Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 czerwca 2017 r.
12:55

Dwóch ojców nie dało rady szybie. Udało się dopiero matce

0 14 A A

Kamera miejskiego monitoringu w Grudziądzu nagrała przypadek "rodzinnego wandalizmu".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Grupa młodych ludzi przemierzała ulice miasta z dziećmi w wózkach. Gdy mijali przystanek autobusowy na ul. Toruńskiej, jeden z ojców uderzył ręką w szybę. Drugi poprawił łokciem. Dopiero jednak po uderzenie 22-letniej matki spowodowało, że z wiaty wyleciała szyba. Rodzice z dziećmi ruszyli dalej przed siebie.

Daleko nie doszli, bo szybko zatrzymał ich patrol policji, który zauważył wybitą szybę i z pomocą straży miejskiej ustalił sprawców.

Za swoje wybryki odpowiedzą przed sądem.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oioo / 11 czerwca 2017 o 10:45
undefined napisał:
zabrac 500 plus i bedzie spokuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 pieprzysz, oni sobie jeszcze kolejnego bachora dorobią
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 09:40
Media powinny poinformować o miejscu zatrudnienia lub charakterze prowadzonej działalności gospodarczej przez "szybiarzy", by forumowicze od tezy 500+ mieli pełną świadomość jaką rolę mogą odegrać w pozbawieniu pomocy państwa tym, którzy na to zasługują.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 23:10
zabrac 500 plus i bedzie spokuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Avatar
ghgghhghg / 10 czerwca 2017 o 13:19
undefined napisał:
Patologia 500+ ma za co pić. Po spożyciu już szare komórki których i tak mają nie wiele nie pracują jak powinny i są tego efekty. Przykro jest patrzeć, że wiele dzieci płodzone jest tylko po to by pobierać zasiłek. Mimo wszystko popieram ten program.
 dobrze głupim, pieprzonym durnym, bezmózgowym pisowcom, tylko ja nie życze sobie aby moje podatki szły na taką patologię, chcą pisowce dawac to niech barany pisowskie  dają ze swoich pieniędzy, baranyyyyyyyyyyyyyyyyy piswowskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, pieniadze sie należa ludziom pracyyyyyyy. ludziom pracyyyyyyy, a nie jałmużna w postaci wynagrodzenia, dotrze to do tych baranów pisowskich czy nie 
 dobrze głupim, pieprzonym durnym, bezmózgowym pisowcom, tylko ja nie życze sobie aby moje podatki szły na taką patologię, chcą pisowce dawac to niech barany pisowskie  dają ze swoich pieniędzy, baranyyyyyyyyyyyyyyyyy piswowskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, pieniadze sie należa ludziom pracyyyyyyy. ludziom pracyyyyyyy, a nie jałmużna w postaci wynagrodzenia, dotrze to do tych baranów pisowskich czy nie  rozwiń
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 12:31
ale patole. w*** i do lochu z takimi.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 08:44
Patologia 500+ ma za co pić. Po spożyciu już szare komórki których i tak mają nie wiele nie pracują jak powinny i są tego efekty. Przykro jest patrzeć, że wiele dzieci płodzone jest tylko po to by pobierać zasiłek. Mimo wszystko popieram ten program.
Avatar
jkkjjk / 9 czerwca 2017 o 22:22
no jak dostaje za darmo 500+ to jest wypoczęta i dobrze odźywiona i babsko ma siłe,
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 19:46
Wzorcowa rodzina.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 19:40
Dwie cioty w towarzystwie lachociąga;).
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 18:56
I to ma być głową rodziny co nawet szyby nie umie wybić? A jak by tam siedział uchodźca to co by wtedy zrobił, patrzył jak jego żona walczy o wolną Polskę? Wstyd mi za takiego patriote
Avatar
oioo / 11 czerwca 2017 o 10:45
undefined napisał:
zabrac 500 plus i bedzie spokuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 pieprzysz, oni sobie jeszcze kolejnego bachora dorobią
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 09:40
Media powinny poinformować o miejscu zatrudnienia lub charakterze prowadzonej działalności gospodarczej przez "szybiarzy", by forumowicze od tezy 500+ mieli pełną świadomość jaką rolę mogą odegrać w pozbawieniu pomocy państwa tym, którzy na to zasługują.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 23:10
zabrac 500 plus i bedzie spokuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Avatar
ghgghhghg / 10 czerwca 2017 o 13:19
undefined napisał:
Patologia 500+ ma za co pić. Po spożyciu już szare komórki których i tak mają nie wiele nie pracują jak powinny i są tego efekty. Przykro jest patrzeć, że wiele dzieci płodzone jest tylko po to by pobierać zasiłek. Mimo wszystko popieram ten program.
 dobrze głupim, pieprzonym durnym, bezmózgowym pisowcom, tylko ja nie życze sobie aby moje podatki szły na taką patologię, chcą pisowce dawac to niech barany pisowskie  dają ze swoich pieniędzy, baranyyyyyyyyyyyyyyyyy piswowskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, pieniadze sie należa ludziom pracyyyyyyy. ludziom pracyyyyyyy, a nie jałmużna w postaci wynagrodzenia, dotrze to do tych baranów pisowskich czy nie 
 dobrze głupim, pieprzonym durnym, bezmózgowym pisowcom, tylko ja nie życze sobie aby moje podatki szły na taką patologię, chcą pisowce dawac to niech barany pisowskie  dają ze swoich pieniędzy, baranyyyyyyyyyyyyyyyyy piswowskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, pieniadze sie należa ludziom pracyyyyyyy. ludziom pracyyyyyyy, a nie jałmużna w postaci wynagrodzenia, dotrze to do tych baranów pisowskich czy nie  rozwiń
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 12:31
ale patole. w*** i do lochu z takimi.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 08:44
Patologia 500+ ma za co pić. Po spożyciu już szare komórki których i tak mają nie wiele nie pracują jak powinny i są tego efekty. Przykro jest patrzeć, że wiele dzieci płodzone jest tylko po to by pobierać zasiłek. Mimo wszystko popieram ten program.
Avatar
jkkjjk / 9 czerwca 2017 o 22:22
no jak dostaje za darmo 500+ to jest wypoczęta i dobrze odźywiona i babsko ma siłe,
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 19:46
Wzorcowa rodzina.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 19:40
Dwie cioty w towarzystwie lachociąga;).
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 18:56
I to ma być głową rodziny co nawet szyby nie umie wybić? A jak by tam siedział uchodźca to co by wtedy zrobił, patrzył jak jego żona walczy o wolną Polskę? Wstyd mi za takiego patriote
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 0 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 9 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 26 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 11

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?