Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

30 maja 2015 r.
22:05

Marsz Równości przeszedł przez Gdańsk. Grupa osób zablokowała paradę

Autor: Zdjęcie autora TVP/x-news
0 7 A A

Sześć osób usiadło na jezdni w okolicach Dworca Głównego w Gdańsku, by wyrazić swoją dezaprobatę dla Marszu Równości. Zostali oni usunięci przez policję. W pochodzie, który zakończył się pod Stocznią Gdańską, uczestniczyło kilkaset osób związanych ze środowiskiem LGBT. Tego samego dnia członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego zorganizowali „Manifestację w obronie normalnej rodziny”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 11:06
Sparaliżowano ruch w centrum Gdańska, by margines społeczny mógł pokazać swoje obrzydlistwo. Brawa dla prezydenta miasta. Prawdziwy gospodarz. Tak kpi z porządnych ludzi. Tak się chroni moralność i daje przykład dzieciom.
Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 11:00
Trzeba było jakiś drewniany krzyż postawić w centrum miasta, to by pilnowali, zamiast asfalt szlifować. Do wycierania asfaltu są odpowiednie służby porządkowe brudasy
Avatar
abc / 31 maja 2015 o 10:36

Ja lubię kochać sie z wiewiórką.Wszyscy d...czy wiewiórki zorganizujmy manifestacje,niech świat o nas usłyszy!!! Domagamy sie legalizacji związków z wiewwiórkami i nietoperzami!

Jeszcze ci wiewiórka konar poobgryza i orzechy wyniesie ,lepiej nie ryzykuj.a zębiska ma niezłe.

Avatar
Bolek / 31 maja 2015 o 09:18
Ja lubię kochać sie z wiewiórką.Wszyscy d...czy wiewiórki zorganizujmy manifestacje,niech świat o nas usłyszy!!! Domagamy sie legalizacji związków z wiewwiórkami i nietoperzami!
Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 01:17
@ ABC Genial - pozwolić im wymrzeć. Jest tylko jeden problem - będą adoptować dzieci. Homoseksualizm to nie tylko uszkodzenie genów (a więc choroba, inwalidztwo), ale również psychika. Jeżeli dziecko wzrasta w atmosferze akceptacji homoseksualizmu, to może to doprowadzić do tego, że samo będziddążyło do knontaktów homoseksualnych.
Avatar
abc / 31 maja 2015 o 00:35

Wydaje mi się że homoseksualiści jak i lesbijki powinni mieć możliwość bezproblemowego łączenia się w pary z osobnikami tej samej płci , bo wtedy nie będą przekazywać własnej puli genetycznej następnym pokoleniom , a przekazują własne geny  gdy ukrywając się ze swoim problemem, pod presją otoczenia dla kamuflażu pozostają  w związkach mieszanych z osobami odmiennej płci.

Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 00:14
CZego ci Homo;; w3lasciwie chca :czy ktos ich bije?publicznie czy zawodowo im ubliza? a moze maja nizsze zarobki?/jak np.kobiety/A moze gdzies ich sie nie wpuszcza np.restauracji,teatru,na kapieliska.Ja w naszym kraju nie slyszalam o zadnym z tych przypadkow .Wiec po jaka cholere i z jakiegoPOWODU NIEROWNOSCI zaklocaja spokoj na ulicach naszych miast .Uwazam ,ze to sa PROWOKATORZY ktorzy/chca pokazac ze w naszym kraju nie ma tolerancji ,specjalnie pokazuja gole tylki ,piora w d;;;; by szokowac,prowokowac.No i oczywiscie policja atakuje tych,ktorym sie ta MASKARADA nie podoba .bo tak karze rzadzaca wladza .To jest WSTYD i HANBA!!!!
CZego ci Homo;; w3lasciwie chca :czy ktos ich bije?publicznie czy zawodowo im ubliza? a moze maja nizsze zarobki?/jak np.kobiety/A moze gdzies ich sie nie wpuszcza np.restauracji,teatru,na kapieliska.Ja w naszym kraju nie slyszalam o zadnym z tych przypadkow .Wiec po jaka cholere i z jakiegoPOWODU NIEROWNOSCI zaklocaja spokoj na ulicach naszych miast .Uwazam ,ze to sa PROWOKATORZY ktorzy/chca pokazac ze w naszym kraju nie ma tolerancji ,specjalnie pokazuja gole tylki ,piora w d;;;; by szokowac,prowokowac.No i oczywiscie policja atakuje tych,... rozwiń
Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 11:06
Sparaliżowano ruch w centrum Gdańska, by margines społeczny mógł pokazać swoje obrzydlistwo. Brawa dla prezydenta miasta. Prawdziwy gospodarz. Tak kpi z porządnych ludzi. Tak się chroni moralność i daje przykład dzieciom.
Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 11:00
Trzeba było jakiś drewniany krzyż postawić w centrum miasta, to by pilnowali, zamiast asfalt szlifować. Do wycierania asfaltu są odpowiednie służby porządkowe brudasy
Avatar
abc / 31 maja 2015 o 10:36

