Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

21 kwietnia 2017 r.
7:24

Grzegorz Czelej nie jest już wicemarszałkiem Senatu

Autor: Zdjęcie autora toma
0 21 A A

Grzegorz Czelej, senator PiS z Lubelszczyzny w czwartek złożył rezygnację z funkcji wicemarszałka Senatu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Zrezygnowałem z powodów prywatnych. Nie zdecydowały o tym względy polityczne, nie było żadnych nacisków. Nie odchodzę z partii, nadal jestem członkiem Komitetu Politycznego PiS – mówi nam Grzegorz Czelej.

Jego miejsce zajął Michał Seweryński. Wygrał w głosowaniu z Markiem Borowskim.

Grzegorz Czelej w latach 2006–2007 zasiadał w lubelskiej radzie miasta. W wyborach parlamentarnych w 2007 został wybrany na senatora z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu lubelskim, otrzymując 173 848 głosów. W Senacie zasiadł w Komisji Spraw Unii Europejskiej i Komisji Spraw Zagranicznych. W 2009 bez powodzenia ubiegał się o mandat posła do Parlamentu Europejskiego.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 07:52
+1
Czelej najwieksza porazka lubelszczyzny!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 12:56
Czli PIS z KUKIZEM mają większość konstytucyjną w garści?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 11:52
Uciekają szczury z tnącego okrętu. Ale na Tytaniku też orkiestra grała do końca.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 10:36
Z badania zrealizowanego przez Kantar Public (dawniej Zespół Badań Społecznych TNS Polska) wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie kwietnia PiS mógłby liczyć na 38-proc. poparcie, PO zdobyłaby 19 proc. głosów, a Kukiz'15 uzyskałby 11-proc.; na Nowoczesną chciało głosować 5 proc. ankietowanych.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 10:13
Dziwna sytuacja. I nikt nie dochodzi co się za tym kryje. Po prostu sobie zrezygnował i wszyscy są zadowoleni. Litości. O co tu chodzi?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 10:02
To prawdziwie dobra zmiana ! Bardzo dobra zmiana ! A może by pan Grzesio złożyłby jeszcze mandat senatora ? To byłaby jeszcze lepsza zmiana !
Avatar
promill / 21 kwietnia 2017 o 10:01
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
GUS podał, że sprzedaż detaliczna w marcu wzrosła o 9,7 proc. w ujęciu rocznym, a w miesięcznym – o 16,5 proc. Najbardziej wzrosła sprzedaż paliw (w ujęciu rocznym o 23,6 proc.), odzieży i obuwia (o 20,3 proc.) mebli, AGD i RTV (18,1 proc.), prasy i książek (o 17,8 proc.). - po-zsl niech już zamknie kłamliwe jadaczki Tyle wzrosły ceny, a nie sprzedaż!!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:56
Jak nazwać radnego z ramienia PIS, który przytula się z wójtem PSL?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:55
GUS podał, że sprzedaż detaliczna w marcu wzrosła o 9,7 proc. w ujęciu rocznym, a w miesięcznym – o 16,5 proc. Najbardziej wzrosła sprzedaż paliw (w ujęciu rocznym o 23,6 proc.), odzieży i obuwia (o 20,3 proc.) mebli, AGD i RTV (18,1 proc.), prasy i książek (o 17,8 proc.). - po-zsl niech już zamknie kłamliwe jadaczki
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:46
czyżby wstyd Pana Grzegorza ogarnął za całą tę "dobrą zmianę"?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 12:56
Czli PIS z KUKIZEM mają większość konstytucyjną w garści?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 11:52
Uciekają szczury z tnącego okrętu. Ale na Tytaniku też orkiestra grała do końca.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 10:36
Z badania zrealizowanego przez Kantar Public (dawniej Zespół Badań Społecznych TNS Polska) wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie kwietnia PiS mógłby liczyć na 38-proc. poparcie, PO zdobyłaby 19 proc. głosów, a Kukiz'15 uzyskałby 11-proc.; na Nowoczesną chciało głosować 5 proc. ankietowanych.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 10:13
Dziwna sytuacja. I nikt nie dochodzi co się za tym kryje. Po prostu sobie zrezygnował i wszyscy są zadowoleni. Litości. O co tu chodzi?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 10:02
To prawdziwie dobra zmiana ! Bardzo dobra zmiana ! A może by pan Grzesio złożyłby jeszcze mandat senatora ? To byłaby jeszcze lepsza zmiana !
Avatar
promill / 21 kwietnia 2017 o 10:01
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
GUS podał, że sprzedaż detaliczna w marcu wzrosła o 9,7 proc. w ujęciu rocznym, a w miesięcznym – o 16,5 proc. Najbardziej wzrosła sprzedaż paliw (w ujęciu rocznym o 23,6 proc.), odzieży i obuwia (o 20,3 proc.) mebli, AGD i RTV (18,1 proc.), prasy i książek (o 17,8 proc.). - po-zsl niech już zamknie kłamliwe jadaczki Tyle wzrosły ceny, a nie sprzedaż!!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:56
Jak nazwać radnego z ramienia PIS, który przytula się z wójtem PSL?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:55
GUS podał, że sprzedaż detaliczna w marcu wzrosła o 9,7 proc. w ujęciu rocznym, a w miesięcznym – o 16,5 proc. Najbardziej wzrosła sprzedaż paliw (w ujęciu rocznym o 23,6 proc.), odzieży i obuwia (o 20,3 proc.) mebli, AGD i RTV (18,1 proc.), prasy i książek (o 17,8 proc.). - po-zsl niech już zamknie kłamliwe jadaczki
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:46
czyżby wstyd Pana Grzegorza ogarnął za całą tę "dobrą zmianę"?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 09:43
PIS powinno wypierd połowę radnych z samorządów. Siedzą tam albo miernoty, albo dywersamci i krety po-zsl.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 2 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 3 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!