Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zbilansowana dieta

Utworzony przez adamina, 2 lipca 2015 r. o 15:52
Zastanawiałam się ostatnio nad rozpoczęciem jakiejś cudownej diety, która pomoże mi schudnąć bez efektu jo-jo. Poszukałam trochę w necie i w końcu trafiłam na stronę http://dietmap.pl . Zainteresowałam się tematem, bo proponowana przez nich dieta byłą stosunkowo tania w porównaniu z konkurencją. Kupiłam produkt i zaczęłam zaawansowane konwersacje z ich dietetykiem. (tam jest opcja że w ramach abonamentu masz możliwość kontaktu z dietetykiem).  Po kilkunastu wymienionych mailach totalnie zmieniłam podejście do tematu diety i ogólnie odżywiania. Pani Ania wytłumaczyła mi, że w diecie nie chodzi wcale o głodówkę ani o żadne cudowne metody i techniki. Chodzi za to o zdobycie prawidłowych nawyków żywieniowych, które wdrożymy do codziennego jadłospisu. Bilans kaloryczny możemy liczyć nawet sekwencji tygodniowej lub miesięcznej. Najważniejsze jest, żeby jeść regularnie i nie przejadać się i jeść zdrowe rzeczy. Przy takiej postawie nawet się nie obejrzymy, a waga spadnie. I to bez jakiegokolwiek ryzyka jo-jo. Bardzo polubiłam tą dietetyczkę i obiecałam jej, że będę polecała jej produkt. I robię to z pełnym przekonaniem, bo mi naprawdę pomogła! Polecam wszystkim. Fajna dieta i jeszcze lepsza komunikacja z Panią Anią :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do odchudzania potrzebna jest nie tylko dobrze dobrana dieta ale również ruch, wyłącznie połączenie tych dwóch elementów daje możliwość na ostygnięcie trwałych i stałych efektów. Ja codziennie jeżdze na rowerze. A zima korzystam ze specjalnego trenażera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żeby schudnąć zaczęłam jeść mniej ale częściej. Do tego ćwiczenia i tabletki Be Slim 3. Udało mi się zrzucić 6 kg, ale to dopiero początek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stosuje diete, tableti be slim 3 i codziennie biegam, pierwsze efekty już widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy zrzucaniu na wadze trzeba być wytrwałym, bo upragniony efekt najczęściej uzyskujemy dużo później niż chcemy. Mimo to nie można zrażać się pierwszymi porażkami, które i tak kiedyś się pojawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej odchudza jazda na rowerze. Ja kilka lat temu odchudziłam się w 2 miesiące 20 kg, tylko dlatego, że codziennie jeździłam po 40 minut dziennie. Nieźle prawda? Teraz urodziłam dziecko, mała ma już kilka lat i ja wzięłam się tego lata znowu za mojego Rometa :) mam nadzieję, ze znowu sporo zrzucę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie. Stosowałam kurację African Mango i jestem naprawdę zadowolona. Ten produkt naprawdę działa. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów. Nie wierzyłam a jednak 5kg w dół. Naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też po ciąży musiałam pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Ale mi wystarczyło zdrowiej się odżywiać, regularnie jeść, no i oczywiście więcej ćwiczyć. Bardzo pomógł mi blog http://urodazdrowie.tumblr.com/znalazłam na nim bardzo dużo informacji jak zadbać o siebie :) teraz jestem szczuplejszą, zadowoloną i szczęśliwą matką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo fajnych wskazówek na temat zdrowego stylu życia, diety i ćwiczeń, znajdziesz na stronie fitness-stylzycia.pl. Dzięki poradnikom z tego serwisu udało mi się już wdrożyć kilka fajnych nawyków żywieniowych i schudłam około 3 kg. Fajne jest to, że na stronie są dostępne darmowe kursy odchudzania (szkolenia online). Porady są dopasowane do różnych grup wiekowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dieta jest bardzo ważna. Najlepiej nie ustalać jej na własna reke tylko wybrac sie do profesjonalnego dietetyka. Jednak nie można zapomnieć o regularnych ćwiczeniach. Ja ćwicze w domu na wioślarzu super sprawa polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam głównie na aktywność fizyczną, staram się dużo chodzić, biegać 3 razy w tygodniu i ćwiczyć w domu, ewentualnie stosuję jeszcze suplementy , które pomagają w spalaniu tłuszczu, akurat teraz biorę African Mangohttp://szczuplakobieta.pl/african-mango-opinie-cena-gdzie-kupic/ i powiem szczerze, że jest to chyba najsuktecznieszy suplement, jaki miałem okazję stosować.
Ostatnio edytowany 19 listopada 2015 r. o 19:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dieta dietą, faktycznie jest ona bardzo wazna, nie miej w moim przypadku tą kropką nad "i" okazało sie zastosowanie Foreverslim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed rozpoczęciem diety proponuję trochę na ten temat poczytać, aby coś dla siebie wybrać. Ja uwielbiam blog o zdrowiu http://blogilla.pl/ z którego pozyskuję ciekawe informacje o dietach i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną z najsluteczniejszych diet jest dieta zgodna z grupą krwi http://dietoteczka.pl/odzywianie-sie-zgodne-z-grupa-krwi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodatkowo pomyśleć o suplemencie diety. Ja stosuję skrzyp polny http://www.naturala.pl/Produkt/49/skrzyp_polny w połączeniu ze zbilansowaną dietą i jestem zadowolona z efektów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś sprawdzał tę propozycję od dietmapy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałam się ostatnio nad rozpoczęciem jakiejś cudownej diety, która pomoże mi schudnąć bez efektu jo-jo. Poszukałam trochę w necie i w końcu trafiłam na stronę http://dietmap.pl . Zainteresowałam się tematem, bo proponowana przez nich dieta byłą stosunkowo tania w porównaniu z konkurencją. Kupiłam produkt i zaczęłam zaawansowane konwersacje z ich dietetykiem. (tam jest opcja że w ramach abonamentu masz możliwość kontaktu z dietetykiem).  Po kilkunastu wymienionych mailach totalnie zmieniłam podejście do tematu diety i ogólnie odżywiania. Pani Ania wytłumaczyła mi, że w diecie nie chodzi wcale o głodówkę ani o żadne cudowne metody i techniki. Chodzi za to o zdobycie prawidłowych nawyków żywieniowych, które wdrożymy do codziennego jadłospisu. Bilans kaloryczny możemy liczyć nawet sekwencji tygodniowej lub miesięcznej. Najważniejsze jest, żeby jeść regularnie i nie przejadać się i jeść zdrowe rzeczy. Przy takiej postawie nawet się nie obejrzymy, a waga spadnie. I to bez jakiegokolwiek ryzyka jo-jo. Bardzo polubiłam tą dietetyczkę i obiecałam jej, że będę polecała jej produkt. I robię to z pełnym przekonaniem, bo mi naprawdę pomogła! Polecam wszystkim. Fajna dieta i jeszcze lepsza komunikacja z Panią Anią :)
nie ma diety  cud  takie jest moje zdanie , ale skoro juz na taka  sie deydujesz   to  rob koniecznie kontrolne badania mofologi  w  Zabrzu  masz taka mozliwosc  http://www.badania-medyczne.pl/badanie-krwi-zabrze-laboratorium-cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pamiętać przy dietach , że niektóre szkodzą naszemu organizmowi. Zobaczcie o wiele lepiej jest wziąć diete od jakiegoś dietetyka lub trenera personalnego. Potem jakieś zaparcia mogą wystąpić i dicopeg będzie niezbędny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o temat diety wszystko pięknie ładnie ale czy Pani Ania o której wspomniałaś wzięła pod uwagę jakieś Twoje wyniki badań?Albo czy wogóle kazała Ci wykonać jakieś badanie?Przecież podstawą każdej diety są badania aby nie zaszkodzić organizmowi.Mój dietetyk pierwsze co kazał mi wykonać badanie Code of Me dzięki,któremu dobierał dietę pod stan mojego organizmu.Dowiedziałam się jakie mam ryzyko zespołu metabolicznego oraz jaką podatność ma mój organizm na wiele chorób oraz wiele innych ważnych przy doborze diety rzeczach.Zajrzyj sobie na stronę codeofme.com ewentualnie zadzwoń pod numer 0(22)122 33 77 aby dowiedzieć się jak dobieranie diety powinno odpowiednio wyglądać i na czym polegają takie badania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę solidne, a przede wszystkim długotrwałe efekty diety, to zdecydowanie podejdź do tego z głową. Na rynku jest dostępna masa diet, czy suplementów, jednak trzeba naprawdę ostrożnie je dobierać. Ja polecam takie rozwiązania, jak na przykład suplementy Zinzino, z oleju z dzikich ryb czy beta-glucanu, obniżają one poziom kwasów tłuszczowych w organizmie i są to zdecydowanie produkty z górnej półki, dlatego zdecydowanie warto dostarczać naszemu organizmowi tego typu składników, zamiast faszerować się jakimiś suplementami, które obiecują nam wszystko, a zamiast tego często po prostu wpływają na efekt jojo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...