Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suchy nos - jak sobie z nim poradzić?

Utworzony przez Baśka, 29 września 2016 r. o 21:52
Od jakiegoś czasu mam straszny problem z nosem, jakoś mnie tak dziwnie swędzi i pobolewa, mam wrażenie, że jest strasznie suchy. W pracy mamy klimatyzację i nie mogę otwierać okien, więc nie wpada nam żadne świeże powietrze, a klima chyba wieki nie była czyszczona bo mam wrażenie, że z niej jakieś pyłki czasami wylatują. Nie wiem, czy to kurz czy co, ale oddycha mi się nienajlepiej. Macie jakieś sposoby, żeby nawilżyć nos? Tylko mi nie mówcie, że klimę trzeba zmienić bo szef mówi, że za miesiąc zmieniamy biuro, więc niczego zmieniał nie będzie. A ja jeszcze miesiąc muszę przetrwać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj sprayu nozitix, jestem alergiczką i też mam często ten problem, ten jest świetny bo pomaga ma suchy nos, ma naturalny skład i tez jest gęstszy przez co tak nie spływa i nie zostawia takiego ziwnego posmaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...