Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasozyty nuzen swierzb sprzedam

Utworzony przez massagewarsaw, 11 maja 2018 r. o 16:44
stromectol ivermektyna iwermektyna ivermectin pasozyty nuzen swierzb odsprzedam 2 blistry po 6 tabletek po 6mg w oryginalnym opakowaniu kartonowym. mogę otworzyć i wysłać w dowolnej ilości. ważność 04.2019. liczę 20zł/tabletka + wysyłka z tajlandii 20zł lub wysyłka pobraniowa z polski 20zł. oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty. - prazykwantel od 2.5 zł/tabletka - yomesan 500mg od 2 zł/tabletka - vermox mebendazole 100mg od 1zl/tabletka - zentel 200mg od 10zl/tabletka leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę. doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z tajlandii lub w przypadku wysyłki z polski 20 zł za pobraniową. powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna. jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z polski. mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa. stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania. leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie. leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. jan krongboon massagewarsaw@gmail.com  ***facebook.com/kurs.tajski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwermektyny Ale tylko Tabletki?  Ile Panu zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ UWAŻAĆ I NIE KUPOWAĆ NIC OD OSZUSTA ''MASSAGE WARSAW JAN KRONGBOON''  !! JA DAŁEM SIĘ NABRAĆ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Ten chłopak od tabletek to oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ UWAŻAĆ NA OSOBNIKA PRZEDSTAWIAJĄCEGO SIĘ JAKO  Jan Krongboon massagewarsaw gmail com  I PRÓBUJĄCEGO SPRZEDAĆ PAŃSTWU NIBY LEKI PRZECIW PASOŻYTOM. TO ZWYKŁY OSZUST. JA DAŁEM SIĘ NABRAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkurencja nie spi, jedna osoba mnozy sie pod roznymi imionami. Pozdrawiam konkurencje, niestety, musicie obnizyc swoje ceny, zeby miec klientow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ci dam konkurencję..Będziesz siedział !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z mężem też zostaliśmy oszukani przez niego. Przestrzegamy wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roboty konkurencji moze niech sie najpierw zarejestruja, przedstawia z imienia i nazwiska, bo inaczej to ich brednie mozna traktowac jako oszczerstwo, pomowienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !   Jan Krongboon massagewarsaw gmail com   TO JEST OSZUST !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstąpię oryginalną Iwermektynę w tabletkach przywiezioną z USA. Mogę się spotkać na odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka. Basia tel. 785 597 308 Ww. tabletki to pozostałość po skutecznym leczeniu przeciwpasożytniczym, przeznaczona dla ludzi. Ww. Iwermektynę przywiozłam z USA dla siebie i swojej rodziny ale już się wyleczyliśmy więc chciałabym pomóc innym. - tabletki są nieotwierane, fabrycznie zalokowane przez producenta - data ważności jest bardzo długa - ww. Iwermektyna szybko wyleczy z pasożytów np. świerzb, demodex (nużeniec), glista, węgorek, włosogłówka, owsiki i inne. - 100 % skuteczności NAJSKUTECZNIEJSZA IWERMEKTYNA JEST TYLKO Z USA. WYSYŁKA Z POLSKI. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...