Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Janów Lubelski

3 lutego 2017 r.
17:41

Groźny wypadek na stoku narciarskim. Dlaczego na miejsce nie wezwano karetki?

42 21 A A

Po upadku na stoku w Chrzanowie Iwona Przywara trafiła do szpitala. Zawieźli ją tam znajomi, bo mimo że kobieta straciła przytomność, ratownicy narciarscy nie wezwali karetki. Według właściciela stoku postąpili właściwie.

– Przewróciłam się na samej górze – opowiada Iwona Przywara, która w miniony wtorek szusowała na stoku w Chrzanowie (powiat janowski). – Tego, co się ze mną działo po upadku, w ogóle nie pamiętam. Straciłam przytomność (kobieta jeździła w kasku – red.). Zostałam zwieziona na dół. Zajęli się mną ratownicy pracujący na stoku. Wszystko, co się działo później, znam z relacji osób, które do mnie dzwoniły.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 lutego 2017 o 20:08
Czyli niewinny podkula ogon i siedzi cicho? Bardzo mądre ma Pan rozumowanie. Nie wchodzę w dyskusję z ludźmi z podstawówki (Bo to tam uczą podstaw ortografii w jezyku polskim)
Avatar
z branewki / 6 lutego 2017 o 11:22
Udesz pięścią w stół a nożyce same się odezwą,tłumaczy się tylko winny.
Avatar
xxx / 6 lutego 2017 o 09:47
Oczywiście,chyba że Pani otwarcie mówi że nie chce karetki. Uwierz mi ze Pan który był przy zdarzeniu doskonale wie co robić po 30 latach w zawodzie i na pewno nie olałby sprawy jako ratownik z powołania. Na szczęście są świadkowie na całe zdarzenie więc trzeba znaleźć inne źródło dochodu dla szanownej Pani. Karma i tak wróci:) a pan "z Branewki" mam nadzieję że pójdzie Pan do odpowiedniej szkoły, wyuczy się i nie będzie musiał zazdrościć bratom zza płotu trgo gdzie pracują:) zazdrość to bardzo brzydkie uczucie! Warto na swoją przyszłość pracować samemu bo zawiść do niczego nie prowadzi. No chyba że widział Pan całe zdarzenie? Pozdrawiam!
Oczywiście,chyba że Pani otwarcie mówi że nie chce karetki. Uwierz mi ze Pan który był przy zdarzeniu doskonale wie co robić po 30 latach w zawodzie i na pewno nie olałby sprawy jako ratownik z powołania. Na szczęście są świadkowie na całe zdarzenie więc trzeba znaleźć inne źródło dochodu dla szanownej Pani. Karma i tak wróci:) a pan "z Branewki" mam nadzieję że pójdzie Pan do odpowiedniej szkoły, wyuczy się i nie będzie musiał zazdrościć bratom zza płotu trgo gdzie pracują:) zazdrość to bardzo brzydkie uczucie! Warto na swoją przy... rozwiń
Avatar
z branewki / 5 lutego 2017 o 10:04
To nie zazdrość tylko jako ratownik wie że do wypadku z utratą przytomności powinna być wezwana karetka w celu wykonania niezbędnych badani przez lekarza.
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 20:59
Ratownicy jeżeli są strażakami(z państwówki)nawet emerytowani(tym bardziej)mają doświadczenie jak udzielić pomocy osobie poszkodowanej -to część ich pracy!!!!!! a umiejętności narciarskie na takim małym stoku nie są aż tak istotne ponieważ nie zwożą w saniach ratowniczych poszkodowanych a znoszą ich na noszach lub zwożą skuterem przy drobnych urazach.Czuję lekką zazdrość u gościa ,,z Branewki''-z
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 20:46
Trzeba mieć przegląd całej sytuacji żeby wyrazić obiektywne zdanie na ten temat,a to mi wygląda na zwykłe zwalanie winy na kogoś.Prędkość trzeba dostosować do warunków(jak na drogach)i do UMIEJĘTNOŚCI!!!!!!!!!!!!!! Czytając ten stronniczy artykuł ma się odczucie że chodzi o kasę.
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 20:31
aaaaaa
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 18:41
Jak sie okazało pani nic nie jest. Pieniążków dużo nie będzie wiec trzeba w saloniku troszkę telefoników posprzedawać.
