Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

27 sierpnia 2017 r.
18:53

Polka zgwałcona w Rimini. Dramatyczna relacja partnera kobiety

119 37 A A

- Zachowywali się jak dzikie bestie - mówi Polak, który razem z żoną został napadnięty na plaży w Rimini. Kobieta została zgwałcona, mężczyzna pobity.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących z północnej Afryki. Napastnicy zbiorowo zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, wskutek czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni.

Dziennikarze Rimini Today dotarli do mężczyzny, który przeżył koszmar. - Starałem się zrozumieć co mówią łamanym angielskim ci mężczyźni, ale kiedy zrozumiałem było już za późno. Jeden uderzył mnie butelką w twarz - wyjaśnia Polak. - Bili mnie w głowę aż zemdlałem. Było ich czterech, zachowywali się jak dzikie bestie - dodaje.

Jak tłumaczy mężczyzna, teraz z żoną chcą wrócić do Polski i zapomnieć o koszmarze, który ich spotkał. Chociaż będzie to trudne.

Na wniosek Prokuratora Generalnego Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła w tej sprawie śledztwo. - W związku z tym, że dowiedziałem się o zatrważającym zdarzeniu, którego ofiarą padło młode polskie małżeństwo we Włoszech - doszło do bestialskiego gwałtu na młodej kobiecie oraz brutalnego pobicie męża tejże kobiety - wydałem polecenie jako Prokurator Generalny, niezwłocznego wszczęcia śledztwa w tej sprawie - powiedział Zbigniew Ziobro. 

- Uważam, że państwo polskie zawsze winne jest reakcji, zwłaszcza wtedy, gdy dochodzi do tak dramatycznej historii z krzywdą polskich obywateli - uzasadnił swoją decyzję Ziobro.

Ziobro nazwał sprawców napadu "zbirami, bandziorami i bandytami". Jak podkreślił, powinni oni ponieść bardzo surową karę.

Czytaj więcej o:

