Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sucha skóra

Utworzony przez octavvia, 11 grudnia 2015 r. o 09:41
najlepsze efekty w nawilżaniu skóry dają dostępne w aptekach kremy i balsamy zawierające kwas hialuronowy lub mocznik. może warto się wybrać do dobrego dermatologa albo alegologa?  ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwas hialuronowy faktycznie działa bardzo odżywczo na skórę, ja stosuję do włosów odzywkę z kwasem ***s://***doz.pl/apteka/p132314-botame_kwas_hialuronowy_odzywka_nawilzajaca_250_ml włosy sa po niej bardoz przyjemne w dotyku, w ogóle ta marka kosmetykó ma bardzo dobre produkty i tylko chyba w doz można dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo polecam krem   ***s://sklep.barwa.com.pl/barwa-siarkowa/54-krem-siarkowy-dlugotrwale-nawilzajacy-barwa-siarkowa-50-ml.html który zawiera między innymi kojącą alantolinę, antybakteryjną siarkę i odżywczy olej bawełniany. ja go stosuję już od dłuższego czasu i jestem jak do tej pory zadowolona. krem jest wydajny, odpowiednio nawilża skórę, a jej wilgotność długo się utrzymuje, co mnie bardzo cieszy, bo w końcu jakby nie było moja twarz jest moją wizytówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić kosmetyki konopne. Mają bardzo bogaty skład, co najważniejsze naturalny. Jeżeli chodzi o skórę to świetnie nawilżają i pielęgnują. Efekt jest szybki i długotrwały. Zerknij na  ***konopnymarket.pl/  mają spory wybór tego typu produktów, w super cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...