Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wypadające włosy

Utworzony przez felicja, 13 lutego 2017 r. o 11:50
Pomocy,  moze wy mi coś polecicie, od paru miesięcy mocno wypadają mi włosy, chodziłam po dermatologach, miałam różne ampułki,wcierki i jakoś mega efektu nie widże, jak tak dalej pójdzie to chyba bedę łysa :(( znacie coś co może pomóc i na tym nie zbankrutuję, bo n atych lekarzy i te wszystkie rzeczy wydalam masę kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy ustabilizowanej kondycji organizmu możemy w szybki sposób zadbać o fryzurę i zahamować negatywny proces. Należy stymulować wzrost nowych włókien, tzw. następowych oraz wyhamowywać proces wypadania włosów, które zostały osłabione. Dokonujemy tego poprzez systematyczne wmasowywanie w skórę głowy preparatów na bazie: aminokwasów, peptyd, keratyny, kolagenu, enzymów, fitohormonów, witamin, minerałów czy minoksydylu. Aby składniki te miały możliwość wchłonięcia i dotarcia do brodawki włosa, musimy we właściwy sposób przygotować do tego skórę, oczyszczając ją systematycznie peelingiem oraz odpowiednio dobranym szamponem. Wskazane są również masaż skóry oraz mezoterapia mikroigłowa, którą pacjenci wykonują samodzielnie w domu. Najważniejsze są systematyka i prawidłowa aplikacja, działania te z pewnością wpłyną na porost i jakość nowych włosów. Urządzenia laserowe – szczotki i grzebienie emitujące światło lasera mogą stymulować wzrost włókien. Urządzenia te sprawiają, że stają się one grubszy i zdrowszy Finasteryd to z kolei coś na wypadanie włosów u mężczyzn. Występuje w formie tabletek i wyhamowuje proces łysienia. Finasteryd działa poprzez wstrzymanie wytwarzania męskiego hormonu – dihydrotestosteronu (DHT), przyczyniającego się do problemu łysienia. Jest to lek dostępny na receptę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie dokladnie wcierki stosowalas? ja stosowalam zielona glinke, zobacz: ***fryzury.pl/pielegnacja/glinki-ratunek-dla-przetluszczajacych-sie-oklapnietych-wlosow/ oraz zaczelam brac wit. b + wiesiolka. wlosy wtedy przestaly wypadac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. prawdziwy hit wprost z usa, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku.
  • profolan poleca 9 z 10 stosujących go osób, co sprawia, że produkt ten w porównaniu do konkurencji cieszy się świetnymi opiniami i licznymi rekomendacjami. oprócz tego, że profolan blokuje łysienie, korzystnie wpływa na kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu. jest naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.***nplink.net/7sxwkioi
  •  więcej na ***suplementyodzywki.pl.tl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej z wiesiołka, np. Gal w kapsułkach pomoże. Spróbuj stosować przez minimum 3 miesiące, a efekty zobaczysz już po pierwszym miesiącu stosowania. Pij również każdego dnia silny napar z pokrzywy i skrzypu polnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stosuję szampon z wyciągiem skrzypu polnego ***s://sklep.barwa.com.pl/barwa-ziolowa/102-szampon-ze-skrzypu-polnego-do-wlosow-wypadajacych-barwa-ziolowa-480-ml.html  myję nim włosy regularnie i dość często, bo taką mam potrzebę. ta roślina ma w sobie nieprzebrane bogactwo witamin i minerałów o czym zapominamy. niestety ja też dowiedziałam się o tym jakiś czas temu, a dokładnie w chwili kiedy zauważyłam, że wypadają mi włosy. zaczęłam stosować ten szampon i pomalutku, stopniowo wypadanie ustępowało. na obecną chwilę kondycja moich włosów jest dobra, są mocniejsze i mają taki fajny połysk. polecam spróbować.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci powiedział lekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczy może być dużo - choroba, osłabienie organizmu czy hormony - warto iść do lekarza zdecydowanie. Leczenie z doktorem googlem to zwykle słaba sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi pomógł tylko szampon i wcierka keep professional. włosy przestają wypadać, po miesiącu będziesz mieć pierwsze włosy w miejscu łysiny. możesz zamówić tutaj: ***keep24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj produktów nioxin.mi bardzo pomogły. polecam również kerastase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie walczę z tym problemem już dobre pół roku i szczerze mówiać nie mam pojęcia czy to jest spowodowane niedoborem jakiś witamin, bo próbowałam już tylu preparatów na włosy i żaden nie pomaga, że może problem tkwi wewnątrz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutecznie hamuje wypadanie włosów olejek z wiesiołka. Kupuje się go w aptece i jest w postaci kapsułek (najlepsze polskiej firmy GAL). Pomocne okazuje się również picie naparu z pokrzywy 2-3x dziennie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama od miesiąca biorę biotebal, żeby wzmocnić swoje włosy. Myślę, że dwa lub trzy miesiące spokojnie wystarczą, by mieć nowe przyrosty i nie martwić się wypadaniem. Czasami trzeba zmmić diete i zainwestowac w witaminy, zamiast wydawać tonę pieniędzy u fryzjerki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej też zdecydować się na badania, ponieważ wypadanie włosów może być spowodowane wieloma, różnymi czynnikami. Niekiedy nawet może być to początek łysienia, co często zdarza się u kobiet. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Biotebali olejowanie na noc jakieś 3 razy w tygodniu, oraz wcierki i masowanie głowy, żeby pobudzić cebulki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem zwolennikiem biotebalu. Używałam go po pierwszej ciąży, kiedy włosy wypadały mi garściami i używam za każdym razem, gdy mam kłopoty z włosami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy naturalny olej z wiesiołka. wystarczy stosować codziennie żeby włosy przestały wypadać. zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "kolory natury". konkurs organizuje producent polskich, naturalnych suplementów, w tym m.in. oleju z wiesiołka, firma gal. do wygrania atrakcyjne nagrody - szczegóły tutaj ***gal.com.pl/konkurs-foto-2018/o-konkursie-2018.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od siebie polecam zdrowe odżywianie i mało stresu :) poza tytm polecam spróbować szampon fanola no yellow. mi pomogło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkjljk l;ljkjlkjl jkljkl l k'[kjllkjkjljkl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od siebie polecam zdrowe odżywianie i ten szampon Fanola no yellow :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...