Medical Sensus w Polanicy Zdrój, to bardzo dobre sanatorium polecam sama wróciłam bardzo zadowolona
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: