Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zbilansowana dieta

Utworzony przez adamina, 2 lipca 2015 r. o 15:52
każdy ma swój sposób na odchudzanie, jedni biegają, inni liczą kalorie , a jeszcze inni chodzą na spacery.  najważniejsze, aby robić to z uśmiechem. zdrowa dieta ma być naszym stylem życia, kwestią dobrych nawyków, a nie smutną koniecznością.
Ostatnio edytowany 6 czerwca 2016 r. o 11:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam jeszcze jakis suplement diety sama stosuję od niedawna i naprawdę działają. warto przed zakupem odwiedzić stronę ***medtutor.pl/forum/african-mango-900 bardzo fajne i pomocne opinie na temat suplementu można poczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak jest z suplementami diety warto je przyjmować? tutaj mam takie dosyć rozbieżne komentarze ***medtutor.pl/forum/african-mango-900 na ten temat i w sumie to się pogubiłam już co myślicie? a może już ktoś bierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ma się jakieś problemy zawsze można napisać maila do dietetyka, który pomoże ustalić jaka dieta byłaby najlepsza. ewentualnie, jezeli w jadłospisie znajdą się jakieś posiłki, które nie będą mogłybyć użyte w jadłospisie, zawsze można je wymienić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby trochę schudnąć polecam wdrożyć do diety soki owocowo-warzywne. Pije takie soki które sam wyciskam wg. porad terapiasokami.pl/detoks-i-odchudzanie. Nie dość, że schudłam to mam dobre zdrowie i energię. Nie polecam drastycznych metod na odchudzanie, bo to dla organizmu może być szok. Trzeba tylko wytrwałości i konsekwencji. Nade wszystko trzeba się ruszać, ćwiczyć, bo bez tego sama dieta nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...