piątek, 15 grudnia 2017 r.

Gry

Pro Cycling Manager/Tour de France 2010: Jedzie peleton z daleka (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 czerwca 2010, 18:31
Autor: RAD

Dla fanów kolarstwa: rzecz obowiązkowa. Dla fanów nietypowych gier: rzecz obowiązkowa. Dla fanów Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego: rzecz nieobowiązkowa.

Dla fanów kolarstwa, bo Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 jest oficjalna gra największego i najpopularniejszego wyścigu kolarskiego. Są tu prawdziwi kolarze, prawdziwe grupy i prawdziwe krajobrazy z Francji. I przede wszystkim sa nasze decyzje, które decydują o kolejności na mecie.

Dla fanów nietypowych gier, Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 to dość specyficzny tytuł; głównie ze względu na tematykę. Ale tez dobra gra zrobiona przez studio, które w robieniu gier sportowych ma bardzo duże doświadczenie.

Francuzi z Cyanide Studio zrobili kilka odsłon Cycling Manager, Blood Bowl i Chaos League czy wreszcie Horse Racing Manager.

W nowej odsłonie Pro Cycling Manager może się podobać nowa oprawa graficzna. Śliczne krajobrazy górskie, francuskie miasteczka, zamki, rzeki i wszędzie wielki, kolorowy peleton.

Sama gra nie koncentruje się tylko na wyścigu i jego poszczególnych etapach. Są tu także specjalne wyzwania i historyczne rekordy, z którymi będą się mogli zmierzyć gracze i zupełnie nowy tryb, gdzie to właśnie gracze mogą sami projektować zawody – tworzymy tu własną drużynę, kupujemy poszczególnych kolarzy i projektujemy całą trasę. A za pomocą edytora zarządzamy też pogodą i nawierzchnią dróg na poszczególnych etapach.

Brakuje w tej grze tylko jednego: komentarza najlepszej pary komentatorów w polskiej telewizji. Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski w polskim Eurosporcie komentują albo zawody biatlonowe, albo właśnie Tour de France. I, szczerze mówiąc, gdy by nie oni, oglądalność spadła by pewnie o połowę.

Gra Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 pojawi się w Polsce jeszcze w lipcu na PC-ty i PSP. A wygląda to tak:



  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!