Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

​Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide

Utworzony przez parazykwantel sprzedam, 11 marca 2018 r. o 06:52
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie. Termin ważności 9.2018. Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.  Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol Oferuje leki przeciw pasozytom: Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek - glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej.  Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym - tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g.  Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek - przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 2 dziennie przez 3 dni na przywry. Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek, ale mogę łatwo oddzielić z listków - glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu.  Zentel Albendazol 200mg 5zł - obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni.  Zen Plus - lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest znacznie silniejszy dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach, od tych leków podanych osobno.  Metronidazol 400mg 1.5zl - pierwotniaki pasożyty bakterie beztlenowe giardia rzęsistek odleżyny owrzodzenia ameboza giardiaza lamblioza Jan Krongboon massagewarsaw gmail com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowany praziquantelem...600.. czy jest to nadal aktualne ..? jesli tak ..prosze o kontakt mailowy  bastek24@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ofert nadal aktualna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zainteresowana kupnem . Mój adres annazoltaniecka28@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOGE PROSIC O KONTAKT.JESTEM ZAINTERESOWANY.530888328
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowana - na gliste ludzka- czy jeszcze aktualne ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktualne, adres massagewarsaw gmail com telefon 0066994403698
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zainteresowany "Prazykwantelem 600mg" - czy ogłoszenie jest to nadal aktualne ..? Jesli tak, proszę o odpowiedź na mojego emaila - wcześniej wysłałem do Pana/Pani wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zainteresowana cesol proszę o kontakt m.draczka@interia.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praziouantel 600 to to samo co cesol? Proszę jedno z tych kontakt m.draczka@interia.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...