Avatar
z branewki / 4 lutego 2017 o 18:32
Gdzie oświadczenie odmowy katki
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 16:43
Pierdu Pierdu. Kobieta raz tak opowiada. Sama nie życzyła sobie karetki. Trzeba kasę skądś wyciągnac po fakcie.
Avatar
Gość / 6 lutego 2017 o 20:08
Czyli niewinny podkula ogon i siedzi cicho? Bardzo mądre ma Pan rozumowanie. Nie wchodzę w dyskusję z ludźmi z podstawówki (Bo to tam uczą podstaw ortografii w jezyku polskim)
Avatar
z branewki / 6 lutego 2017 o 11:22
Udesz pięścią w stół a nożyce same się odezwą,tłumaczy się tylko winny.
Avatar
xxx / 6 lutego 2017 o 09:47
Oczywiście,chyba że Pani otwarcie mówi że nie chce karetki. Uwierz mi ze Pan który był przy zdarzeniu doskonale wie co robić po 30 latach w zawodzie i na pewno nie olałby sprawy jako ratownik z powołania. Na szczęście są świadkowie na całe zdarzenie więc trzeba znaleźć inne źródło dochodu dla szanownej Pani. Karma i tak wróci:) a pan "z Branewki" mam nadzieję że pójdzie Pan do odpowiedniej szkoły, wyuczy się i nie będzie musiał zazdrościć bratom zza płotu trgo gdzie pracują:) zazdrość to bardzo brzydkie uczucie! Warto na swoją przyszłość pracować samemu bo zawiść do niczego nie prowadzi. No chyba że widział Pan całe zdarzenie? Pozdrawiam!
Oczywiście,chyba że Pani otwarcie mówi że nie chce karetki. Uwierz mi ze Pan który był przy zdarzeniu doskonale wie co robić po 30 latach w zawodzie i na pewno nie olałby sprawy jako ratownik z powołania. Na szczęście są świadkowie na całe zdarzenie więc trzeba znaleźć inne źródło dochodu dla szanownej Pani. Karma i tak wróci:) a pan "z Branewki" mam nadzieję że pójdzie Pan do odpowiedniej szkoły, wyuczy się i nie będzie musiał zazdrościć bratom zza płotu trgo gdzie pracują:) zazdrość to bardzo brzydkie uczucie! Warto na swoją przy... rozwiń
Avatar
z branewki / 5 lutego 2017 o 10:04
To nie zazdrość tylko jako ratownik wie że do wypadku z utratą przytomności powinna być wezwana karetka w celu wykonania niezbędnych badani przez lekarza.
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 20:59
Ratownicy jeżeli są strażakami(z państwówki)nawet emerytowani(tym bardziej)mają doświadczenie jak udzielić pomocy osobie poszkodowanej -to część ich pracy!!!!!! a umiejętności narciarskie na takim małym stoku nie są aż tak istotne ponieważ nie zwożą w saniach ratowniczych poszkodowanych a znoszą ich na noszach lub zwożą skuterem przy drobnych urazach.Czuję lekką zazdrość u gościa ,,z Branewki''-z
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 20:46
Trzeba mieć przegląd całej sytuacji żeby wyrazić obiektywne zdanie na ten temat,a to mi wygląda na zwykłe zwalanie winy na kogoś.Prędkość trzeba dostosować do warunków(jak na drogach)i do UMIEJĘTNOŚCI!!!!!!!!!!!!!! Czytając ten stronniczy artykuł ma się odczucie że chodzi o kasę.
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 20:31
aaaaaa
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 18:41
Jak sie okazało pani nic nie jest. Pieniążków dużo nie będzie wiec trzeba w saloniku troszkę telefoników posprzedawać.
Avatar
z branewki / 4 lutego 2017 o 18:32
Gdzie oświadczenie odmowy katki
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 16:43
Pierdu Pierdu. Kobieta raz tak opowiada. Sama nie życzyła sobie karetki. Trzeba kasę skądś wyciągnac po fakcie.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 0 0

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 0

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 1

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 6

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!