Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 września 2015 r.
19:19

"Nie ma zgody na mowę nienawiści". Warszawski ratusz nie zgodził się na antyimigrancką manifestację

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
0 20 A A

Warszawski ratusz odmówił zgody na organizację demonstracji "Polacy przeciw imigrantom", która miała się odbyć w sobotę 12 września na placu Defilad.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- W świetle zgłoszenia jakie do nas wpłynęło - demonstracji mającej na calu "pokazanie sprzeciwu wobec muzułmańskich imigrantów" oraz "przypomnienia wiktorii wiedeńskiej" - podjęliśmy decyzję o zakazie zgromadzenia - ogłosił wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak. - Nie ma zgody na mowę nienawiści w Warszawie - dodał.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 19:14
Odesłać wszystkich do krajów skąd przybyli i zamknąć granice !!! Niestety, ale to jest zaplanowana nawałnica. Niech USA ich wezmą do siebie, bo oni zburzyli w tych krajach ład społeczny, oni chcieli ich uszczęśliwiś. Dlaczego my teraz mamy za to cierpieć?
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 15:13
Oj będzie się działo- już na to czekam!!!- Narodzie powstań z kolan - BIEL i CZERWIEŃ to nasza duma
Avatar
kl / 10 września 2015 o 14:51

Szkoda, że nie widać na tym forum twojego kilkuprocentowego ryja lewaku. 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów - to wy stanowicie mniejszość i to dramatyczną

Nie 70% a ponad 90% jest przeciwnych ściąganiu tu hord imigrantów nazywanych dla zmylenia przeciwnika "uchodźcami" gdzie ponad 75% stanowią faceci i młode byczki w wieku 20-40 lat. Czyli co, zamiast bronić swojego kraju to zostawili tam kobiety i dzieci i sami uciekli? coś tu śmierdzi wielkim klamstwem. Jak widzimy również tutaj sługasy (to nie są dziennikarze) biorą swój udział w urabianiu narodu i popełniają artykuł za artykułem w jedynie słusznym tonie nakazanym odgórnie.

Nie 70% a ponad 90% jest przeciwnych ściąganiu tu hord imigrantów nazywanych dla zmylenia przeciwnika "uchodźcami" gdzie ponad 75% stanowią faceci i młode byczki w wieku 20-40 lat. Czyli co, zamiast bronić swojego kraju to zostawili tam kobiety i dzieci i sami uciekli? coś tu śmierdzi wielkim klamstwem. Jak widzimy również tutaj sługasy (to nie są dziennikarze) biorą swój udział w urabianiu narodu i popełniają artykuł za artykułem w jedynie słusznym tonie nakazanym odgórnie.

rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 07:58
To jest 25 lat wolności! Wolności słowa i zgromadzenia. Jak za komuny. Albo będzie mówić to co my chcemy albo nie będziecie mówić w ogóle!.
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 07:46
Zalewają Europe bo tutaj zasiłki i islamizacja europy zamiast uciekać do swoich sąsiadów bogatych krajów arabskich bo tam albo pracują a jak nie to out, zero zasiłków , i nigdy nie dostaną obywatelstwa. Kur** jak nasze państwo i ta UE jest poje** i głupia.
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 00:06
Czy to oznacza zgodę na III wojnę światową? Mamy wszak do czynienia z inwazją armii uchodźców, których orężem jest manipulacja poprzez wywoływanie poczucia winy. Jak nam w Polsce Jaruzelski i spółka zafundowali "stan wojenny, to mogliśmy się ubiegać o wszelkie azyle - tyle, że musieliśmy stać pokornie w kolejkach po wizy. Przecież gdyby ktokolwiek z nas próbował forsować na siłę granice, to wystrzeliliby nas jak kaczki albo jakie inne ptactwo. Dlaczego protest przeciwko antypaństwowej postawie obywateli Syrii, którzy powinni próbować jej bronic i odbudowywać miałby być uznany jako przejaw antyczegośtam, a nie solidarności międzyludzkiej? Dlaczego obywatele państwa sąsiadującego z Izraelem szukają azylu w krajach jakże odległych im kulturowo? Dlaczego instytucje naszego kraju nie wystosują noty dyplomatycznej do państwa Izrael, USA i Rosji w sprawie zatrzymania kolonizacji Europy przez obywateli, którzy zostali skolonizowani przez ten triumwirat, III wojna światowa trwa - tyle, że za pomocą metod, które znamy ze "Stawka większa niż życie"...
Czy to oznacza zgodę na III wojnę światową? Mamy wszak do czynienia z inwazją armii uchodźców, których orężem jest manipulacja poprzez wywoływanie poczucia winy. Jak nam w Polsce Jaruzelski i spółka zafundowali "stan wojenny, to mogliśmy się ubiegać o wszelkie azyle - tyle, że musieliśmy stać pokornie w kolejkach po wizy. Przecież gdyby ktokolwiek z nas próbował forsować na siłę granice, to wystrzeliliby nas jak kaczki albo jakie inne ptactwo. Dlaczego protest przeciwko antypaństwowej postawie obywateli Syrii, którzy powinni próbować ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 00:04

