Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztuje uroda

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2017 r. o 18:10 Powrót do artykułu
ja część rzeczy robię sama i nie muszę ze wszystkim biegać do kosmetyczki. znalazłam sklep, gdzie można kupować produkty (w tym lakiery) w bardzo niskich cenach: ***katenails.pl. dzięki temu mogę oszczędzić. no ale nie każdy ma na takie rzeczy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urada niestety trochę kosztuje, ale jeżeli przekłada się to na jakość życia, to warto w to zainwestować. moja żona całe życie miała kompleksy z powodu nosa. odkąd zrobiła sobie korekcję nosa w  ******chirurgiaestetyczna.pl/, jest zadowolona i pełna radości życia. a do tego łatwiej jej się oddycha, bo zabieg poprawił funkcje nosa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie myślę za bardzo oszczędzac na swojej urodzie. jak tylko mogę i czas mi pozwala idę do kosmetyczki z salonu  ******goodtimedayspa.eu/  nie ma się co oszukiwać w domu nie oczyścimy dokładnie cery, nie odżywimy jej odpowiednio jak zrobi to profesjonalistka. a jeżeli chodzi o koszty to nie są aż tak wysokie jakby się wydawało. w moim salonie mają też atrakcyjne promocje trzeba tylko często zaglądać na ich stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z kolei stawiam na samodzielną pielęgnację i jestem zdania, że z kosmetykami wcale nie działa zasada, że żeby były dobre muszą być drogie, jeżeli chodzi o makijaż moim hitem jest ***s://***pierrerene.pl/pl/, a nie dość, że ich kosmetyki są dobrej jakości i cenowo nie wypadają drogo to jeszcze wspieram polską markę co dla mnie zawsze jest na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem też jedna rzecz wystarczy i wiele można zaoszczędzić na innych urodowych zakupach, ja zainwestowałam w jonizator do wody w zdrowie-dom bo jak się podliczyłam to zupełnie się nie opłaca tej wody kupować i woda alkaliczna, kwaśna i srebrna mają tyle właściwości, że moja półka i z kosmetykami i z chemią domową znacznie się skróciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda, w internecie kosmetyki są znacznie tańsze jednak nie na samych kosmetykach tylko możemy polegać. często jest tak, że przychodzi konieczność wizyty w salonie kosmetycznym. jak wiemy takie usługi do tanich nie należą, ale na szczęście są promocje. ja na takich promocjach bazuję. mój salon dość często daję ciekawą ofertę. teraz widzę promocje na ******goodtimedayspa.eu/promocje/depilacja-laserowa-vectus-promocja i już myślę się zapisać, szkoda przepuścić taką okazję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...