sobota, 27 maja 2017 r.

Gry

Batman: Arkham City. Nietoperz potrzebny od zaraz (wideo)

Dodano: 22 grudnia 2010, 19:52
Autor: RAD

Gra Batman: Arkham Asylum była jedną z lepiej ocenianych gier tego roku. Czy Batman: Arkham City spotka się z rownie dobrym przyjęciem?

- Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością dostarczenia graczom kontynuacji gry Batman: Arkham Asylum, która spotkała się z uznaniem fanów Batmana i graczy na całym świecie – mówi Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawcy gry.
I nic dziwnego, bo pierwsza gra przyniosła wydawcy spore zyski.

Akcja nowej gry zacznie się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części. Nowy burmistrz Gotham ma pomysł: wykupić kawałek terenu, ogrodzić go i zamknąć w nim wszystkich najgorszych pensjonariuszy z Arkham. Problem w tym, że nowi mieszkańcy szybko się zorganizowali...

A to oznacza wielkie kłopoty dla mieszkańców reszty miasta, służb porządkowych i samego Batmana, który znów będzie miał mnóstwo pracy. Ale będzie też miał kogoś do pomocy. I na szczęście nie będzie to Robin, tylko Catwoman.

Nie zabraknie też największych łotrów znanych z komiksow: Jokera, Harvey "Dwie Twarze” Dent czy Hugo Strange, nowy naczelnik Arkham Asylum.

- Stworzenie gry Batman: Arkham Asylum i bycie świadkiem jak pnie się do sukcesu było marzeniem naszej drużyny – to z kolei słowa Seftona Hilla, z Rocksteady Studios, twórców gry. - Jesteśmy zaszczyceni, mając możliwość stworzenia następnego rozdziału tej historii i przysięgamy dostarczyć grę wartą Mrocznego Rycerza.

Czy tak będzie, przekonamy się zapewne w drugiej połowie przyszłego roku.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!