Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

2 grudnia 2015 r.
11:19

Ewa Tylman nie żyje. Jej kolega widział ją tonącą, ale uciekł

Autor: Zdjęcie autora dw
0 4 A A

Ewa Tylman nie żyje. Według policji 26-latka zginęła przy moście Rocha w Poznaniu. Zarzuty w tej sprawie usłyszał jej znajomy Adam Z.

Aktualizacja artykułu: 2 grudnia 2015 r. 15:20
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W nocy policjanci z Poznania przeprowadzili eksperyment procesowy z Adamem Z., znajomym Ewy, który miał widzieć ją po raz ostatni. Podczas przesłuchania odtworzono ostatnie chwile przed zniknięciem dziewczyny.

- Informacje, którymi teraz dysponujemy, wskazują na to, że doszło do śmierci pani Ewy Tylman  - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Ewa i jej kolega prawdopodobnie nie weszli na most. Do tragedii miało dość na brzegu Warty.

 - Do śmierci mógł przyczynić się mężczyzna, który jej towarzyszył i jako ostatni miał z nią kontakt - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

 

Dodał, że ciało kobiety prawdopodobnie znajduje się Warcie. Poszukiwania trwają.

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada. O godz. 3.30 rano nagrała ją kamera monitoringu jednej z prywatnych firm. Razem z nią był jej znajomy Adam Z.

Prokuratura nie potwierdza wcześniejsych informacji mediów, że mężczyzna usłyszał zarzuty. Jak podaje TVN24, powołując się na źródła w prokuraturze, Adam Z. przyznał śledczym, że był razem z 26-latką nad brzegiem Warty. Byli pijani, w pewnym momencie miało dojść między nimi do drobnego nieporozumienia.

Według jego relacji, dziewczyna pośliznęła się, wpadła do Warty. On sam widział ją tonącą, przestraszył się i uciekł.

Ewa Tylman (Fot. Facebook)
Ewa Tylman (Fot. Facebook)
Czytaj więcej o:

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MaxTV / 4 grudnia 2015 o 12:30
Najnowszy artykuł Mariusza Max Kolonko dotyczący sprawy zaginionej Ewy Tylman.
Co zataiły stacje telewizyjne? Kto nimi kieruje? Czy Rutkowski miał rację? Zdjęcia, których świat jeszcze nie widział, szokujące fakty odnośnie Adama Z. oraz jego satanistycznej przeszłości. Nie dajmy dłużej mamić się mediom, dowiedz się prawdy!
 
kogobooks.pl/2/6606
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 19:29
Czy ktoś może mi rozjaśnić, dlaczego tą sprawą zajmują się wszystkie media w PL? Czy to jest jakaś super znana, tudzież czyją rodziną jest ta dziewczyna? Dlaczego rozgłos na cały kraj? Mało to tragedii ludzi jest? Nie rozumiem tego rozgłosu...
Avatar
Mateo / 2 grudnia 2015 o 18:19

to grubsza sprawa. same niewiadome. przypomina sprwaę Olewnika

Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 13:52
O co w tej sprawie chodzi, że jest numerem jeden we wszystkich mediach? Przykrywka do czegoś czy co? Tragedia dla rodziny, ale globalnie ta historia nie ma większego znaczenia.
Avatar
MaxTV / 4 grudnia 2015 o 12:30
Najnowszy artykuł Mariusza Max Kolonko dotyczący sprawy zaginionej Ewy Tylman.
Co zataiły stacje telewizyjne? Kto nimi kieruje? Czy Rutkowski miał rację? Zdjęcia, których świat jeszcze nie widział, szokujące fakty odnośnie Adama Z. oraz jego satanistycznej przeszłości. Nie dajmy dłużej mamić się mediom, dowiedz się prawdy!
 
kogobooks.pl/2/6606
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 19:29
Czy ktoś może mi rozjaśnić, dlaczego tą sprawą zajmują się wszystkie media w PL? Czy to jest jakaś super znana, tudzież czyją rodziną jest ta dziewczyna? Dlaczego rozgłos na cały kraj? Mało to tragedii ludzi jest? Nie rozumiem tego rozgłosu...
Avatar
Mateo / 2 grudnia 2015 o 18:19

to grubsza sprawa. same niewiadome. przypomina sprwaę Olewnika

Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 13:52
O co w tej sprawie chodzi, że jest numerem jeden we wszystkich mediach? Przykrywka do czegoś czy co? Tragedia dla rodziny, ale globalnie ta historia nie ma większego znaczenia.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 0

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 86 9

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 348 51

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 125 64

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 8 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!