Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

12 stycznia 2010 r.
11:42
Edytuj ten wpis

Arabski szejk raził prądem, zgwałcił i przejechał autem. Został uniewinniony (wideo)

0 2 A A

Film jest przerażający. Widać na nim, jak arabski szejk Isa ibn Zaid an Nahjan brutalnie katuje swoją ofiarę, bijąc ją drewnianą deską z gwoździami i gwałci. Wszystko za to, że sprzedawca zboża spóźniał się ze spłatą długu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Drastyczny film zarejestrowano w 2004 r. pod Abu Zabi.

Mężczyźni z dużą satysfakcją torturują swoją ofiarę. Jeden z nich najpierw wpycha związanemu mężczyźnie do ust i oczu piasek, potem, tłucze deską z gwoździami, a później krzyczy: "dajcie mi soli!" Po czym rozsypuje ją po krwawiącym ciele leżącego mężczyzny. Na koniec ofiara zostaje zgwałcona metalową pałką, a szejk przejeżdża po niej terenowym mercedesem.

Taśma z nagraniem tortur wyciekła do mediów. Najokrutniejszym z napastników jest szejk Isa ibn Zaid an Nahjana. To rodzony brat prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich Chalify ibn Zaida an Nahjana. Obrońcy praw człowieka nagłośnili sprawę w USA, które prowadzą interesy z Emiratami. Prezydent Chalifa obiecał, że jego brat będzie sprawiedliwie osądzony.

Wyrok ogłoszono w poniedziałek: uniewinnienie. Sędzia uznał, że księciu nie można mieć za złe, bo był pod wpływem silnych leków zwiększających poziom agresji. Lekarz sądowy ocenił, że leki zażyte przez Isę "mogły spowodować gniew, agresję i utratę pamięci". Przy okazji z zarzutów oczyszczono także policjanta, który brał udział w torturach.

Mężczyźni, którzy udostępnili nagranie to byli współpracownicy Isy. Wyjechali do USA, skąd pochodzą. Zostali zaocznie skazani przez sąd w Emiratach na pięć lat więzienia i grzywnę.

Materiał ABCnews:

Komentarze 2

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
serbon / 15 maja 2015 o 00:00
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i kor... rozwiń
Avatar
serbon / 14 maja 2015 o 23:59
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i ko... rozwiń
Avatar
serbon / 15 maja 2015 o 00:00
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i kor... rozwiń
Avatar
serbon / 14 maja 2015 o 23:59
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Szczecinie na Preply.com http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i ko... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 2

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 4

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!