Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tatuaże - co o nich sądzicie

Utworzony przez maximusica, 12 stycznia 2015 o 22:37

Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwójka moich znajomych zajmuje sie tatuowaniem. Są dobrzy. Spod ich rąk wychodzą prawdziwe dzieła sztuki. Ale osobiście, nigdy bym sobie tatuażu nie zrobiła. Zauważam jedno-one po pewnym czasie blakną. Taki wyblakły tatuaż wyglada bardzo zźle.
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2015 o 22:49
0
Subtelny tatuaż może być fajny, ale nie zrobiłbym sobie, chyba że z jakimś cytatem do którego mam szczególny stosunek, inny szybko by mi się znudził.   wynajem Aut warszawa
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2015 o 11:24
0

0
Przemyślane potrafią być dziełem sztuki, ale ogólem to widzi się dużo brzydkich wzorów.
0
To jest prawda, że każdy tatuaż musi być przemyślany, a zwłaszcza te duże, które są prawdziwymi dziełami sztuki tak jak ten trzeci od dołu http://www.gurutattoo.pl/tatuaz-japonski.php, który zrobił sobie mój znajomy.
Ostatnio edytowany 15 maja 2015 o 10:59
0
Nie podobają mi się tatuaże u kobiet. Uważam, że je szpecą, a nie dodają uroku. No i te wieśniackie smoki, tribale i chińskie napisy są urocze :)
0
w ten sposób zdobią się ludy prymitywne, margines i kryminaliści
0
0
Super, pomyśl tylko jak będą one wyglądały, jak skura będzie bardziej wiotka, gdy będziesz miała lat 60+...
0

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: