Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

13 grudnia 2015 r.
16:26

Marsz Wolności i Solidarności zorganizowany przez PiS przeszedł ulicami Warszawy (wideo)

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
0 31 A A

Ulicami Warszawy przeszedł V Marsz Wolności i Solidarności zorganizowany przez PiS. Uczestnicy mieli ze sobą biało-czerwone flagi i transparenty z hasłami, m.in. "Prezydencie jesteśmy z tobą" czy "Chcemy dekomunizacji sądów i mediów publicznych".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Członkowie TK, w tym prezes, brali udział w przygotowywaniu ustawy, o której sami potem musieli stwierdzić, że była niekonstytucyjna - mówił Jarosław Kaczyński przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Prezes PiS zarzucił poprzedniej ekipie, że nie wykonała ok. 50 wyroków TK. - To jest zalew hipokryzji - mówił.

Ulicami Warszawy przeszedł V Marsz Wolności i Solidarności zorganizowany przez PiS. Uczestnicy mieli ze sobą biało-czerwone flagi i transparenty z hasłami, m.in. "Prezydencie jesteśmy z tobą" czy "Chcemy dekomunizacji sądów i mediów publicznych".

Przed Jarosławem Kaczyńskim głos zabrał m.in. jeden z najbardziej znanych działaczy Solidarności Andrzej Gwiazda. Gwiazda porównywał obecną sytuację polityczną do sytuacji z czasów stanu wojennego i mówił o potrzebie aktywnego poparcia społeczeństwa dla działań rządu.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 18:59
Przechwalasz się :)
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:02

Ja to załatwię, ale ty będziesz trzymał bombki a dłoniach, dobrze? Bombki można kupić u Putina.

takie bombki to są w każdym ruskim  sklepie ,putina samego nie musze widzieć ,żeby je mieć

Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 08:41
Tak się wybierają w Lublinie W atmosferze politycznego skandalu wybierano w niedzielę lubelskiego szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru. Urszula Bury, 27-latka (która nie dostała się do Sejmu, mimo że startowała z pierwszego miejsca na lubelskiej liście) mogła być pewna wygranej. Ale lokalni działacze partii, co opisała „Gazeta Wyborcza”, są oburzeni sposobem wyborów. Chodzi o to, że lidera Nowoczesnej wybiera 50 osób. Aż 32 z nich wskazali Bury i szef sztabu wyborczego. W gronie głosujących byli np. mąż kandydatki, jej brat i sąsiad. To nie podoba się wewnętrznej opozycji, a są też działacze, którzy o wyborach dowiedzieli się przypadkiem. Wybory zakończyły się już po zamknięciu tego wydania. Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/aktualnosci/art/9187661,wybory-przewodniczacego-po-marazm-w-lubelskich-szeregach-wideo,id,t.html#komentarz-35849228
Tak się wybierają w Lublinie W atmosferze politycznego skandalu wybierano w niedzielę lubelskiego szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru. Urszula Bury, 27-latka (która nie dostała się do Sejmu, mimo że startowała z pierwszego miejsca na lubelskiej liście) mogła być pewna wygranej. Ale lokalni działacze partii, co opisała „Gazeta Wyborcza”, są oburzeni sposobem wyborów. Chodzi o to, że lidera Nowoczesnej wybiera 50 osób. Aż 32 z nich wskazali Bury i szef sztabu wyborczego. W gronie głosujących byli np. mąż kandydatki, jej brat i sąsiad. To nie pod... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 08:29

Z tego samego źródła co Kornel Morawiecki, co Gwiazdowie, co Walentynowicz.  Jest to emerytura specjalna za zasługi dla kraju. Tak solidaruchy walczyły za kraj, że utworzyły takie cudo jak emerytura gigant.

Za to ciekawsze jest pytanie na czym zrobili majątek? (dane za 2011r.)

Grzegorz Bierecki (PiS) 10,86 mln zł oszczędności: 9,89 mln zł papiery wartościowe: 610 tys. zł mieszkanie: 360 tys. zł Grzegorz Czelej (PiS) 6,15 mln zł oszczędności: 210 tys. zł trzy domy: 3,72 mln zł działki: 2

Einsteiny k...wa czy złodzieje?  

Z tego samego źródła co Kornel Morawiecki, co Gwiazdowie, co Walentynowicz.  Jest to emerytura specjalna za zasługi dla kraju. Tak solidaruchy walczyły za kraj, że utworzyły takie cudo jak emerytura gigant.

Za to ciekawsze jest pytanie na czym zrobili majątek? (dane za 2011r.)

