Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motorowerzysta w ciężkim stanie. Kierowca uciekł, samochód znaleziono dopiero rano

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 r. o 10:26 Powrót do artykułu
LWL 45GL? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz nikt mu nie udowodni czy był trzeźwy czy pijany w czasie wypadku. Cwana zagrywka. W sądzie wyłga się bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ucieczkę z miejsca wypadku są chyba podobne kary jak za spowodowanie wypadku pod wplywem alkoholu, żeby właśnie to się nie opłacało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamy wiejskie jeżdżą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się też kończy jeżdżenie pierdziawkami i rowerkami po nocy czy za dnia jakby byli królami szos, rowerzyści muszą zrozumieć że sa bardziej narażeni a oni wywijaja jak agenci specjalni po drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, Ci rowerzyści w ogóle nie biorą pod uwagę, że jakiś kierowca samochodu może sobie trochę wypić przed jazdą i ich nie zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sk*rwysyn nap*erdolic się umiał a jak potracil i ciągnął jeszcze go za sobą a później na karetkę zadzwonić to już nie potrafił . śmieć śmieciem zostanie . kur*e do więzienia wyje*ac tam porządek z nim zrobią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak się też kończy jeżdżenie pierdziawkami i rowerkami po nocy czy za dnia jakby byli królami  szos, rowerzyści muszą zrozumieć że sa bardziej narażeni a oni wywijaja jak agenci specjalni po drogach
a od kiedy to w nocy obowiązuje zakaz poruszania się rowerami/motorowerami ? tak wiem, że w *** byłeś i gówno widziałeś i stąd takie jest twoje zdanie a nie inne. pojedź do cywilizowanego kraju i zobacz jak traktowany jest rowerzysta. na chorwacji jechałem w korku w którym jechało co najnmniej 20 aut jakieś 4-5 km tylko dlatego, że z przodu jechał rower i była ciągła linia, która oznacza zakaz jej przekraczania. to tylko u nas a szczególnie na wschodzie naszego pięknego kraju normą jest wyprzedzanie "na gazetę" 50-70cm od rowerzysty. ale co może o tym wiedzieć jakiś cham z chełmskiej wsi jak on całe życie widział to co widział. dla niego rower to "pierdziawka" a rowerzysta nie jedzie tylko "wywija". załamka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny pijany wiejski cham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudzielenie pomocy i oddalenie się sprawcy z miejsca wypadku jest potem traktowane przez sąd jak działanie pod wpływem alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe skąd się to bierze, ciekawe czemu coraz więcej młodych nie potrafi przyznać się do błędu i odpowiedzieć za swoje czyny, pozbawieni strachu, szacunku, skrupułów - bezstresowo wychowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie dużo chyba piją alkocholu bo non stop ktos pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że wypowiadają się tu ludzie nie znający tematu,ile razy kierowcy osobówek wymuszają pierwszeństwo sam byłem swiadkiem czują się królami dróg sam byłem praktycznie zepchnięty przez kierowce wiozącego krokwie szkoda czasu poczekać te 5 sekund i to jadąc rowerem zostałem zepchnięty na trawiaste pobocze tylko u nas jedzą chamy za kółkiem przeważnie wracający z urlopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...