Szkoda, że nie widać na tym forum twojego kilkuprocentowego ryja lewaku. 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów - to wy stanowicie mniejszość i to dramatyczną

BARDZO DOBRZE, TĘPIĆ TĘ KILKU PROCENTOWĄ RASISTOWSKO-KIBOLSKĄ POLSKĘ, POPIERANĄ PRZEZ KLECHÓW Z K.K.!!

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 22:53
Jesr zgoda na mowę miłości http://www.wykop.pl/link/2741089/wegry-uchodzcy-obrzucaja-pociag-kamieniami/
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 21:15
myślą durnie ,że ludziom zamkną usta i jeszcze wprowadzą nakaz poprawnego myślenia za pomoca urzędniczych papierków,o jakież to krótkowzroczne i głupie zarazem,a najgłupsza to jest ta stacja tvn ,odkąd odebrała 1 miejsce trwamaciowi z torunia,my do demonstracji mamy prawo ,a za miesiąc cwele zobaczycie po wyborach co to naprawde znaczy kwmać,a jako jasnowidzący przepowiem ,że taka szmatława lewacka postawa spowoduje fale nacjonalizmu jakiego w Europie dawno nie było,co po wyborach w tych krajach niezawodnie sie okaże i taki socjalista junkier z tuskomatołkiem wylądują w krzakach z odciskiem buta na du.pach
myślą durnie ,że ludziom zamkną usta i jeszcze wprowadzą nakaz poprawnego myślenia za pomoca urzędniczych papierków,o jakież to krótkowzroczne i głupie zarazem,a najgłupsza to jest ta stacja tvn ,odkąd odebrała 1 miejsce trwamaciowi z torunia,my do demonstracji mamy prawo ,a za miesiąc cwele zobaczycie po wyborach co to naprawde znaczy kwmać,a jako jasnowidzący przepowiem ,że taka szmatława lewacka postawa spowoduje fale nacjonalizmu jakiego w Europie dawno nie było,co po wyborach w tych krajach niezawodnie sie okaże i taki socjalista junkie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 21:12
BARDZO DOBRZE, TĘPIĆ TĘ KILKU PROCENTOWĄ RASISTOWSKO-KIBOLSKĄ POLSKĘ, POPIERANĄ PRZEZ KLECHÓW Z K.K.!!
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 19:14
Odesłać wszystkich do krajów skąd przybyli i zamknąć granice !!! Niestety, ale to jest zaplanowana nawałnica. Niech USA ich wezmą do siebie, bo oni zburzyli w tych krajach ład społeczny, oni chcieli ich uszczęśliwiś. Dlaczego my teraz mamy za to cierpieć?
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 15:13
Oj będzie się działo- już na to czekam!!!- Narodzie powstań z kolan - BIEL i CZERWIEŃ to nasza duma
Avatar
kl / 10 września 2015 o 14:51

Szkoda, że nie widać na tym forum twojego kilkuprocentowego ryja lewaku. 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów - to wy stanowicie mniejszość i to dramatyczną

Nie 70% a ponad 90% jest przeciwnych ściąganiu tu hord imigrantów nazywanych dla zmylenia przeciwnika "uchodźcami" gdzie ponad 75% stanowią faceci i młode byczki w wieku 20-40 lat. Czyli co, zamiast bronić swojego kraju to zostawili tam kobiety i dzieci i sami uciekli? coś tu śmierdzi wielkim klamstwem. Jak widzimy również tutaj sługasy (to nie są dziennikarze) biorą swój udział w urabianiu narodu i popełniają artykuł za artykułem w jedynie słusznym tonie nakazanym odgórnie.

