Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 czerwca 2018 r.
20:40

Centrum Warszawy pod tęczowymi flagami. Przeszła Parada Równości [wideo]

0 19 A A

Parada Równości przeszła w sobotnie popołudnie ulicami Warszawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Uczestnicy niosą flagi w barwach unijnych, tęczowe i KOD-u, także z logotypami partii politycznych i inicjatyw obywatelskich. Trzymają też transparenty np. "Małżenstwo dla wszystkich", "Smile if your gay", "Miłość zwycięża", "Pride for everyone", "Ten pedał kocha Polskę".

Na marszu obecni byli politycy z partii Zieloni, SLD, Nowoczesnej, Razem oraz Platformy Obywatelskiej.

Przed marszem pod Pałacem Kultury i Nauki działało tak zwane Miasteczko Równości.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lublinianka / 12 czerwca 2018 o 17:12
Nie mow za Lublin, nikt cie do tego nie upowaznil i na pewno ja tego tez nie zrobilam i takie zacofane teksty wciskaj jedynie w swoim imieniu, bo obrazasz ludzi z mojego miasta! Popieram walke o wolnosc i rownosc dla kazdego, kazdy ma prawo spac z kim chce, pod warunkiem, ze obie zainteresowane strony tego chca. Koniec kropka.
Avatar
Zbuck / 11 czerwca 2018 o 10:54
To kiedy była ta nasi parada. I co teraz nasi będą 1/2 roku klepać o paradzie w warszafce?
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 08:49
To nie jest parada równości ,a PARADA UPADKU i coś z tym trzeba zrobić. Najlepiej osobników skrajnych zlikwidować.
Avatar
MLK657 / 10 czerwca 2018 o 18:04
Ot średniowieczny Lublin... Nic dziwnego, że ciągle to Polska C :(. Wstyd nawet czytać te homofobiczne komentarze :(
melka69!. Wolę 1000 razy ten średniowieczny Lublin niż taką nowośmieszną, zboczoną, homofobiczną wawkę.
 No i widzisz, dlatego w twoim Lublinie jest jak jest... Czasem jęczycie jak wam źle, ale przynajmniej taka jak ty wie dlaczego :)
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 18:03
@MLK657: jak miło widzieć komentarze postępowych środowisk, z których wylewa się cały możliwy hejt na wszystkich mieszkańców bez względu na poglądy. Gratuluje uogólnień i uproszczonego do granic prymitywizmu myślenia.
 Ty naprawdę nie widzisz od kogo pochodzi hejt? Naprawdę nie wiesz, ile zarabiają pisi hejterzy za swoją działalność? Oj, lepiej nie udawaj :)
Avatar
wczesnośredniowieczny. / 10 czerwca 2018 o 17:46
Ot średniowieczny Lublin... Nic dziwnego, że ciągle to Polska C :(. Wstyd nawet czytać te homofobiczne komentarze :(
 melka69!. Wolę 1000 razy ten średniowieczny Lublin niż taką nowośmieszną, zboczoną, homofobiczną wawkę. 
Avatar
Miłośnik Rowerów / 10 czerwca 2018 o 11:43
Nie parada równości tylko parada zboczeńców, dewiantów, sodomitów itp. Lublin i Lubelskie wolne od homopropagandy. Jestem dumny, że są takie "ciemne" i "nienowoczesne" regiony w Polsce. To nie jest Polska B tylko A+.
Avatar
Zonk / 10 czerwca 2018 o 11:25
@MLK657: jak miło widzieć komentarze postępowych środowisk, z których wylewa się cały możliwy hejt na wszystkich mieszkańców bez względu na poglądy. Gratuluje uogólnień i uproszczonego do granic prymitywizmu myślenia.
Avatar
MLK657 / 10 czerwca 2018 o 11:01
Ot średniowieczny Lublin... Nic dziwnego, że ciągle to Polska C :(. Wstyd nawet czytać te homofobiczne komentarze :(
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 10:59
A co Lublinian obchodzą jakieś warszawskie zboczeńce?
 Pewnie, przeciez Lublin to zaścianek, peryferie świata. Co tam Lublin obchodzi cokolwiek poza nim? 
Avatar
lublinianka / 12 czerwca 2018 o 17:12
Nie mow za Lublin, nikt cie do tego nie upowaznil i na pewno ja tego tez nie zrobilam i takie zacofane teksty wciskaj jedynie w swoim imieniu, bo obrazasz ludzi z mojego miasta! Popieram walke o wolnosc i rownosc dla kazdego, kazdy ma prawo spac z kim chce, pod warunkiem, ze obie zainteresowane strony tego chca. Koniec kropka.
Avatar
Zbuck / 11 czerwca 2018 o 10:54
To kiedy była ta nasi parada. I co teraz nasi będą 1/2 roku klepać o paradzie w warszafce?
Avatar
Gość / 11 czerwca 2018 o 08:49
To nie jest parada równości ,a PARADA UPADKU i coś z tym trzeba zrobić. Najlepiej osobników skrajnych zlikwidować.
Avatar
MLK657 / 10 czerwca 2018 o 18:04
Ot średniowieczny Lublin... Nic dziwnego, że ciągle to Polska C :(. Wstyd nawet czytać te homofobiczne komentarze :(
melka69!. Wolę 1000 razy ten średniowieczny Lublin niż taką nowośmieszną, zboczoną, homofobiczną wawkę.
 No i widzisz, dlatego w twoim Lublinie jest jak jest... Czasem jęczycie jak wam źle, ale przynajmniej taka jak ty wie dlaczego :)
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 18:03
@MLK657: jak miło widzieć komentarze postępowych środowisk, z których wylewa się cały możliwy hejt na wszystkich mieszkańców bez względu na poglądy. Gratuluje uogólnień i uproszczonego do granic prymitywizmu myślenia.
 Ty naprawdę nie widzisz od kogo pochodzi hejt? Naprawdę nie wiesz, ile zarabiają pisi hejterzy za swoją działalność? Oj, lepiej nie udawaj :)
Avatar
wczesnośredniowieczny. / 10 czerwca 2018 o 17:46
Ot średniowieczny Lublin... Nic dziwnego, że ciągle to Polska C :(. Wstyd nawet czytać te homofobiczne komentarze :(
 melka69!. Wolę 1000 razy ten średniowieczny Lublin niż taką nowośmieszną, zboczoną, homofobiczną wawkę. 
Avatar
Miłośnik Rowerów / 10 czerwca 2018 o 11:43
Nie parada równości tylko parada zboczeńców, dewiantów, sodomitów itp. Lublin i Lubelskie wolne od homopropagandy. Jestem dumny, że są takie "ciemne" i "nienowoczesne" regiony w Polsce. To nie jest Polska B tylko A+.
Avatar
Zonk / 10 czerwca 2018 o 11:25
@MLK657: jak miło widzieć komentarze postępowych środowisk, z których wylewa się cały możliwy hejt na wszystkich mieszkańców bez względu na poglądy. Gratuluje uogólnień i uproszczonego do granic prymitywizmu myślenia.
Avatar
MLK657 / 10 czerwca 2018 o 11:01
Ot średniowieczny Lublin... Nic dziwnego, że ciągle to Polska C :(. Wstyd nawet czytać te homofobiczne komentarze :(
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 10:59
A co Lublinian obchodzą jakieś warszawskie zboczeńce?
 Pewnie, przeciez Lublin to zaścianek, peryferie świata. Co tam Lublin obchodzi cokolwiek poza nim? 
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!