czwartek, 22 marca 2018 r.

Kraj Świat

Policjanci długo nie szukali złodzieja. Sam przyszedł na komendę

Dodano: 22 lipca 2017, 11:38

(fot. Archiwum)

20-latek, który włamał się do sklepu odzieżowego w centrum Chełma sam zgłosił się na policję. Włamywacz ukradł sztuczną biżuterię. Funkcjonariuszom powiedział, że skradzione przedmioty wyrzucił do śmietnika.

– W czwartek rano dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ktoś włamał się do sklepu odzieżowego w centrum Chełma – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. – Z relacji pokrzywdzonego wynikało, ze zginęła stamtąd sztuczna biżuteria.

Mężczyzna oszacował poniesione straty na kwotę 3 tys. zł. – W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie, którego celem było ustalenie i zatrzymanie sprawcy – dodaje podkom. Czyż.

Tymczasem wczoraj w nocy mężczyzna, który włamał się do sklepu sam zgłosił się w komendzie policji i poinformował funkcjonariuszy o przebiegu całego zdarzenia. – Powiedział, że skradzione przedmioty wyrzucił do śmietnika – relacjonuje podkom. Czyż.

20-letni mężczyzna, który był pod działaniem alkoholu został zatrzymany. Usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem.

Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 10.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 lipca 2017 o 11:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Brawo Akademickie Kluby Obywatelskie. Treść wezwania do Pana Prezydenta, odpowiada w pełni prawdzie i rzeczywistym potrzebom obywateli RP. Brawo Akademicy.
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2017 o 15:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Treść listu polskich naukowców: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości. Na reformy te społeczeństwo polskie oczekuje od ponad ćwierć wieku. Przyjęte w ustawach rozwiązania prawne dają nadzieję na istotną zmianę funkcjonowania władzy sadowniczej w naszym kraju zgodnie z oczekiwaniami społecznymi: równego traktowania wszystkich obywateli bez względu na status majątkowy i pozycję społeczną. Nie naruszają one w niczym podstawowej zasady państwa prawa, czyli trójpodziału władzy, ponadto są podobne lub analogiczne do rozwiązań funkcjonujących w wielu krajach Unii Europejskiej. Proponowana reforma sądownictwa stwarza warunki do ostatecznego zerwania z dziedzictwem merytorycznym, organizacyjnym i kadrowym funkcjonującym dotychczas, a będącym bezpośrednią kontynuacją czasów PRL-u. Organizowane przez totalną opozycję protesty przeciwko podejmowanym zmianom, w tym najważniejszy zarzut łamania trójpodziału władzy, nie mają obiektywnego merytorycznego uzasadnienia. Są natomiast obroną interesu grupowego środowisk, które od czasu okrągłego stołu były beneficjentami pozornego urynkowienia gospodarki Polski. Środowiska te tolerowały aferalny i korupcyjny sposób organizowania życia społecznego i ekonomicznego kraju czerpiąc nienależne profity. Boją się utraty uprzywilejowanej pozycji oraz przejęcia steru rządów przez uczciwych ludzi spoza swojego układu. Środowiska te szermują obecnie hasłami obrony praworządności i konstytucji, co pozostaje w całkowitej sprzeczności z brakiem reakcji na liczne afery i przejawy korupcji w życiu gospodarczym i społeczno-politycznym, które jeśli były wykryte, pozostawały bez konsekwencji. Reforma wymiaru sprawiedliwości jest jednym z najważniejszych i koniecznych elementów sanacji życia narodowego i państwowego Rzeczypospolitej, a równocześnie stwarza szansę realnego i symbolicznego zerwania z czasami PRL-u. My, ludzie nauki, skupieni w Akademickich Klubach Obywatelskich z całą mocą popieramy wszelkie działania rządu i Pana Prezydenta prowadzące do naprawy życia narodowego i państwowego w naszej Ojczyźnie.
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2017 o 13:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
no widać, że złodziej ma jeszcze sumienie, nie jest z nim tak źle, po prostu miał chwilową pomroczność jasną
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!