czwartek, 17 sierpnia 2017 r.

Hrubieszów

Filip Chajzer w Hrubieszowie. Sprawdzał gdzie trafi estoński pokerzysta

Dodano: 4 czerwca 2017, 10:04

Chajzer pytał mieszkańców o to, co można robić w Hrubieszowie.
Chajzer pytał mieszkańców o to, co można robić w Hrubieszowie. (fot. kadr z filmu)

Janar Kokk, estoński pokerzysta przegrał zakład i "za karę" musi spędzić miesiąc na Lubelszczyźnie. A konkretnie w Hrubieszowie. Filip Chajzer sprawdzał z czego słynie miasto.

Wakacje w Lubelskiem to skutek przegranego zakładu. Podczas ubiegłorocznego Cash Game Festival Janar Kokk założył się z Martinem ,,Franke” von Zweigbergkiem o to, kto lepiej wypadnie podczas pokerowych zmagań. Estończyk przegrał.

Miał do wyboru – przez cały rok płacić zwycięzcy po 5 euro dziennie lub przeprowadzić się do wskazanej przez niego miejscowości. Kluczem w poszukiwaniach miejsca była jak największa odległość od dużego lotniska, morza, oceanu i jezior oraz jak najmniejsza liczba dróg prowadzących do miejscowości.

Jeszcze przed przyjazdem pokerzysty do Hrubieszowa pojawił się tu Filip Chajzer z kamerą. Chciał sprawdzić z czego słynie miasto.

Wideo można obejrzeć tutaj: Filip Chajzer i pokerowa rozgrywka o Hrubieszów

Czytaj więcej o: Hrubieszów
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Chełmianin N
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 czerwca 2017 o 16:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chajzer na drzewo do swoich !!
Rozwiń
Gość
Gość (4 czerwca 2017 o 16:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No i wyszło na to że Hrubieszów to największa wiocha przykro :D ahaha
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (4 czerwca 2017 o 14:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
LEBIEGA!!! Redaktor lebiega z Dziennika Wschodniego, nie odróżnia Lubelszczyzny od lubelskiego, gdyż w mózgownicy mania lubelska zalega. i wciska, że Hrubieszów, to lubelska ziemia a prawda taka, że jest to - Chełmska Ziemia. Panie lebiega - natręctwo głowince szkodzi i dlatego rozumek o Lubelszczyźnie bredzi, i nie wie, że historię regionu znają sąsiedzi. Morał jest taki!! Trzykrotnie piszesz to samo a więc udowodnij, iż nazwy znaczą to samo? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Rozwiń
him
him (4 czerwca 2017 o 14:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A co to ten Hrubieszów?
Rozwiń
Gość
Gość (4 czerwca 2017 o 13:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kto to jest Chajzer??
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!