poniedziałek, 26 lutego 2018 r.

Hrubieszów

Filip Chajzer w Hrubieszowie. Sprawdzał gdzie trafi estoński pokerzysta

Dodano: 4 czerwca 2017, 10:04

Chajzer pytał mieszkańców o to, co można robić w Hrubieszowie.
Chajzer pytał mieszkańców o to, co można robić w Hrubieszowie. (fot. kadr z filmu)

Janar Kokk, estoński pokerzysta przegrał zakład i "za karę" musi spędzić miesiąc na Lubelszczyźnie. A konkretnie w Hrubieszowie. Filip Chajzer sprawdzał z czego słynie miasto.

Wakacje w Lubelskiem to skutek przegranego zakładu. Podczas ubiegłorocznego Cash Game Festival Janar Kokk założył się z Martinem ,,Franke” von Zweigbergkiem o to, kto lepiej wypadnie podczas pokerowych zmagań. Estończyk przegrał.

Miał do wyboru – przez cały rok płacić zwycięzcy po 5 euro dziennie lub przeprowadzić się do wskazanej przez niego miejscowości. Kluczem w poszukiwaniach miejsca była jak największa odległość od dużego lotniska, morza, oceanu i jezior oraz jak najmniejsza liczba dróg prowadzących do miejscowości.

Jeszcze przed przyjazdem pokerzysty do Hrubieszowa pojawił się tu Filip Chajzer z kamerą. Chciał sprawdzić z czego słynie miasto.

Wideo można obejrzeć tutaj: Filip Chajzer i pokerowa rozgrywka o Hrubieszów

Czytaj więcej o: Hrubieszów
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Chełmianin N
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 czerwca 2017 o 16:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chajzer na drzewo do swoich !!
Rozwiń
Gość
Gość (4 czerwca 2017 o 16:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No i wyszło na to że Hrubieszów to największa wiocha przykro :D ahaha
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (4 czerwca 2017 o 14:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
LEBIEGA!!! Redaktor lebiega z Dziennika Wschodniego, nie odróżnia Lubelszczyzny od lubelskiego, gdyż w mózgownicy mania lubelska zalega. i wciska, że Hrubieszów, to lubelska ziemia a prawda taka, że jest to - Chełmska Ziemia. Panie lebiega - natręctwo głowince szkodzi i dlatego rozumek o Lubelszczyźnie bredzi, i nie wie, że historię regionu znają sąsiedzi. Morał jest taki!! Trzykrotnie piszesz to samo a więc udowodnij, iż nazwy znaczą to samo? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Rozwiń
him
him (4 czerwca 2017 o 14:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A co to ten Hrubieszów?
Rozwiń
Gość
Gość (4 czerwca 2017 o 13:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kto to jest Chajzer??
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!