Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karolina marzy o nowym wózku. Na refundację może liczyć dopiero za rok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 r. o 09:37 Powrót do artykułu
TO JEST POLSKA WŁAŚNIE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróć się do rządu aby 500+ przeznaczył na pomoc i leczenie  chorych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzałam tą zrzutkę, litości, przecież wedłuhg konstytucji chorzy winni mieć zapewnione leczenie, chorzy rząd, za darmo młodym zdrowym rodzicom daje 500+ a tu chorzy błagają o pomoc. Jedżcie do warszwy do rzadzących i nie ustępujcie w walce o leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam lemingom te 500+ już na mózg padło. A może powinna zgłosić się do President of Jurope? Odebrał ludziom po 2900 zł z zasiłków pogrzebowych... Chyba nie wszystko poszło na "ośmiorniczki"... A może? Jaką arogancją jest podjudzanie wobec władzy, która po raz pierwszy NIE ZABIERA, a ODDAJE! Gdzie był Komorowski, gdy rodzice z dziećmi niepełnosprawnymi protestowali w polskim Parlamencie i Brukseli? Nie wszysto da się zrobić na pstryknięcie palca. Na razie ulżono ciężko pracującym rodzicom. Wiem, wiem... to według Nowoczesnych.PO patologia. O czym świadczy chociażby przyrost wśród polskich rodzin w Anglii. Tylko im spróbujcie wmówić, że tylko siedzą tam i dzieci płodzą. Będziecie tam traktowani jak The Bille. Niestety przez osiem lat wzrostu PKB (głównie) na papierze, nasz kraj był biedny, bo bezczelnie okradany... I niestety refundacja jest co 5 lat. Nie wiem jak jest z wózkiem, ale wg. NFZ pełna refundacja za aparat słuchowy to... 800zł (słownie: osiemset)?! Podczas gdy faktyczny koszt jest powyżej 2 tys. zł (full wypas za 7 tys. od sztuki). Co ciekawsze producent gwarantuje żywotność na 3 lata. Więc nie dziwi mnie, że wózek sypie się po 4 latach. Przecież w NFZ są sami specjaliści i "bezmózgie małpy" z nadania... no zgadnijcie kogo. Oni mieli oszczędzać, a nie pomagać. To był cel PO... uczciwych i chorych można gnoić, bo są bezbronni. Im Soros nie sfinalizuje protestu. Kogoś, kto nie ma na wózek, namawiasz do strajku przed Parlamentem. Żałosne. Niemniej może udać się do biura poselskiego i podsunąć temat ku debacie. Tym bardziej, że obecna Konstytucja nie gwarantuje pełnego wsparcia chorym obywatelom. To sławne "zgodnie z ustawą", które wobec chorych jest zgodne z konstytucją, a wobec składu TK już nie było... według b. sędziego Rzeplińskiego. Ja uważam NFZ za zbędną i kosztowną instytucję, bo pomaga przede wszystkim w utrzymaniu stołków, a nie osobom chorym i niepełnosprawnym. Kto wyliczył i w jaki sposób czas 5 lat na kolejne dofinansowanie? Może badania techniczne aut też powinny być robione co 5 lat, skoro mamy tak trwałe produkty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc jest potrzebna a nie pier..enie nie chcesz pomóc to nie ... W większości przypadków ludzie z niepełnosprawnością są bardziej pełnosprawni społecznie niż bada głupich hejterów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pomoc jest potrzebna a nie pier..enie nie chcesz pomóc to nie ... W większości przypadków ludzie z niepełnosprawnością są bardziej pełnosprawni społecznie niż bada głupich hejterów
oczywiście, że pomoc chorym jest potrzeban i podpisuję się za tym obydwoma rękami, takżę te jak ktoś napiosał 500+ winno być przekazywane dla chorych a nei dawane za darmo za pieprzenie się zdrowym mlodym rodzicom, wstyd, haba dla naszegoi rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc jest całkowicie dobrowolna ja nikogo do niej nie zmuszam tylko informuje,ewentualnie zachęcam lecz jeśli ktoś nie chce pomóc nie musi pozdrawiam wszystkich:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać 500+ przeznaczyć na chorych ludzi,a nie na zdrowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto pisze o piep... młodych ludzi za 500+, to dopiero musi mieć zryty mózg. Gdzie było PO, gdy ustalało 5 letnią pauzę w dotowaniu? Jednym słowem ktoś piep..., ale obywateli Polski. Można byłoby mieć pretensję, że PiS nie daje na wózki inwalidzkie. Pytanie, czy to był program wyborczy? Spełnili co obiecali, czyli przywrócono dodatki na dzieci niepełnosprawne (PO je odebrało), zabroniono odbieranie rodzicom dzieci ze względu na ubóstwo oraz ulżono rodzinom w wychowywaniu dzieci. Gnoje, które nie chcą mieć obowiązków rodzinnych powinni stulić swój kłamliwy ryj. Za 500 złotych nie wychowasz dziecka. Naucz się liczyć, zanim napiszesz, że ktoś na tym biznes zrobi. No, chyba że ty jesteś taką patologią. A jak ktoś ma sprawę, to od tego są biura poselskie i media. I niewiele dziewczynie potrzeba. Po 50 zł i będzie po sprawie. Najgorsze, że nie ma dziewczyna pracy. Sama mogłaby zarobić na ten sprzęt, gdyby nie złodziejskie stawki w płacy. Przecież nie wyjedzie z kraju, tak przyjaznego rodzinom. Ja mogłem to zrobić i opłaciłem operację nóg za ok. 7000 zł. Co można robić po administracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...