Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

8 marca 2018 r.
11:12

Niesamowity wynik WOŚP 2018. Kolejny rekord zbiórki!

Autor: Zdjęcie autora pab
187 39 A A
WOŚP 2018: ostateczny wynik
WOŚP 2018: ostateczny wynik (fot. Maciej Kaczanowski)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 - jaki wynik? WOŚP ogłosiła ostateczne wyniki zbiórki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kwota zebrana podczas 26. Finału WOŚP to 126 373 804,34 zł - poinformował dziś Jerzy Owsiak.

To kolejny rekord zbiórki. Rok temu WOŚP zebrało 105 mln zł.

W ciągu poprzednich 25 Finałów Orkiestra WOŚP zebrała na wsparcie ośrodków zdrowia w całej Polsce ponad 825 mln zł.

Ile zebrano w woj. lubelskim? Zaraz po zakończeniu zbiórki w Lublinie było to ok. 280 tysięcy złotych, w Zamościu 173 tys. zł, a w Białej Podlaskiej 147 tys. zł. Z pewnością to nie są jednak ostateczne wyniki z tych miast.

Zobacz także: WOŚP 2018 w Lublinie. Światełko do nieba

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak i Patriota... / 9 marca 2018 o 11:10
lemingi melon i inne obudzą się w nowej rzeczywistości jak wreszcie rząd weźmie się a te bzdurne zbiorki. Dos dojenia narodu na prywate i takie zachowania antypolskie! Kniec z wydawaniem pieniędzy zbieranych przez Polaków na jakies bzdury kiedy tyle biedy dookoła! Prawo rząd i brawo min. Brudziński!
Avatar
hahah / 9 marca 2018 o 08:38
undefined napisał:
No dobrze cieszę się, że wośp bije rekordy. Tylko dlaczego jurek o odmawia pomocy wszystkim gdy ktoś zwróci się do niego indywidualnie z prośbą dla swego dziecka??.
 
undefined napisał:
A co to w ogóle są jakieś wydzielone spółki? Osobno zbierają pieniądze czy jak? Ciągną z jednego koryta i napychają brzuch Jerzego O.  Zrobił sobie sposób na lepsze życie cwaniaczek żerując na ludzkiej naiwności i  niedomaganiach państwa. Ale barany beczą się cieszą bo dołożą jemu, żonie, córce i przyszywanemu zięciowi. Ciekawe dlaczego złoty melon zawiesił działalność a powstały takie potworki jak "Jasna sprawa" - bo nie dało się ciągnąć przez te firmy to założył nowe.  Pasożyt i tyle.
 hahahahahahahahahahahahahaha Ty nim nie jesteś ! Pomagasz na okrągło wszystkim !!! Gdzie w Tobie ten Jezus ???
 hahahahahahahahahahahahahaha Ty nim nie jesteś ! Pomagasz na okrągło wszystkim !!! Gdzie w Tobie ten Jezus ??? rozwiń
Avatar
Tobie nawet Bóg zabierze / 9 marca 2018 o 08:30
undefined napisał:
Dalej się na niego składajcie naiwniacy - kasa wzięta od firm min. Play i Mbank ale się cieszcie że kupiliście sobie brak wyrzutów sumienia na następny rok. Z roku na rok rekord - coraz bardziej żenująco...
 buahahahahahahahahahahahahahahahahah hahahahahahahahah głupio ???
Avatar
Gość / 9 marca 2018 o 08:28
500+ pomogło :):):) Brawo Jerzy niech zazdroszczą ! a Co? Oni i tak nie dają nigdzie nawet na tace ! Przegrani ....
Avatar
-p= / 8 marca 2018 o 21:50
A w tym roku dorzucę jeszcze więcej aby pobić następny rekord. Brawo Jurek !
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:33
no złoty melon ;)
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:32
Podajcie mi sprawozdania finansow Mrówki całej, i złotego melona to są firmy należące do WOŚP.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:30
Juras co roku strzyże, złoty melon puchnie a dzidzia zawija srebrniki. A landrowery jeżdżą ;)
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:30
No dobrze cieszę się, że wośp bije rekordy. Tylko dlaczego jurek o odmawia pomocy wszystkim gdy ktoś zwróci się do niego indywidualnie z prośbą dla swego dziecka??.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:29
super Juras kupi nowe landrowery ;)
Avatar
polak i Patriota... / 9 marca 2018 o 11:10
lemingi melon i inne obudzą się w nowej rzeczywistości jak wreszcie rząd weźmie się a te bzdurne zbiorki. Dos dojenia narodu na prywate i takie zachowania antypolskie! Kniec z wydawaniem pieniędzy zbieranych przez Polaków na jakies bzdury kiedy tyle biedy dookoła! Prawo rząd i brawo min. Brudziński!
Avatar
hahah / 9 marca 2018 o 08:38
undefined napisał:
No dobrze cieszę się, że wośp bije rekordy. Tylko dlaczego jurek o odmawia pomocy wszystkim gdy ktoś zwróci się do niego indywidualnie z prośbą dla swego dziecka??.
 
