Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak wydłużyć sezon turystyczny nad jeziorem Białym?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 08:02 Powrót do artykułu
przenieśmy j.Białe do Lublina !!! będzie więcej ludzi go odwiedzać teraz trzeba z Lublina tyle jechać na tą dziurę tam problem z parkingami z noclegiem! skoro można było przenieść Górnika z Łęcznej do Lublina to nie powinno być problemu z jeziorem ! Lublin ponad wszystko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin już ma bajorko "ZALEW ZEMBORZYCKI " !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebisty temat na miesiąc styczeń bravo autor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę do Okuninki od 20 lat na działkę i jest coraz gorzej, tam się już nie da wypoczywać, stado ludzi, nad jeziorem jeden drugiemu na głowie siedzi. Chca przyciągac ludzi a nic w zamian tylko ceny rosną, muzyka dudni przez całą noc, chamstwo drze się do białego rana. żenada a oni chcą jeszcze więcej ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Okuninka jest super. Jeżdżę tam już z 15 lat i nie wyobrażam sobie wakacji bez Białego Jeziora. W tamtym roku woda i plaże byly super. Duzo ludzi? No duzo, ale dzięki policjantom jest bardzo bezpiecznie. Jedyne miejsce na Lubelszczyźnie gdzie i w dzień i w nocy jest co robić. A jak ktoś chce ciszę i spokój to niech spada do babci na wieś. Najlepiej tam gdzie psy dupami szczekają. Będzie sobie siedział na ławeczce pod drzewem i wspominał co to on nie robił jak był młody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie! Najpierw ktoś pisze że od 20 lat jeżdzi do swojego domku nad Białe i od 20 lat mu się nie podoba! To po co się katuje! Jest tyle miejsc w Polsce gdzie nie ma nic, żadnych sklepów, dyskotek, barów, restauracji, nawet ludzi. Niech tam jeżdżą spragnienie odosobnienia. Normalni ludzie po to czekają cały rok na wakacje żeby oderwać się od roboty, szkoły, nudnego życia w blokowisku. I dlatego ja jeżdżę i będę nad białe jeździć! Jakiś czas jeździłem na mazury, byłem nad Soliną, ale to nie to! Nie ma wakacji bez szarka, piwka u Drwala i grilla w Edenie! Okuninka jest te best!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jeżdżę 3 rok z rzędu wraz z rodzinką nad jezioro białe na Ośrodek Eko Różanka. Znajduje się w cichym miejscu, fajna miejscówa z dobrą michą i przede wszystkim super ustronną plażą. Typowe miejsce dla rodzin z dziećmi. Dla mnie bomba!!!! polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam raz, drugi raz się tam nie wybieram, polecam by włodarze wybrali się nad Firlej, zobaczyli jak można zorganizować przestrzeń wokół jeziora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiajcie na wędkarzy ! Duże zarybienia i kontrole, sprzęt pływający do wypożyczenia, licencje jednodniowe itp. Reklama superłowiska z faktycznym stanem znacznej ilości ryb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sezon w Okunince startuje 1 maja, a kończy się 30 września. Bite 5 miesięcy O co temu gościowi chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatny parking całą dobę przy głownej ulicy super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem należy robić policyjne kontrole w sposób ciągły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...