Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

6 grudnia 2016 r.
9:00

Kwaśniewski o willi w Kazimierzu: Nie dorwą mnie, póki sądy są niezawisłe

Autor: Zdjęcie autora x-news/TVN24
2 23 A A

- Póki żyjemy w państwie praworządnym, w którym sądy są niezawisłe, to mnie nie dorwą - powiedział Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent skomentował wznowienie śledztwa w sprawie jego majątku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prokuratura chce wyjaśnić okoliczności nabycia oraz finansowania willi w Kazimierzu Dolnym przez małżeństwo Kwaśniewskich.  Chodzi o sprawdzenie, czy nie doszło do prania brudnych pieniędzy. Pisaliśmy o tym niedawno

W TVN24 Kwaśniewski zapewnił, że nie miał żadnych kont za granicą i zawsze płacił wszystkie podatki w Polsce. - Wszystko jest czytelne, jasne, transparentne - dodał. W jego opinii decyzja o wznowieniu śledztwa ma podtekst polityczny.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 19:08
dlaczego tacy ludzie jak Kwasniewski maja wszystko za friko teraz to pewnie skuma sie z po i bolkiem bo ze strachu zapomni jak sie nazywa brawo brac sie za nierobów
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 19:04
kwasu zasz ebyłes kretem i pijakiem tylko zawsze ci się udawało przyszła kryska na matyska boimy sie co
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 12:17
A to dobre sądy niezawisłe. Doputy sądy będą wasze to Ci Stolzman to cię faktycznie nie dziwią .
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 18:30
W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy – zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną nienawiścią.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 18:08
Dziś Zioberek dostał po nosie w sprawie Polalańskiego. Tu też tak się skończy. Zioberek mały zakompleksiony człowieczek.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 17:36
stolzman ,a udzialy na Ukrainie to kto ma? tak samo jak teraz nowak i inni Przeciez niedawno pisali jak szycha jest stolzman jakims konsorcjum
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 17:34
zydostfo ma swoja kraine niech tam spieprzaja
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 16:50
tak bo Kwaśniewski-Stolzman, znany z prawdomówności i szacunku do Polski i prawa tak mówi, to zapewne tam było i jest i Basta! W normalnym kraju taki pijak i cwaniak nie byłby na żadnym stołku i siedział w więzieniu za przekręty i wyparowane miliony jak zarządzał Ministerstwem Sportu i Turystyki...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 15:51
Izaak stoltzman .....geszeft za geszeftem...historyk opierająca się tylko na żydowskich żródłach twierdzi ,że gdyby to żydzi mieli ratować Polaków to nie ocalałby ani jeden Polak ! Polecam książki J.Robert Nowak - "Przemilczane zbrodnie"Al. Sołżenicyna , wiersze naocznego świadka wydarzeń woj. Icchaka Kacenelsona ,historyk amer, Bryan Mark Rigg : w armii hitler. walczyło ok. 150.000 żydów ! W armii sowieckiej ok. 500.000 żydów ! 75% funkcjonariuszy NKWD i UB stanowili żydzi !!!!
Avatar
marcin z PO / 6 grudnia 2016 o 15:15
tak jak nie ma mediów niezależnych tak nie ma sądów nie zawisłych, kiedy w polszu te baranie co nie które łby to zrozumieją!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 19:08
dlaczego tacy ludzie jak Kwasniewski maja wszystko za friko teraz to pewnie skuma sie z po i bolkiem bo ze strachu zapomni jak sie nazywa brawo brac sie za nierobów
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 19:04
kwasu zasz ebyłes kretem i pijakiem tylko zawsze ci się udawało przyszła kryska na matyska boimy sie co
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 12:17
A to dobre sądy niezawisłe. Doputy sądy będą wasze to Ci Stolzman to cię faktycznie nie dziwią .
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 18:30
W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy – zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną nienawiścią.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 18:08
Dziś Zioberek dostał po nosie w sprawie Polalańskiego. Tu też tak się skończy. Zioberek mały zakompleksiony człowieczek.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 17:36
stolzman ,a udzialy na Ukrainie to kto ma? tak samo jak teraz nowak i inni Przeciez niedawno pisali jak szycha jest stolzman jakims konsorcjum
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 17:34
zydostfo ma swoja kraine niech tam spieprzaja
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 16:50
tak bo Kwaśniewski-Stolzman, znany z prawdomówności i szacunku do Polski i prawa tak mówi, to zapewne tam było i jest i Basta! W normalnym kraju taki pijak i cwaniak nie byłby na żadnym stołku i siedział w więzieniu za przekręty i wyparowane miliony jak zarządzał Ministerstwem Sportu i Turystyki...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 15:51
Izaak stoltzman .....geszeft za geszeftem...historyk opierająca się tylko na żydowskich żródłach twierdzi ,że gdyby to żydzi mieli ratować Polaków to nie ocalałby ani jeden Polak ! Polecam książki J.Robert Nowak - "Przemilczane zbrodnie"Al. Sołżenicyna , wiersze naocznego świadka wydarzeń woj. Icchaka Kacenelsona ,historyk amer, Bryan Mark Rigg : w armii hitler. walczyło ok. 150.000 żydów ! W armii sowieckiej ok. 500.000 żydów ! 75% funkcjonariuszy NKWD i UB stanowili żydzi !!!!
Avatar
marcin z PO / 6 grudnia 2016 o 15:15
tak jak nie ma mediów niezależnych tak nie ma sądów nie zawisłych, kiedy w polszu te baranie co nie które łby to zrozumieją!!
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja?

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja? 1 0

Rolnicy, którzy w związku z afrykańskim pomorem świń (ASF) zrezygnowali z hodowli, szukają alternatywnych źródeł dochodu. Marszałek województwa lubelskiego proponuje im m.in. hodowlę bydła

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać?

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać? 1 2

Władze Lublina biorą się za liczenie pasażerów w podmiejskich autobusach. Zaczęły od linii do Świdnika. Po co? – Żeby sprawdzić zapotrzebowanie na kursy – mówią miejscy urzędnicy od komunikacji. Już teraz wiadomo, że od 7 maja więcej będzie kursów linii 55 między Lublinem a Świdnikiem

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur
galeria

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur 12 0

O godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur będzie Wielkie Otwarcie Wielokranu Browaru Zakładowego. Zajrzeliśmy za kulisy.

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 4 4

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 3 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 8

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 146 12

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 113 11

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 3 8

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)