Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

14 lutego 2018 r.
10:34

Nie żyje pani Basia z popularnego programu. Internauci ją kochali

80 6 A A

Zmarła Barbara Romaniuk. Sympatyczna starsza pani była bohaterką programu w telewizji TTV - Gogglebox. Przed telewizorem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gogglebox to program emitowany od 2014 roku przez telewizję TTV, w którym rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Program opiera się na licencji brytyjskiego formatu o tej samej nazwie.

Pani Basia, która była bohaterką programu zmarła w wypadku samochodowym do którego doszło w poniedziałek. Została potrącona.

Informacja o śmierci kobiety pojawiła się na oficjalnym fanpejdżu programu. Internauci napisali ponad 1,3 tys. komentarzy pod tym postem. 

"Była wspaniała pełna ciepła i cietego humoru kobietą", "Wielka szkoda, tworzyła wspaniałe TRIO z panią Reginą i panem Józiem. Wczoraj z córkami oglądałam powtórki programu z jej udziałem", "Przykro się czyta takie wiadomości. Pani Basiu byłaś super kobietą, chciałabym mieć taką babcie." - m.in. takie komentarze pojawiły się pod jej zdjęciem.

Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bolek / 16 lutego 2018 o 17:21
Pisowskie pedały
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 08:06
Pani Basiu, i po co ta sztuczna opalenizna, wydatki na fryzurę i ten głupi i nieprzyzwoity program jak na pani wiek? Nawet przed śmiercią nie umiała pani zachować powagi stosownej do pani wieku. Uwierzyła pani na stare lata że jest celebrytką, a nie lepiej było wnuki bawić i uważać na przejściu?
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 08:02
TTV to nie polska stacja i kwita. Prostactwo tej stacji że hej
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 07:55
TTV w Gogglebox w sposób chamski i prymitywny podpuszcza ludzi na rzekome babcie moherowe z TV TRWAM, pokażcie sami jakie wartości prezentujecie a nie grajcie na prymitywnych antypatiach.
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 07:52
A kto jest właścicielem kanału TTV, pewnie wydawca z Deutschland- czyli głupota i golizna dla głupich Polaczków. Co mają bohaterowie przed tv w tym programie z przeciętnym Polakiem, trzech opasłych mięśniaków, dwie sepleniące kurduple ze sklepu z modą, babcie z jogurtem pod deklem, dwóch zniewieściałych chłopaczków. ŻENADA!!!! ŻENADA!!!!
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 07:47
Jaki pan taki kram. Co tu komentować? Program jak i cały kanał TTV- prymitywny. Przykro, że starsza osoba za pewnie kilkaset złotych do emerytury dawała się nabrać na taką chałturę TTV.
Avatar
Bolek / 16 lutego 2018 o 17:21
Pisowskie pedały
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 08:06
Pani Basiu, i po co ta sztuczna opalenizna, wydatki na fryzurę i ten głupi i nieprzyzwoity program jak na pani wiek? Nawet przed śmiercią nie umiała pani zachować powagi stosownej do pani wieku. Uwierzyła pani na stare lata że jest celebrytką, a nie lepiej było wnuki bawić i uważać na przejściu?
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 08:02
TTV to nie polska stacja i kwita. Prostactwo tej stacji że hej
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 07:55
TTV w Gogglebox w sposób chamski i prymitywny podpuszcza ludzi na rzekome babcie moherowe z TV TRWAM, pokażcie sami jakie wartości prezentujecie a nie grajcie na prymitywnych antypatiach.
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 07:52
A kto jest właścicielem kanału TTV, pewnie wydawca z Deutschland- czyli głupota i golizna dla głupich Polaczków. Co mają bohaterowie przed tv w tym programie z przeciętnym Polakiem, trzech opasłych mięśniaków, dwie sepleniące kurduple ze sklepu z modą, babcie z jogurtem pod deklem, dwóch zniewieściałych chłopaczków. ŻENADA!!!! ŻENADA!!!!
Avatar
Gość / 16 lutego 2018 o 07:47
Jaki pan taki kram. Co tu komentować? Program jak i cały kanał TTV- prymitywny. Przykro, że starsza osoba za pewnie kilkaset złotych do emerytury dawała się nabrać na taką chałturę TTV.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 25

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!