Nie 70% a ponad 90% jest przeciwnych ściąganiu tu hord imigrantów nazywanych dla zmylenia przeciwnika "uchodźcami" gdzie ponad 75% stanowią faceci i młode byczki w wieku 20-40 lat. Czyli co, zamiast bronić swojego kraju to zostawili tam kobiety i dzieci i sami uciekli? coś tu śmierdzi wielkim klamstwem. Jak widzimy również tutaj sługasy (to nie są dziennikarze) biorą swój udział w urabianiu narodu i popełniają artykuł za artykułem w jedynie słusznym tonie nakazanym odgórnie.

rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 07:58
To jest 25 lat wolności! Wolności słowa i zgromadzenia. Jak za komuny. Albo będzie mówić to co my chcemy albo nie będziecie mówić w ogóle!.
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 07:46
Zalewają Europe bo tutaj zasiłki i islamizacja europy zamiast uciekać do swoich sąsiadów bogatych krajów arabskich bo tam albo pracują a jak nie to out, zero zasiłków , i nigdy nie dostaną obywatelstwa. Kur** jak nasze państwo i ta UE jest poje** i głupia.
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 00:06
Czy to oznacza zgodę na III wojnę światową? Mamy wszak do czynienia z inwazją armii uchodźców, których orężem jest manipulacja poprzez wywoływanie poczucia winy. Jak nam w Polsce Jaruzelski i spółka zafundowali "stan wojenny, to mogliśmy się ubiegać o wszelkie azyle - tyle, że musieliśmy stać pokornie w kolejkach po wizy. Przecież gdyby ktokolwiek z nas próbował forsować na siłę granice, to wystrzeliliby nas jak kaczki albo jakie inne ptactwo. Dlaczego protest przeciwko antypaństwowej postawie obywateli Syrii, którzy powinni próbować jej bronic i odbudowywać miałby być uznany jako przejaw antyczegośtam, a nie solidarności międzyludzkiej? Dlaczego obywatele państwa sąsiadującego z Izraelem szukają azylu w krajach jakże odległych im kulturowo? Dlaczego instytucje naszego kraju nie wystosują noty dyplomatycznej do państwa Izrael, USA i Rosji w sprawie zatrzymania kolonizacji Europy przez obywateli, którzy zostali skolonizowani przez ten triumwirat, III wojna światowa trwa - tyle, że za pomocą metod, które znamy ze "Stawka większa niż życie"...
Czy to oznacza zgodę na III wojnę światową? Mamy wszak do czynienia z inwazją armii uchodźców, których orężem jest manipulacja poprzez wywoływanie poczucia winy. Jak nam w Polsce Jaruzelski i spółka zafundowali "stan wojenny, to mogliśmy się ubiegać o wszelkie azyle - tyle, że musieliśmy stać pokornie w kolejkach po wizy. Przecież gdyby ktokolwiek z nas próbował forsować na siłę granice, to wystrzeliliby nas jak kaczki albo jakie inne ptactwo. Dlaczego protest przeciwko antypaństwowej postawie obywateli Syrii, którzy powinni próbować ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 00:04

Szkoda, że nie widać na tym forum twojego kilkuprocentowego ryja lewaku. 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów - to wy stanowicie mniejszość i to dramatyczną

BARDZO DOBRZE, TĘPIĆ TĘ KILKU PROCENTOWĄ RASISTOWSKO-KIBOLSKĄ POLSKĘ, POPIERANĄ PRZEZ KLECHÓW Z K.K.!!

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 22:53
Jesr zgoda na mowę miłości http://www.wykop.pl/link/2741089/wegry-uchodzcy-obrzucaja-pociag-kamieniami/
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 21:15
myślą durnie ,że ludziom zamkną usta i jeszcze wprowadzą nakaz poprawnego myślenia za pomoca urzędniczych papierków,o jakież to krótkowzroczne i głupie zarazem,a najgłupsza to jest ta stacja tvn ,odkąd odebrała 1 miejsce trwamaciowi z torunia,my do demonstracji mamy prawo ,a za miesiąc cwele zobaczycie po wyborach co to naprawde znaczy kwmać,a jako jasnowidzący przepowiem ,że taka szmatława lewacka postawa spowoduje fale nacjonalizmu jakiego w Europie dawno nie było,co po wyborach w tych krajach niezawodnie sie okaże i taki socjalista junkier z tuskomatołkiem wylądują w krzakach z odciskiem buta na du.pach
myślą durnie ,że ludziom zamkną usta i jeszcze wprowadzą nakaz poprawnego myślenia za pomoca urzędniczych papierków,o jakież to krótkowzroczne i głupie zarazem,a najgłupsza to jest ta stacja tvn ,odkąd odebrała 1 miejsce trwamaciowi z torunia,my do demonstracji mamy prawo ,a za miesiąc cwele zobaczycie po wyborach co to naprawde znaczy kwmać,a jako jasnowidzący przepowiem ,że taka szmatława lewacka postawa spowoduje fale nacjonalizmu jakiego w Europie dawno nie było,co po wyborach w tych krajach niezawodnie sie okaże i taki socjalista junkie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 21:12
BARDZO DOBRZE, TĘPIĆ TĘ KILKU PROCENTOWĄ RASISTOWSKO-KIBOLSKĄ POLSKĘ, POPIERANĄ PRZEZ KLECHÓW Z K.K.!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 0 0

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 9 4

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 15

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich