poniedziałek, 25 maja 2015 r.

Airport Simulator: Gra w zarządzanie lotniskiem i wózkiem bagażowym

Dodano: 30 stycznia 2011, 13:09
Autor: RAD
Airport Simulator
Airport Simulator

Po sukcesie Symulatora Farmy w Polsce, pojawia się coraz więcej tego typu produkcji. Był symulator koparki, autobusu, czas na symulator zarządzania lotniskiem. Premiera Airport Simulator już 2 lutego.

Zaczynamy od podstaw, czyli wybrania lokalizacji naszego lotniska. Potem budujemy terminal z całą infrastrukturą. A potem tym wszystkim zarządzamy.

W początkowej fazie gry niemal wszystko musimy robić sami. Sami prowadzimy wózki bagażowe, schody pokładowe i cysterny z paliwem.

Możliwość przejęcia bezpośredniej kontroli nad częścią urządzeń to główna różnica względem podobnej gry, Airport Tycoon.

Im sprawniej nam to idzie, tym szybciej zatrudnimy pracowników, którzy przejmą te proste obowiązki byśmy mogli spokojnie skupić się na wyższych celach.

Oprawa graficzna w grze nie przeszkadza. Jest pełen cykl dobowy, są nieźle wykonane modele samolotów. Oczywiście nie jest to mistrzostwo świata, ale za to wymagania sprzętowe są niskie. Podobnie rzecz ma się z oprawa dźwiękową. W trakcie gry usłyszymy i silniki startujących maszyn, i wszystkie typowe dla lotniska komunikaty.

Wymagania sprzętowe: Windows 7/ Vista / XP, procesor 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128 MB, 750 MB miejsca na dysku.
Czytaj więcej o:
0 komentarzy
Skomentuj
avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)
Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje