Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

19 września 2016 r.
12:38

Pseudokibice z Lublina porwali na ulicy 30-latka. Zażądali okupu (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jsz
65 16 A A

Policjanci z CBŚ zatrzymali 5 pseudokibiców jednego z lubelskich klubów. Mężczyźni porwali 30-latka i domagali się okupu za jego uwolnienie. Wpadli w ciągu kilku godzin.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

30-latek został uprowadzony na jednej z wrocławskich ulic. Jak informują policjanci, już z pierwszych informacji wynikało, że stoi za tym 5 mężczyzn wywodzących się ze środowiska pseudokibiców z Lublina. Mundurowi natychmiast zorganizowali zasadzkę. Dwóch porywaczy zatrzymali na gorącym uczynku, podczas przekazywania pieniędzy. Chwilę później ustalili, gdzie jest uprowadzony mężczyzna.

Policjanci weszli więc do jednego z mieszkań we Wrocławiu i tam zatrzymali kolejnych trzech podejrzanych. Na miejscu był również porwany 30-latek. Jak ustalili policjanci, chodziło o drobne rozliczenia finansowe pomiędzy mężczyznami i ofiarą.

Śledztwo w sprawie uprowadzenie prowadzi Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty wymuszenia zwrotu wierzytelności. Są pod dozorem policji. Grozi im do 5 lat więzienia.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 21:26
kibice Motoru są szeroko znani ze swojej odwagi bo nie boją się niczego. Dlatego wrocek wynajął właśnie ich bo są najlepsi. Niestety była wsypa jednego gnoja z wrocka i przez to akcja zakończyła się niepomyślnie. Ale to nie ich wina
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 21:23
motorynki sie sprzedaly, buahaha!!!
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 20:07
Wrocław wynajął lubelskich karków, bo są tani. Tylko że robótka coś chyba nie wyszła. :)
Avatar
Pis- moja miłość / 19 września 2016 o 18:27
Pewnie pachołki z Lublina na komendzie się rozpruli i w majteczki moczu popuścili . Znam ich  dobrze....to takie lelum - polelum cała piątka to prój-dupy. Pewnie płakali na policji .
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:43
Może z Lubina (miasto na Dolnym Śląsku) a nie Lublina. Prawie robi różnicę Panie redaktorze...
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:39
Dobre chlopaki ze Wschdu z Zygmutowskich Aleji
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:37
Ave MOTOR
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:20
i znowu piszą o lubelskich fanach , bravo !!!
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:14
pseudokibice pseudokibice ,ciągle ten sam bełkot ,a nie lepiej nazwać ich bandytami? i nazwa krótsza i bardziej adekwatna ,a ,tak naprawde ,czym sie taki pseudokibic różni od smarującego tu pseudodziennikarza?
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 16:42
same PISowskie prujdupy !!!
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 21:26
kibice Motoru są szeroko znani ze swojej odwagi bo nie boją się niczego. Dlatego wrocek wynajął właśnie ich bo są najlepsi. Niestety była wsypa jednego gnoja z wrocka i przez to akcja zakończyła się niepomyślnie. Ale to nie ich wina
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 21:23
motorynki sie sprzedaly, buahaha!!!
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 20:07
Wrocław wynajął lubelskich karków, bo są tani. Tylko że robótka coś chyba nie wyszła. :)
Avatar
Pis- moja miłość / 19 września 2016 o 18:27
Pewnie pachołki z Lublina na komendzie się rozpruli i w majteczki moczu popuścili . Znam ich  dobrze....to takie lelum - polelum cała piątka to prój-dupy. Pewnie płakali na policji .
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:43
Może z Lubina (miasto na Dolnym Śląsku) a nie Lublina. Prawie robi różnicę Panie redaktorze...
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:39
Dobre chlopaki ze Wschdu z Zygmutowskich Aleji
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:37
Ave MOTOR
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:20
i znowu piszą o lubelskich fanach , bravo !!!
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 17:14
pseudokibice pseudokibice ,ciągle ten sam bełkot ,a nie lepiej nazwać ich bandytami? i nazwa krótsza i bardziej adekwatna ,a ,tak naprawde ,czym sie taki pseudokibic różni od smarującego tu pseudodziennikarza?
Avatar
Gość / 19 września 2016 o 16:42
same PISowskie prujdupy !!!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 11 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO] 4 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 20 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!