Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Gry

3 czerwca 2011 r.
16:38
Edytuj ten wpis

The Sims 3 Zwierzaki: Wyhoduj sobie zwierzę

Autor: Zdjęcie autora RAD
0 9 A A
The Sims 3 Zwierzaki
The Sims 3 Zwierzaki

Jeżeli czegoś jeszcze brakowało w grze The Sims 3 i kilku już wydanych dodatkach, to były to zwierzaki. Ten brak już jesienią zostanie nadrobiony, a fanatyczni wielbiciele gry już mogą zacząć się ekscytować chociażby tym, że będą mogli sobie kupić konia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gra The Sims 3 Zwierzaki wprowadza do świata Simów zwierzęta. Gracze będą tworzyć własne zwierzaki i nadawać im indywidualne cechy charakteru.
Do dyspozycji będą mieć ponad setkę różnych gatunków i ras. Od owczarka australijskiego po kota Maine Coon. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własną rasę.
Co będzie można robić ze zwierzakami? Zjeść się ich nie da, ale trenować jak najbardziej. Zwierzaka będzie można też podarować albo zabrać w nowe lokacje, takie jak park dla psów, kocia dżungla czy ranczo dla koni. W The Sims 3 Zwierzaki na PC dojedzie jeszcze możliwość zrobienia kariery dżokeja.

Będą też wersje konsolowe (Playstation 3, Xbox 360 i 3DS). Premierę wszystkich wersji zapowiedziano na jesień tego roku.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamzi90 / 4 marca 2012 o 18:40
[quote name='simeczka1234567890' timestamp='1317995813' post='545446']
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!!
[/quote]
[quote name='simeczka1234567890' timestamp='1317995813' post='545446']
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!!
[/quote] rozwiń
Avatar
DaBuu / 21 października 2011 o 12:14
Witam

znalazłem stronę z grą The sims 3 Zwierzaki do pobrania ;P oto link jakby ktoś chciał :

http://thesims3pets.xn.pl

lub bezpośredni link to pliku:

http://fastyshare.com/HmOGgWAyHto3wRS

(ale radziłbym wejść na stronke bo lepiej wszystko jest opisane)

Pozdrawiam
Avatar
Gość / 7 października 2011 o 16:07
21 października
Avatar
simeczka1234567890 / 7 października 2011 o 15:56
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!!
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!! rozwiń
Avatar
Phenixa / 18 sierpnia 2011 o 16:37
No jak dla mnie TO JEST NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH DODATKÓW! Tylko powinni jeszcze dac coś jak ,,Cztery Pory Roku". To by było fajne. A, z tymi zwierzakami- to są dwa super zwiastuny. Jak ktoś nie widział to oto linki:
http://######youtube######/watch?v=Md2N6ao94Fo
http://######youtube######/watch?v=O5OMpvVwzIY
Avatar
szczotka_pełna_włosów / 7 sierpnia 2011 o 14:08
Króliki też można. U babci na wsi
Avatar
ania / 7 sierpnia 2011 o 11:39
a kroliki tez bd moze ktos mi dac stronke gdzie sie przekonam czy bd bo pisze tylko o koniach kotach i psach a male zwierzaki???
Avatar
szczotka_pełna_włosów / 3 czerwca 2011 o 22:07
ty tak na poważnie?
Avatar
Marto_Dolina / 3 czerwca 2011 o 20:03
Superr! Będą nowe zwierzaczki! Nie mogę się doczekać! Będzie można zostać dżokejem - kimś, kto wykonuje zawód, który kocham!
Avatar
kamzi90 / 4 marca 2012 o 18:40
[quote name='simeczka1234567890' timestamp='1317995813' post='545446']
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!!
[/quote]
[quote name='simeczka1234567890' timestamp='1317995813' post='545446']
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!!
[/quote] rozwiń
Avatar
DaBuu / 21 października 2011 o 12:14
Witam

znalazłem stronę z grą The sims 3 Zwierzaki do pobrania ;P oto link jakby ktoś chciał :

http://thesims3pets.xn.pl

lub bezpośredni link to pliku:

http://fastyshare.com/HmOGgWAyHto3wRS

(ale radziłbym wejść na stronke bo lepiej wszystko jest opisane)

Pozdrawiam
Avatar
Gość / 7 października 2011 o 16:07
21 października
Avatar
simeczka1234567890 / 7 października 2011 o 15:56
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!!
Kiedy wyjdą the sims 3 zwierzaki?!!!??!
kocham simsy mam podroze, kariera, po zmroku, nowoczesny apartament, szybka jazda itp. a nie moge sie doczekać a mam zamiar pojechać dziś do mediamarkt.pl to znaczy media marktu plis odpowiedz!!! rozwiń
Avatar
Phenixa / 18 sierpnia 2011 o 16:37
No jak dla mnie TO JEST NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH DODATKÓW! Tylko powinni jeszcze dac coś jak ,,Cztery Pory Roku". To by było fajne. A, z tymi zwierzakami- to są dwa super zwiastuny. Jak ktoś nie widział to oto linki:
http://######youtube######/watch?v=Md2N6ao94Fo
http://######youtube######/watch?v=O5OMpvVwzIY
Avatar
szczotka_pełna_włosów / 7 sierpnia 2011 o 14:08
Króliki też można. U babci na wsi
Avatar
ania / 7 sierpnia 2011 o 11:39
a kroliki tez bd moze ktos mi dac stronke gdzie sie przekonam czy bd bo pisze tylko o koniach kotach i psach a male zwierzaki???
Avatar
szczotka_pełna_włosów / 3 czerwca 2011 o 22:07
ty tak na poważnie?
Avatar
Marto_Dolina / 3 czerwca 2011 o 20:03
Superr! Będą nowe zwierzaczki! Nie mogę się doczekać! Będzie można zostać dżokejem - kimś, kto wykonuje zawód, który kocham!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 238 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!