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 15:37
Panie ministrze Ziobro trzeba zrobić wszystko aby ich sprowadzić to polskich więzień, trzymam za to kciuki!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:15
Ależ wy ludzie jesteście nietolerancyjni! Dzieci syryjskie bawiły się z kobietą, a kobiety syryjskie zapoznały Polaka z bogactwem kulturowym swego regionu. No i przestańcie wmawiać, że byli z Afryki! Kobiety i dzieci rzecz jazna są tylko z Syrii!!! Czy już PO wyslała swych prawników do obrony "uchodźców" przed PiSowskim linczem? Liczę na to. Tylko pomoc tym biednym syryjskim uchodźcom pomoże w sondażach Schetynie. A napewno ciocia Merkel załatwi intratną posadkę w Brukselce. Na co czekacie panowie? Trzeba ratować uchodźców, przecież to polska para złamała prawo. Pałęta się po zamkniętej plaży!!! (ps. To co w takim razie tam robili czarni #yryjczycy?)
Ależ wy ludzie jesteście nietolerancyjni! Dzieci syryjskie bawiły się z kobietą, a kobiety syryjskie zapoznały Polaka z bogactwem kulturowym swego regionu. No i przestańcie wmawiać, że byli z Afryki! Kobiety i dzieci rzecz jazna są tylko z Syrii!!! Czy już PO wyslała swych prawników do obrony "uchodźców" przed PiSowskim linczem? Liczę na to. Tylko pomoc tym biednym syryjskim uchodźcom pomoże w sondażach Schetynie. A napewno ciocia Merkel załatwi intratną posadkę w Brukselce. Na co czekacie panowie? Trzeba ratować uchodźców, przecie... rozwiń
Avatar
BEE / 28 sierpnia 2017 o 17:46
Wymieniona trojka to wiadomo kto to, czym smierdzi a tego chlopka to nawet zona pognala w pole z sierpem a mlot mu dostarczy po upadku partyjiiiiiii ;ELEWATOROW.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 14:02
Dlaczego w tytule jest Dramatyczna relacja partneta a nie męża ? Czyzby poprawnosc unijna ?
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 11:17
Słyszy się co jakiś czas o kastracji chemicznej. To NIC nie da, a nawet lepiej dla gwałcicieli (mogą "bezkarnie" ....). Należy ucinać nie tylko jaja ale PRZEDE WSZYSTKIM członka.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 11:08
W PL w ostatnich tygodniach DWA przypadki zbiorowych gwałtów na kobietach, połączonych z torturami i skutkujących śmiercią ofiar. To nie byli imigranci, tylko prawilni polaczkowie...
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 10:38
"Michał Boni, Róża Thun i Jarosław Wałęsa z Platformy Obywatelskiej oraz Czesław Siekierski z PSL-u poparli rezolucję" - zmuszajaca Polske do przyjecia relokowanych uchodzcow.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 10:36
"Schetyna chce sprowadzać uchodźców do gmin, gdzie rządzi PO - czyli Lublina"
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 10:34
"Prezydent Lublina podpisał deklarację migracyjną" - wbrew 85% Lublinian
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 09:17
Lepiej niech się dziewczyna leczy we Włoszech, bo nasi kato talibowie każą jej urodzić murzyńskie dziecko z gwałtu.
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 15:37
Panie ministrze Ziobro trzeba zrobić wszystko aby ich sprowadzić to polskich więzień, trzymam za to kciuki!
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:15
Ależ wy ludzie jesteście nietolerancyjni! Dzieci syryjskie bawiły się z kobietą, a kobiety syryjskie zapoznały Polaka z bogactwem kulturowym swego regionu. No i przestańcie wmawiać, że byli z Afryki! Kobiety i dzieci rzecz jazna są tylko z Syrii!!! Czy już PO wyslała swych prawników do obrony "uchodźców" przed PiSowskim linczem? Liczę na to. Tylko pomoc tym biednym syryjskim uchodźcom pomoże w sondażach Schetynie. A napewno ciocia Merkel załatwi intratną posadkę w Brukselce. Na co czekacie panowie? Trzeba ratować uchodźców, przecież to polska para złamała prawo. Pałęta się po zamkniętej plaży!!! (ps. To co w takim razie tam robili czarni #yryjczycy?)
Ależ wy ludzie jesteście nietolerancyjni! Dzieci syryjskie bawiły się z kobietą, a kobiety syryjskie zapoznały Polaka z bogactwem kulturowym swego regionu. No i przestańcie wmawiać, że byli z Afryki! Kobiety i dzieci rzecz jazna są tylko z Syrii!!! Czy już PO wyslała swych prawników do obrony "uchodźców" przed PiSowskim linczem? Liczę na to. Tylko pomoc tym biednym syryjskim uchodźcom pomoże w sondażach Schetynie. A napewno ciocia Merkel załatwi intratną posadkę w Brukselce. Na co czekacie panowie? Trzeba ratować uchodźców, przecie... rozwiń
Avatar
BEE / 28 sierpnia 2017 o 17:46
Wymieniona trojka to wiadomo kto to, czym smierdzi a tego chlopka to nawet zona pognala w pole z sierpem a mlot mu dostarczy po upadku partyjiiiiiii ;ELEWATOROW.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 14:02
Dlaczego w tytule jest Dramatyczna relacja partneta a nie męża ? Czyzby poprawnosc unijna ?
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 11:17
Słyszy się co jakiś czas o kastracji chemicznej. To NIC nie da, a nawet lepiej dla gwałcicieli (mogą "bezkarnie" ....). Należy ucinać nie tylko jaja ale PRZEDE WSZYSTKIM członka.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 11:08
W PL w ostatnich tygodniach DWA przypadki zbiorowych gwałtów na kobietach, połączonych z torturami i skutkujących śmiercią ofiar. To nie byli imigranci, tylko prawilni polaczkowie...
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 10:38
"Michał Boni, Róża Thun i Jarosław Wałęsa z Platformy Obywatelskiej oraz Czesław Siekierski z PSL-u poparli rezolucję" - zmuszajaca Polske do przyjecia relokowanych uchodzcow.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 10:36
"Schetyna chce sprowadzać uchodźców do gmin, gdzie rządzi PO - czyli Lublina"
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 10:34
"Prezydent Lublina podpisał deklarację migracyjną" - wbrew 85% Lublinian
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 09:17
Lepiej niech się dziewczyna leczy we Włoszech, bo nasi kato talibowie każą jej urodzić murzyńskie dziecko z gwałtu.
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 1 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 0

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 0 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 3 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program]
galeria

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program] 83 0

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Doradzamy, jak dbać o środowisko

Doradzamy, jak dbać o środowisko 0

Jest ich sześciu i na efektywnym wykorzystaniu energii znają się, jak mało kto. O kim mowa? O doradcach energetycznych, którzy działają w strukturach Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wspólnie walczą o unijne środki

Wspólnie walczą o unijne środki 0

Marszałek Województwa Lubelskiego podpisał w Brukseli deklarację #CohesionAlliance, która dotyczy silnej polityki spójności UE po 2020 roku.

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia] 8 5

Kierowca potrącił 68-latkę na przejściu dla pieszych. Wypadek nagrały kamery monitoringu

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło 2 1

20-letni Kamil B. przyznał się do brutalnego zabójstwa 57-latka. Dźgał mężczyznę nożem i okładał kamieniem w głowę. Wszystko przez kłótnię o wybitą szybę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!