Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybielanie zębów - co wybrać ?

Utworzony przez annie, 22 kwietnia 2017 r. o 11:56
Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej. Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym lub domowe wybielanie, takie jak i-bright.eu Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w krakowie w studio stomatologii estetycznej se+ na ul batroego moge ci polecicmetode beyond. wybielałam zębyt tą własnie metoda, jestem zadowolona z efektu, przynajmniej naturalnie wygląda. mają tam samcyh specjalisów także dobiora ci odpowiednią metodę wybielania ******studiose.med.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbezpieczniejszym sposobem na wybielenie zębów, który będzie efektywny i sprawi, że nie wyrządzisz sobie krzywdy, jest udanie się do stamatologa. bawiłem się kiedyś w jakiś paski itd., ale efekty było dopiero widać, kiedy zajął się tym dentysta. tak to strata kasy. mogę polecić ci udanie się do aldentu, mają tam porządny sprzęt i dobrych lekarzy. przyjmują w trzech miejscach w lublinie, więc bez problemu znajdziesz sobie miejsce, do którego ci najbliższej. na stronie internetowej mają wszystkie informacje: ***aldent.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętaj że przed wybielaniem twoje zeby musza być zdrowe, tak więc nie obejdzie sie bez wizyty u stomatologa. poza tym dobrze wykonać też piaskowanie/usuwanie kamienia z zębów. dobre sa i preparaty z apteki, drogerii itp ale chyba najbezpieczniejsze to zabieg wybielania u dobrego stomatologa. polecam lekarzy stąd ***s://ranking.abczdrowie.pl/ ale trzeba zapytac czy wybiela i poczytac opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak dobre gabinety stomatologiczne i nadzór dentysty jak dla mnie jest najlepsza metoda wybielania. Domowe metody często są niskuteczne, preparaty dostepne w aptekach czy drogeriach sa drogie i zwykle też nie będzie efektu a kilka zabiegów i usmiech ładniejszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zęby wybielałam przy Kiernickich w Dental House i efekt był dokładnie taki jak sobie wyobrażałam. Cena rozsądna i gabinet z nowoczesnym sprzętem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...