Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

4 stycznia 2018 r.
15:32

Komendant miejski policji leżał pod sklepem. Będzie dymisja

128 16 A A

Komendant Miejski Policji we Wrocławiu najprawdopodobniej pożegna się ze stanowiskiem. Dzisiejszej nocy został znaleziony bez butów i z rozbitą głową na jednej z ulic we Wrocławiu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gazeta Wyborcza Wrocław podaje, że mężczyznę w okolicach jednego z supermarketów znaleźli funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.

Na miejsce przyjechał patrol policji. GW cytuje policyjną notatkę ze zdarzenia: „Naprzeciw Lidla mężczyzna pod wpływem alkoholu, jest bez butów. Na miejscu okazało się, że osobą leżącą jest komendant KMP Wrocław”.

Komendant miał obrażenia głowy dlatego został przewieziony do szpitala. Stamtąd odebrał go jego zastępca. Policjanci na razie nie potwierdzają, że komendant był pod wpływem alkoholu. Informują jedynie, że trwa wyjaśnianie zdarzenia.

Sprawę wyjaśnia także specjalny zespół z Biura Kontroli Komendy Głównej Policji.

Jednak niezależnie od ustaleń komisji już dzisiaj minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak zapowiedział, że komendant Zbigniew Raczak zostanie zdymisjonowany.