undefined napisał:
A co to w ogóle są jakieś wydzielone spółki? Osobno zbierają pieniądze czy jak? Ciągną z jednego koryta i napychają brzuch Jerzego O.  Zrobił sobie sposób na lepsze życie cwaniaczek żerując na ludzkiej naiwności i  niedomaganiach państwa. Ale barany beczą się cieszą bo dołożą jemu, żonie, córce i przyszywanemu zięciowi. Ciekawe dlaczego złoty melon zawiesił działalność a powstały takie potworki jak "Jasna sprawa" - bo nie dało się ciągnąć przez te firmy to założył nowe.  Pasożyt i tyle.
 hahahahahahahahahahahahahaha Ty nim nie jesteś ! Pomagasz na okrągło wszystkim !!! Gdzie w Tobie ten Jezus ???
 hahahahahahahahahahahahahaha Ty nim nie jesteś ! Pomagasz na okrągło wszystkim !!! Gdzie w Tobie ten Jezus ??? rozwiń
Avatar
Tobie nawet Bóg zabierze / 9 marca 2018 o 08:30
undefined napisał:
Dalej się na niego składajcie naiwniacy - kasa wzięta od firm min. Play i Mbank ale się cieszcie że kupiliście sobie brak wyrzutów sumienia na następny rok. Z roku na rok rekord - coraz bardziej żenująco...
 buahahahahahahahahahahahahahahahahah hahahahahahahahah głupio ???
Avatar
Gość / 9 marca 2018 o 08:28
500+ pomogło :):):) Brawo Jerzy niech zazdroszczą ! a Co? Oni i tak nie dają nigdzie nawet na tace ! Przegrani ....
Avatar
-p= / 8 marca 2018 o 21:50
A w tym roku dorzucę jeszcze więcej aby pobić następny rekord. Brawo Jurek !
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:33
no złoty melon ;)
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:32
Podajcie mi sprawozdania finansow Mrówki całej, i złotego melona to są firmy należące do WOŚP.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:30
Juras co roku strzyże, złoty melon puchnie a dzidzia zawija srebrniki. A landrowery jeżdżą ;)
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:30
No dobrze cieszę się, że wośp bije rekordy. Tylko dlaczego jurek o odmawia pomocy wszystkim gdy ktoś zwróci się do niego indywidualnie z prośbą dla swego dziecka??.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 21:29
super Juras kupi nowe landrowery ;)
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 0

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 2 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 4 1

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista]
galeria

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista] 3 1

170 tysięcy 400 złotych rocznie dostaje każdy poseł na prowadzenie swoich biur. Nie wszystkim to wystarcza, ale są i tacy, którzy sporo zaoszczędzili i teraz mogą wydać więcej. Tak zrobił np. Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina

Niwa pogrążyła LZS Dobryń, wyniki ostatniej kolejki bialskiej okręgówki

Niwa pogrążyła LZS Dobryń, wyniki ostatniej kolejki bialskiej okręgówki 1 1

Lider Orlęta Łuków przegrały pierwszy mecz w sezonie. Drużynę beniaminka IV ligi pokonał Tytan Wisznice. Po porażce 2:5 ze zdegradowaną już wcześniej Niwą Łomazy do klasy A spadł również LZS Dobryń

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!