Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt: Grubo ponad milion gości w Okunince w tym sezonie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2016 r. o 22:33 Powrót do artykułu
Panie Wójcie, nie zwalniać z podatków tylko dopilnować żeby płacili. Okuninka to w dużej części zagłębie "bezparagonowców". Ile wpływów z VAT traci gmina? US jakoś nie może skutecznie skontrolować znanych "restauratorów", których personel otwiera szeroko oczy na klienta upominającego się o paragon. Tysiące ludzi w weekend, tak? A w południe w jednym z najpopularniejszych miejsc można dostać paragon z kasy fiskalnej z numerem np. 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wójtem drugi przeciębiorcą i tak w rodzinie życie płynie. Panowie i panie z PIS kadencyjność w samorządach od już od wczoraj trzeba wprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc byłem nad Białym pierwszy raz w jedną z sobót sierpnia (było upalnie). I szczerze mówiąc to nie dla mnie. Takich tłumów, że nie ma gdzie koca rozłożyć to w życiu nie widziałem. Jedzenie w barach - ohyda, a ceny wyższe niż nad polskim morzem - generalnie odradzam. Po południu trudno było usta i oczy otworzyć bo smród palonych grillów (chociaż bardziej przypominał palony olej napędowy) tak zniechęcał do oddychania i szczypał w oczy. Będąc we Władysławowie tydzień wcześniej myślałem że to jest masakra, ale to co zobaczyłem nad Białym to jest jednak masakra. Woda owszem ciepła i w miarę czysta, płytka ale w samej wodzie nie da się wypocząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi wypoczynek od codziennego zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji. na plazy ty i 50 tyś ludzi + smród grila i przepalonego oleju z pobliskich barów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudno, drogo i wszedzie smierdzi sikami, dzieci na play musza bawic sie wśród niedopałków papierosów, butelek i połamanych plastikowych kufli po piwie. Pijane tałatajstwo pali pety na plazy pija alkohol swrud dzieci, zgroza nigdy wiecej. Ceny jak nad morzem, flaszka wodki w barze 90 pln, parkingi płatne całodobowo 3pln/h. Nigdy wiecej Okuninki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na białym i powiem tyle że woda śmierdzi to fakt że niema gdzie nogi postawić ale jest jeszcze jedna sprawa bary zamówiła cztery zapiekanki z gyrosem z mięsa kurczaka jak składałam zamówienie wogle studenki nie słuchają co się mówi sos czosnkowy skiśniały mięso z kurczaka suche i wywietrzałe .ja się pytam gdzie jest sanepid powinien być co miesiąc a właściele powinni się wstydzić że mają takich sprzedających wiecie co nie zjadłam tej zapiekanki wyrzuciłam ją do kosza.więcej nie będę jadła nad białym .propo plaży dzieci widzą co młodziesz wyprawia za parawanani bzykać się mogą w domkach a nie w niejscu publicznym.dla mnie to powinno być porządek a więcej policji powinna spacerować po plaży i pilnować porządku a nie siedzą w radiowozie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...