poniedziałek, 26 lutego 2018 r.

Kraj Świat

Lech Wałęsa: Wiem, że w 100 procentach byłem oddany walce

Dodano: 21 lutego 2016, 09:00
Autor: TVN24/x-news

(fot. TVN24/x-news)
(fot. TVN24/x-news)

Miami, Floryda, USA. - Nigdy nie zgodziłem się na współpracę. Poświęciłem wszystko dla walki, rodzinę, żonę, a oni mi mówią, że ja tu jakieś pieniądze? Żarty - powiedział Lech Wałęsa odnosząc się do materiałów przejętych przez IPN od wdowy po generale Czesławie Kiszczaku. Wśród nich są m. in. teczka osobowa oraz teczka pracy TW "Bolek".

WIDEO

gość
gość
Gość
(30) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gość
gość (22 lutego 2016 o 08:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ha ha ha, co "wygumować"? Baba półanalfabetka (ukończone 4 klasy dawnej szkoły). Komunistyczna aktywistka. Wyrabiała 270% normy. W nagrodę, jako członkini komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej, wysłana została w sierpniu 1951 na zjazd młodzieży do Berlina. Cnotliwa nie była. W kapuście znalazła swojego dzidziusia.

Piszesz bzdury. Też jesteś łuczony jak łuna?  :lol:  :lol:  :lol:

Może i ty na lewo i prawo ten, tego.... Uważaj na AIDS :)

Porzuć to zioło które teraz chlasz  bo niezłe masz odloty.

Rozwiń
gość
gość (22 lutego 2016 o 08:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

niech ktoś przeczyta co tu pisze, bo ślepa jestem a po 40 latach parcy  mając 1300 zł nie stać mnie na kupno nowych okularów, bo leki ważniejsze,   tak pieprzone solidaruchy z lat 80 dały mi się dorobić


Taką "lojalkę" to podrzędny znawca komputerów może sam napisać zrobi fotkę i wkleić do netu. Jak byś miał trochę oleju w głowie to przed wklejaniem takich"oryginałów" najpierw popatrzył byś na necie jak wyglądają podobne dokumenty które naprawdę SB miała.

Rozwiń
Gość
Gość (21 lutego 2016 o 16:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem. 1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań? 2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni? 3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980r? 4. 9-ego grudnia 1980r przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tyś. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi? 5. Co zrobiłeś z 60 tyś. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś? 6. Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo? 7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą? 8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu? 9. Czy byłeś w 1981r informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB? 10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania? 11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem Rejonowym dla Nieletnich wymuszając płatną współpracę? 12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-cio tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń? 13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”. Czy nadal tak sądzisz? 14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się? 15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą? 16. Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu? Gdańsk dn. 25.09.1995r Anna Walentynowicz
Rozwiń
Gość
Gość (21 lutego 2016 o 16:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Tylko tymi robotnikami ktos musial pokierowac. Latwo jest teraz szczekac i oczerniac prawdziwego polskiego bohatera.Wstyd mi za pana/pania!

no i co uczone od siódmych boleści, mając 1-2 fakultety nie umiecie kierować ludźmi i pracujecie za 1300-1500 zł, oto proszę w latach 80 wyuczony po OHP kierował całym krajem, wstyd dla uczonych dr, mg, inz. itp. 

Rozwiń
Gość
Gość (21 lutego 2016 o 15:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Tylko tymi robotnikami ktos musial pokierowac. Latwo jest teraz szczekac i oczerniac prawdziwego polskiego bohatera.Wstyd mi za pana/pania!

zaraz się  ze śmiechu udławię

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (30)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!