Grzegorz Bierecki (PiS) 10,86 mln zł oszczędności: 9,89 mln zł papiery wartościowe: 610 tys. zł mieszkanie: 360 tys. zł Grzegorz Czelej (PiS) rozwiń

Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 08:08
Skąd tramwajarka Krzywonos w wieku 56 lat dostała 6200 pln emerytury?
Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 07:18

Ostatnio dostałem pismo z ZUS gdzie piszą, że sugerowana emerytura to 800zł. I jak mam ku*** za to żyć? POsłowie już biorą po 7000zł a mimo to pracują dalej. Jakim prawem ku*** mają więcej kasy na emeryturze od zwykłego obywatela? W czym są lepsi? Krzywonos dostała 3800 dodatku do emerytury od Tuska że teraz ma ok. 7000zł/m-c to o czym mowa że teraz tak się wydziera że jej ukochaną Konstytucję łamią? A inni obywatele to co? Drugi sort ludzki? Jak Tusku dajesz Krzywonos, to daj tez innym. Hipokryzja o której mówi Kaczyński to fakt. Ślepe kury co tak bronicie PO, przejżyjcie na oczy. Mydlą wam gały hasłami, że PiS to czy PiS tamto, że "kaczor" to czy "kaczor" tamto, a wy jak ta zbita masa leziecie za tymi prowokatorami z PO i im wierzycie. I co wam tak dobrze zrobili, że tak leziecie za nimi? Emeryturki już macie zapewnione 7000zł/m-c? Czy co?

Ostatnio dostałem pismo z ZUS gdzie piszą, że sugerowana emerytura to 800zł. I jak mam ku*** za to żyć? POsłowie już biorą po 7000zł a mimo to pracują dalej. Jakim prawem ku*** mają więcej kasy na emeryturze od zwykłego obywatela? W czym są lepsi? Krzywonos dostała 3800 dodatku do emerytury od Tuska że teraz ma ok. 7000zł/m-c to o czym mowa że teraz tak się wydziera że jej ukochaną Konstytucję łamią? A inni obywatele to co? Drugi sort ludzki? Jak Tusku dajesz Krzywonos, to daj tez innym. Hipokryzja o której mówi Kaczyński to fakt. Ślepe k... rozwiń

Avatar
carlos / 14 grudnia 2015 o 01:37

Platfusów   boli  upadek  parti  i oligarchów .Najwięcej deptany za PO był region lubelski  .Panie Hetman czy trzymanie po ręke PO nie nastąpi upadek PSL -jaki wojownik?

Avatar
Gość / 13 grudnia 2015 o 20:22
Do roboty a nie spędy organizować. Zresztą w Niedzielę można przecież rano w poniedziałek nie musimy wstawać bo jesteśmy bezrobotni. Sprzedać Polskę i nobla dostać. Też tag bym chciał.
Avatar
wuml / 13 grudnia 2015 o 20:03

"boli was lewaki Polska?" Program PIS jest typowo lewicowy. Głosowanie na PIS i pisanie o głupocie lewactwie to kompletne nie rozumienie niczego. PIS to lewica. Jedynie tępe przywiązanie do ojca dyrektora i kościoła można określić jako prawicowe.

ucz się historii,rozróżniaj lewice od lewactwa.

Avatar
Gość / 13 grudnia 2015 o 19:53
ale bolszewickie geny buzują.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 18:59
Przechwalasz się :)
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:02

Ja to załatwię, ale ty będziesz trzymał bombki a dłoniach, dobrze? Bombki można kupić u Putina.

takie bombki to są w każdym ruskim  sklepie ,putina samego nie musze widzieć ,żeby je mieć

Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 08:41
Tak się wybierają w Lublinie W atmosferze politycznego skandalu wybierano w niedzielę lubelskiego szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru. Urszula Bury, 27-latka (która nie dostała się do Sejmu, mimo że startowała z pierwszego miejsca na lubelskiej liście) mogła być pewna wygranej. Ale lokalni działacze partii, co opisała „Gazeta Wyborcza”, są oburzeni sposobem wyborów. Chodzi o to, że lidera Nowoczesnej wybiera 50 osób. Aż 32 z nich wskazali Bury i szef sztabu wyborczego. W gronie głosujących byli np. mąż kandydatki, jej brat i sąsiad. To nie podoba się wewnętrznej opozycji, a są też działacze, którzy o wyborach dowiedzieli się przypadkiem. Wybory zakończyły się już po zamknięciu tego wydania. Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/aktualnosci/art/9187661,wybory-przewodniczacego-po-marazm-w-lubelskich-szeregach-wideo,id,t.html#komentarz-35849228
Tak się wybierają w Lublinie W atmosferze politycznego skandalu wybierano w niedzielę lubelskiego szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru. Urszula Bury, 27-latka (która nie dostała się do Sejmu, mimo że startowała z pierwszego miejsca na lubelskiej liście) mogła być pewna wygranej. Ale lokalni działacze partii, co opisała „Gazeta Wyborcza”, są oburzeni sposobem wyborów. Chodzi o to, że lidera Nowoczesnej wybiera 50 osób. Aż 32 z nich wskazali Bury i szef sztabu wyborczego. W gronie głosujących byli np. mąż kandydatki, jej brat i sąsiad. To nie pod... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 08:29

Z tego samego źródła co Kornel Morawiecki, co Gwiazdowie, co Walentynowicz.  Jest to emerytura specjalna za zasługi dla kraju. Tak solidaruchy walczyły za kraj, że utworzyły takie cudo jak emerytura gigant.