>>>

Zobacz także: Lubelska policja szuka tego mężczyzny

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
?? / 5 stycznia 2018 o 17:11
ta akcja śmierdzi na 100 kilometrów ,krwi pijakowi nie zbadali,ciekawe? co jeszcze by odkryli? pijaka znalazły jeszcze większe opoje i żłoby z sok-u ,co tam kolejowe  żłoby robiły? bo dworzec jest daleko od tego miejsca ,co za gó.niane panstwo mamy teraz ,a ta chamska nagonka ,policjant ma nieby stać i świecić przykładem,gorszej głupoty dawno nie słyszałem,a czy inspektor podpisywał,że wódki do mordy nigdy nie wezmie? a ,czy biskupy też to podpisują ,czy te głupie świnie i łachudry dziennikarze?
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 10:17
Owsiak jest poszukiwany przez lubelską policję?.
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 09:48
Nie trzeba być fenomenem-aby wiedzieć KOMU zawadzał.Dobrze że pod sklepem a nie na lince jak Lepper !!!!!
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 08:36
Obejrzałem gemba na goolach i powiem tak : widły , beret , gumofilce i do gnoju w pegieerze . Może być ten w Kietrzu , jedyny co przetrwał 3RP . Dzwonić do prezesa zarządu Mariusza Sikory. A swoją gębę obejrzałeś? Może okazać się,  że nawet do pegieeru się nie nadajesz. 
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 01:01
Obejrzałem gemba na goolach i powiem tak : widły , beret , gumofilce i do gnoju w pegieerze . Może być ten w Kietrzu , jedyny co przetrwał 3RP . Dzwonić do prezesa zarządu Mariusza Sikory.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 22:47
Jakieś "siły" podały chłopowi takie ruffies czy inne pigułki gwałtu, że aż stracił buty, a mswia uzyskało uzasadnienie aby wprowadzić na jego miejsce jeszcze bardziej swojego człowieka. Dobrze, że pod Lidlem, a nie gdzieś na trójkącie wśród bejzbolowych kibiców czy w prestiżowych dzielnicach nowobogackich ruskich. Jaka polityka, taka tolerancja.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 21:38
sądze ,że na 90 % jakiś "kolega" dosypał zwierzchnikowi coś do wódki,teraz takie czasy ,że nie zdziwiłoby mnie jakby go zatruli cyjankiem ,a ten tu błaszczak zamiast sprawe wyjaśnić zwalnia naszego pijaka i wyrzuca na bruk ,ale dno ,ale gó.no ,ale wacki ,chamstwo i padalstwo
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 19:35
Komendanta może ktoś wrabia a wy tu takie ploty robicie.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 19:20
jak mial adidasy to wiem gdzie szukac pewnie taki lysol z pomorskiego zajumal bo to specjalista nijaki jojo
Avatar
gt / 4 stycznia 2018 o 18:48
jak zwykle  trace czas bo dziennik  fffsschodni  nie ma o czym pisać  i pisze  wydarzenia  z Polski  bo liczy na wiecej kliknięć.  ps. Policja piszemy z duzej litery. no chyba ze jest sie słabym  redaktorzyna
Avatar
?? / 5 stycznia 2018 o 17:11
ta akcja śmierdzi na 100 kilometrów ,krwi pijakowi nie zbadali,ciekawe? co jeszcze by odkryli? pijaka znalazły jeszcze większe opoje i żłoby z sok-u ,co tam kolejowe  żłoby robiły? bo dworzec jest daleko od tego miejsca ,co za gó.niane panstwo mamy teraz ,a ta chamska nagonka ,policjant ma nieby stać i świecić przykładem,gorszej głupoty dawno nie słyszałem,a czy inspektor podpisywał,że wódki do mordy nigdy nie wezmie? a ,czy biskupy też to podpisują ,czy te głupie świnie i łachudry dziennikarze?
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 10:17
Owsiak jest poszukiwany przez lubelską policję?.
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 09:48
Nie trzeba być fenomenem-aby wiedzieć KOMU zawadzał.Dobrze że pod sklepem a nie na lince jak Lepper !!!!!
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 08:36
Obejrzałem gemba na goolach i powiem tak : widły , beret , gumofilce i do gnoju w pegieerze . Może być ten w Kietrzu , jedyny co przetrwał 3RP . Dzwonić do prezesa zarządu Mariusza Sikory. A swoją gębę obejrzałeś? Może okazać się,  że nawet do pegieeru się nie nadajesz. 
Avatar
Gość / 5 stycznia 2018 o 01:01
Obejrzałem gemba na goolach i powiem tak : widły , beret , gumofilce i do gnoju w pegieerze . Może być ten w Kietrzu , jedyny co przetrwał 3RP . Dzwonić do prezesa zarządu Mariusza Sikory.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 22:47
Jakieś "siły" podały chłopowi takie ruffies czy inne pigułki gwałtu, że aż stracił buty, a mswia uzyskało uzasadnienie aby wprowadzić na jego miejsce jeszcze bardziej swojego człowieka. Dobrze, że pod Lidlem, a nie gdzieś na trójkącie wśród bejzbolowych kibiców czy w prestiżowych dzielnicach nowobogackich ruskich. Jaka polityka, taka tolerancja.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 21:38
sądze ,że na 90 % jakiś "kolega" dosypał zwierzchnikowi coś do wódki,teraz takie czasy ,że nie zdziwiłoby mnie jakby go zatruli cyjankiem ,a ten tu błaszczak zamiast sprawe wyjaśnić zwalnia naszego pijaka i wyrzuca na bruk ,ale dno ,ale gó.no ,ale wacki ,chamstwo i padalstwo
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 19:35
Komendanta może ktoś wrabia a wy tu takie ploty robicie.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 19:20
jak mial adidasy to wiem gdzie szukac pewnie taki lysol z pomorskiego zajumal bo to specjalista nijaki jojo
Avatar
gt / 4 stycznia 2018 o 18:48
jak zwykle  trace czas bo dziennik  fffsschodni  nie ma o czym pisać  i pisze  wydarzenia  z Polski  bo liczy na wiecej kliknięć.  ps. Policja piszemy z duzej litery. no chyba ze jest sie słabym  redaktorzyna
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta 1 0

W amfiteatrze w Kumowej Dolinie znika dotychczasowa scena i widownia. Z całego obiektu pozostaną jedynie zewnętrzne mury budynku zaplecza i stalowa konstrukcja zadaszenia sceny. Poza tym wszystko ma być nowe

Groźny pożar w wieżowcu na lubelskim Czechowie (zdjęcia)
galeria

Groźny pożar w wieżowcu na lubelskim Czechowie (zdjęcia) 2 0

Pożar w wieżowcu przy ulicy Lipińskiego 5 w Lublinie.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor [NA ŻYWO]

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor [NA ŻYWO] 8 0

O 16:15 lubelscy żużlowcy w pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym Nice 1 Ligi Żużlowej zmierzą się ze Wybrzeżem Gdańsk

MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska 1:1. Już byli w ogródku

MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska 1:1. Już byli w ogródku 0 0

Duży pech piłkarzy Tomasza Złomańczuka. Podlasie w końcówce prowadziło na wyjeździe z MKS Trzebinia, ale w czwartej minucie doliczonego czasu gry samobójcze trafienie Mateusza Łakomego dało gospodarzom jeden punkt.

