piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Gry

Pro Cycling Manager/Tour de France 2010: Jedzie peleton z daleka (wideo)

Dodano: 14 czerwca 2010, 18:31
Autor: RAD

Dla fanów kolarstwa: rzecz obowiązkowa. Dla fanów nietypowych gier: rzecz obowiązkowa. Dla fanów Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego: rzecz nieobowiązkowa.

Dla fanów kolarstwa, bo Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 jest oficjalna gra największego i najpopularniejszego wyścigu kolarskiego. Są tu prawdziwi kolarze, prawdziwe grupy i prawdziwe krajobrazy z Francji. I przede wszystkim sa nasze decyzje, które decydują o kolejności na mecie.

Dla fanów nietypowych gier, Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 to dość specyficzny tytuł; głównie ze względu na tematykę. Ale tez dobra gra zrobiona przez studio, które w robieniu gier sportowych ma bardzo duże doświadczenie.

Francuzi z Cyanide Studio zrobili kilka odsłon Cycling Manager, Blood Bowl i Chaos League czy wreszcie Horse Racing Manager.

W nowej odsłonie Pro Cycling Manager może się podobać nowa oprawa graficzna. Śliczne krajobrazy górskie, francuskie miasteczka, zamki, rzeki i wszędzie wielki, kolorowy peleton.

Sama gra nie koncentruje się tylko na wyścigu i jego poszczególnych etapach. Są tu także specjalne wyzwania i historyczne rekordy, z którymi będą się mogli zmierzyć gracze i zupełnie nowy tryb, gdzie to właśnie gracze mogą sami projektować zawody – tworzymy tu własną drużynę, kupujemy poszczególnych kolarzy i projektujemy całą trasę. A za pomocą edytora zarządzamy też pogodą i nawierzchnią dróg na poszczególnych etapach.

Brakuje w tej grze tylko jednego: komentarza najlepszej pary komentatorów w polskiej telewizji. Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski w polskim Eurosporcie komentują albo zawody biatlonowe, albo właśnie Tour de France. I, szczerze mówiąc, gdy by nie oni, oglądalność spadła by pewnie o połowę.

Gra Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 pojawi się w Polsce jeszcze w lipcu na PC-ty i PSP. A wygląda to tak:



Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!