Za to ciekawsze jest pytanie na czym zrobili majątek? (dane za 2011r.)

Grzegorz Bierecki (PiS) 10,86 mln zł oszczędności: 9,89 mln zł papiery wartościowe: 610 tys. zł mieszkanie: 360 tys. zł Grzegorz Czelej (PiS) 6,15 mln zł oszczędności: 210 tys. zł trzy domy: 3,72 mln zł działki: 2

Einsteiny k...wa czy złodzieje?  

Z tego samego źródła co Kornel Morawiecki, co Gwiazdowie, co Walentynowicz.  Jest to emerytura specjalna za zasługi dla kraju. Tak solidaruchy walczyły za kraj, że utworzyły takie cudo jak emerytura gigant.

Za to ciekawsze jest pytanie na czym zrobili majątek? (dane za 2011r.)

Grzegorz Bierecki (PiS) 10,86 mln zł oszczędności: 9,89 mln zł papiery wartościowe: 610 tys. zł mieszkanie: 360 tys. zł Grzegorz Czelej (PiS) rozwiń

Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 08:08
Skąd tramwajarka Krzywonos w wieku 56 lat dostała 6200 pln emerytury?
Avatar
Gość / 14 grudnia 2015 o 07:18

Ostatnio dostałem pismo z ZUS gdzie piszą, że sugerowana emerytura to 800zł. I jak mam ku*** za to żyć? POsłowie już biorą po 7000zł a mimo to pracują dalej. Jakim prawem ku*** mają więcej kasy na emeryturze od zwykłego obywatela? W czym są lepsi? Krzywonos dostała 3800 dodatku do emerytury od Tuska że teraz ma ok. 7000zł/m-c to o czym mowa że teraz tak się wydziera że jej ukochaną Konstytucję łamią? A inni obywatele to co? Drugi sort ludzki? Jak Tusku dajesz Krzywonos, to daj tez innym. Hipokryzja o której mówi Kaczyński to fakt. Ślepe kury co tak bronicie PO, przejżyjcie na oczy. Mydlą wam gały hasłami, że PiS to czy PiS tamto, że "kaczor" to czy "kaczor" tamto, a wy jak ta zbita masa leziecie za tymi prowokatorami z PO i im wierzycie. I co wam tak dobrze zrobili, że tak leziecie za nimi? Emeryturki już macie zapewnione 7000zł/m-c? Czy co?

Ostatnio dostałem pismo z ZUS gdzie piszą, że sugerowana emerytura to 800zł. I jak mam ku*** za to żyć? POsłowie już biorą po 7000zł a mimo to pracują dalej. Jakim prawem ku*** mają więcej kasy na emeryturze od zwykłego obywatela? W czym są lepsi? Krzywonos dostała 3800 dodatku do emerytury od Tuska że teraz ma ok. 7000zł/m-c to o czym mowa że teraz tak się wydziera że jej ukochaną Konstytucję łamią? A inni obywatele to co? Drugi sort ludzki? Jak Tusku dajesz Krzywonos, to daj tez innym. Hipokryzja o której mówi Kaczyński to fakt. Ślepe k... rozwiń

Avatar
carlos / 14 grudnia 2015 o 01:37

Platfusów   boli  upadek  parti  i oligarchów .Najwięcej deptany za PO był region lubelski  .Panie Hetman czy trzymanie po ręke PO nie nastąpi upadek PSL -jaki wojownik?

Avatar
Gość / 13 grudnia 2015 o 20:22
Do roboty a nie spędy organizować. Zresztą w Niedzielę można przecież rano w poniedziałek nie musimy wstawać bo jesteśmy bezrobotni. Sprzedać Polskę i nobla dostać. Też tag bym chciał.
Avatar
wuml / 13 grudnia 2015 o 20:03

"boli was lewaki Polska?" Program PIS jest typowo lewicowy. Głosowanie na PIS i pisanie o głupocie lewactwie to kompletne nie rozumienie niczego. PIS to lewica. Jedynie tępe przywiązanie do ojca dyrektora i kościoła można określić jako prawicowe.

ucz się historii,rozróżniaj lewice od lewactwa.

Avatar
Gość / 13 grudnia 2015 o 19:53
ale bolszewickie geny buzują.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 0

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 86 9

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 348 51

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 125 64

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 8 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!