Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec chciał zabić własne dziecko. Wydawało mu się, że chłopiec ma trzy głowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2017 r. o 10:08 Powrót do artykułu
Jakby co to alimentow by nie musial placic a tak to placil bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że matka zareagowała, bo są takie co kryją swoich gachów , nawet kosztem dziecka. Dziecko jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i inne służby nie widzą tego jak pseudo opiekunowie zajmują się dziećmi na placu pomiędzy blokami 16 a 22 przy Gospodarczej w Lublinie. Alkohol od rana wrzaski bluzgi i przekleństwa. Pato opiekunki siedzą na ławce i piją od rana alkohol a do okoła kilkoro dzieci i tak co dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/18/calkowite-uwolnienie-z-alkoholowego-bagna/ , ludzie narkotyzuja się bo nie widzą sensu, czują pustkę, są nieszczęśliwi - a różne narkotyki zmieniają im emocje, świadomość, dają zapomnienie -- ale to złudne i robią sobie większą szkodę sobie i często innym : skutki zdrowotne, finansowe, społeczne, rozbite rodziny .... straszny stan gdy ktoś na trzeźwo źle się czuje, a tylko odurzony czymś widzi postrzega życie w jasnych barwach a przecież jest wyjście - jedyne wyjście : wszechmogący jezus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imigrant? Islamista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety, pamiętajcie: Nie zostawiajcie swoich dzieci samych z facetami. Nawet pozornie najlepszy mężczyzna może dostać małpiego rozumu i zrobić to co ten z artykułu. Jak musicie gdzieś wyjść, proście o opiekę nad dzieckiem swoją matke, sąsiadke, przyjaciółkę itp. Kobieta dziecka nie skrzywdzi. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż jest cudowny, ale jednak 5-cio miesięcznego dziecka to nie odważyłabym się z nim zostawić. Nawet na 15-cie minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokad to bedzie powiem szczerze pi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze dokad to bedzie .powinno byc kara smierci za takie czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta też nie bez winy - nie powinna zostawiać dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój mąż jest cudowny, ale jednak 5-cio miesięcznego dziecka to nie odważyłabym się z nim zostawić. Nawet na 15-cie minut.
 
undefined napisał:
Kobieta też nie bez winy - nie powinna zostawiać dziecka.
 
undefined napisał:
Kobiety, pamiętajcie: Nie zostawiajcie swoich dzieci samych z facetami. Nawet pozornie najlepszy mężczyzna może dostać małpiego rozumu i zrobić to co ten z artykułu. Jak musicie gdzieś wyjść, proście o opiekę nad dzieckiem swoją matke, sąsiadke, przyjaciółkę itp. Kobieta dziecka nie skrzywdzi. Taka prawda.
 Ludzie naprawdę was pogieło?! Bo to faceci mają monopol na idiotyzmy i nieodpowiedzialność?! A wśród kobiet nie ma świrów i zwyrodnialców? A przypomnijcie sobie chociażby sprawę z Madzią z Sosnowca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ojcem 10 letniego syna i 6 cio miesiecnej corki i zona zostawia mi dzieci. zona mowi ze jestem cudo super ..niewierze ze kazdy ojciec jest taki ch a m zeby zabic wlasne dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiś antychryst sie narodził a tu wszyscy na faceta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką linię obrony doradził mu adwokat. Uda się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie sie ze piiszecie zmyslone slowa..... ale w demokratycznym panstwie wszystko jest dozwolone pozdrawiam was goracoo i juz koncze na tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kobieta dziecka nie skrzywdzi"... to pisała matka Madzi z Sosnowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kobiety, pamiętajcie: Nie zostawiajcie swoich dzieci samych z facetami. Nawet pozornie najlepszy mężczyzna może dostać małpiego rozumu i zrobić to co ten z artykułu. Jak musicie gdzieś wyjść, proście o opiekę nad dzieckiem swoją matke, sąsiadke, przyjaciółkę itp. Kobieta dziecka nie skrzywdzi. Taka prawda.
 Tak właśnie, patrz przykład matki Madzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłego zjadł kwasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta co krzywdzi swoje dziecko to juz najgorsza patologia. A facet to każden jeden jak wypije to dostawa małpiego rozumu i niewiadomo co może zrobić. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znane są mamusie które dla faceta poświęcą dzieci i tyle krzywdy żadnej odpowiedzialności nie poniosą mopr sąd policja nie daje gwarancji i biedny dzieciak cierpi,jest tym złem patologia się szerzy i nic więcej nie nożna uczynić dla dobra dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...