Ja lubię kochać sie z wiewiórką.Wszyscy d...czy wiewiórki zorganizujmy manifestacje,niech świat o nas usłyszy!!! Domagamy sie legalizacji związków z wiewwiórkami i nietoperzami!

Jeszcze ci wiewiórka konar poobgryza i orzechy wyniesie ,lepiej nie ryzykuj.a zębiska ma niezłe.

Avatar
Bolek / 31 maja 2015 o 09:18
Ja lubię kochać sie z wiewiórką.Wszyscy d...czy wiewiórki zorganizujmy manifestacje,niech świat o nas usłyszy!!! Domagamy sie legalizacji związków z wiewwiórkami i nietoperzami!
Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 01:17
@ ABC Genial - pozwolić im wymrzeć. Jest tylko jeden problem - będą adoptować dzieci. Homoseksualizm to nie tylko uszkodzenie genów (a więc choroba, inwalidztwo), ale również psychika. Jeżeli dziecko wzrasta w atmosferze akceptacji homoseksualizmu, to może to doprowadzić do tego, że samo będziddążyło do knontaktów homoseksualnych.
Avatar
abc / 31 maja 2015 o 00:35

Wydaje mi się że homoseksualiści jak i lesbijki powinni mieć możliwość bezproblemowego łączenia się w pary z osobnikami tej samej płci , bo wtedy nie będą przekazywać własnej puli genetycznej następnym pokoleniom , a przekazują własne geny  gdy ukrywając się ze swoim problemem, pod presją otoczenia dla kamuflażu pozostają  w związkach mieszanych z osobami odmiennej płci.

Avatar
Gość / 31 maja 2015 o 00:14
CZego ci Homo;; w3lasciwie chca :czy ktos ich bije?publicznie czy zawodowo im ubliza? a moze maja nizsze zarobki?/jak np.kobiety/A moze gdzies ich sie nie wpuszcza np.restauracji,teatru,na kapieliska.Ja w naszym kraju nie slyszalam o zadnym z tych przypadkow .Wiec po jaka cholere i z jakiegoPOWODU NIEROWNOSCI zaklocaja spokoj na ulicach naszych miast .Uwazam ,ze to sa PROWOKATORZY ktorzy/chca pokazac ze w naszym kraju nie ma tolerancji ,specjalnie pokazuja gole tylki ,piora w d;;;; by szokowac,prowokowac.No i oczywiscie policja atakuje tych,ktorym sie ta MASKARADA nie podoba .bo tak karze rzadzaca wladza .To jest WSTYD i HANBA!!!!
CZego ci Homo;; w3lasciwie chca :czy ktos ich bije?publicznie czy zawodowo im ubliza? a moze maja nizsze zarobki?/jak np.kobiety/A moze gdzies ich sie nie wpuszcza np.restauracji,teatru,na kapieliska.Ja w naszym kraju nie slyszalam o zadnym z tych przypadkow .Wiec po jaka cholere i z jakiegoPOWODU NIEROWNOSCI zaklocaja spokoj na ulicach naszych miast .Uwazam ,ze to sa PROWOKATORZY ktorzy/chca pokazac ze w naszym kraju nie ma tolerancji ,specjalnie pokazuja gole tylki ,piora w d;;;; by szokowac,prowokowac.No i oczywiscie policja atakuje tych,... rozwiń