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc 0 3

Policjanci z lubelskiej drogówki przez kilkanaście kilometrów eskortowali dzisiaj samochód z małym dzieckiem. Maluch prawdopodobnie czymś się zakrztusił, a jego ojciec poprosił funkcjonariuszy o pomoc.

Koncert kameralny w DK LSM
23 kwietnia 2018, 18:00

Koncert kameralny w DK LSM 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na 16. juz odsłonę cyklu muzycznego Bo piękno na to jest, by zachwycało… pod dyrekcją Teresy Księskiej-Falger. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 18.

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy
PROBLEM

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy 4 1

W ponad 40 gminach województwa lubelskiego wciąż brakuje urzędników wyborczych, którzy mają zająć się organizacją tegorocznych wyborów samorządowych. Problemu z naborem nie było jedynie na terenie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Chełmie

Pokazy spektaklu "Diabeł i tabliczka czekolady" w Osterwie

Pokazy spektaklu "Diabeł i tabliczka czekolady" w Osterwie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza na pokazy spektaklu opartego na reportażach Pawła Piotra Reszki o "zwykłych - niezwykłych" mieszkańcach województwa lubelskiego - Diabeł i tabliczka czekolady.

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera
POLITYKA

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera 10 2

Niższy CIT i ZUS dla przedsiębiorców, fundusz budowy dróg lokalnych, 300 zł na wyprawkę dla każdego ucznia i zabezpieczenia emerytalne dla kobiet, które urodziły i wychowały co najmniej czworo dzieci - to niektóre z założeń "Piątki Morawieckiego". Zdaniem opozycji ma to na celu przykrycie zamieszania związanego z wysokimi nagrodami dla członków rządu. - Może chodzić o odbicie w sondażach - przyznaje politolog

Szedł ulicą, osunął się na chodnik. Policjanci uratowali mu życie, teraz im za to dziękuje

Szedł ulicą, osunął się na chodnik. Policjanci uratowali mu życie, teraz im za to dziękuje 18 1

Do komendanta hrubieszowskiej policji wpłynął niecodzienny list. 58-letni mężczyzna w ten sposób podziękował miejscowym funkcjonariuszom za uratowanie mu życia.

Koncert charytatywny w Nałęczowie
21 kwietnia 2018, 15:00

Koncert charytatywny w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. 21 kwietnia o godz. 15 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury (ul. Lipowa 6) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia)
galeria

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia) 19 6

Oficjalnie otwarty jest już Wielokran Browaru Zakładowego w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. - Kolejka ciągnęła się długo poza drzwi wejściowe. Atmosfera była znakomita. Dzisiaj także spodziewamy się wielu gości - mówi jeden z pracowników.

Sporo atrakcji dla kibiców podczas meczu TBV Start - Miasto Szkła Krosno

Sporo atrakcji dla kibiców podczas meczu TBV Start - Miasto Szkła Krosno 2 0

Ostatni mecz sezonu, to tradycyjnie szansa dla kibiców, żeby spotkać się z zawodnikami. Sympatycy TBV Startu będą mieli taką okazję w niedzielę po zakończeniu zawodów z Miastem Szkła Krosno.

Czarne jest piękne, czyli nowy Opel Astra

Czarne jest piękne, czyli nowy Opel Astra 0 0

Opel astra po raz pierwszy jest dostępny również w wersji dwukolorowej — czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia.

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka
TRAGEDIA

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka 12 7

Tragiczny wypadek w Rudniku k. Lublina. Nie żyje 18-letnia kobieta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!