środa, 21 lutego 2018 r.

Kraj Świat

Rzepliński: Włączyłem do grupy orzekającej sędziów wybranych 2 grudnia

Dodano: 12 stycznia 2016, 18:40
Autor: TVN24/x-news

- Włączyłem do grupy sędziów orzekających sędziów wybranych przez Sejm 2 grudnia - ogłosił prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński.

Chodzi o sędzię Julię Przyłębską oraz sędziego Piotra Pszczółkowskiego, których kandydatury zgłosiło PiS. Obecnie TK liczy 12 sędziów orzekających.

W poniedziałek (11.01) Trybunał umorzył postępowania ws. 10 uchwał Sejmu - o unieważnieniu wyboru pięciu sędziów dokonanego podczas poprzedniej kadencji Sejmu oraz powołaniu w ich miejsce pięciorga innych w grudniu 2015 r.

bronek
Archipelag GUŁAG
Gość
(11) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

bronek
bronek (13 stycznia 2016 o 12:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

samozaoranie postkomuny

Rozwiń
Archipelag GUŁAG
Archipelag GUŁAG (13 stycznia 2016 o 11:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

10/10!

Rozwiń
Gość
Gość (13 stycznia 2016 o 10:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Trzeźwy osąd zmian w POLSCE. Polecam: www.breitbart.com/big-government/2016/01/12/polish-democracy-is-in-excellent-health/
Rozwiń
Gość
Gość (13 stycznia 2016 o 09:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ojej Wielki Łeb wrócił i znów będzie GWno dla ludzi a miód dla POkrak. Tak jakbyło z wiekiem emerytalnym i grabieżą składek OFE.
Rozwiń
Gość
Gość (13 stycznia 2016 o 08:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pnie Rzepliński jest Pan wyłącznie urzędnikiem - jednym z wielu zatrudnionym za Nasze pieniądze. czy uważa się Pan za Boga? który może decydować za Naród??? Ma Pan taki mandat?. Czas odejść skoro nie potrafi Pan zaakceptować zmian. Nie wnikając w to jak do całego zamieszania doszło jest Pan wyłącznie pracownikiem który nie siedzi na swoim stołku społecznie. Zaświadcza mnie Pan w przekonaniu, że wymiar sprawiedliwości w Polsce jest jedna wielką biurokratyczną maszyną na pilnowanie interesów i kolesiostwa. Doświadczyłem tego dwa lata temu. Chodzi o typowy w Polsce przypadek - Człowiek z winy szpitala umiera w nim co potwierdzają biegli za trzecim razem badając sprawę a prokuratura umarza sprawę z uśmiechem na ustach. No cóż lekarze znają z prawnikami i stad problem. Nawet adwokaci nie chcą się podejmować sprawy mówią, że narażać się nie będą. To dlatego uważam, ze niczym Pan się od reszty tzw. wymiaru nie różni. Jeszcze raz pytam dlaczego uważa się Pan za Boga?. Gdzie jest skromność i lojalność prawdzie. Czas na zmiany jakie by one nie były. Naród poza tymi którzy teraz mają pełne kieszenie potrzebują zmian. Pana postawa ubliżą milionom polaków którzy o takich zmianach zdecydowali w wyborach. Dosyć życia poniżej granicy ludzkiej egzystencji. Panowie opływają w luksusach a my nie mamy na nic. Pasuje to Wam i Niemcom bo motłochem łatwo jest sterować, wystarczy rzucić ochłapy. Dosyć, zrezygnuj i idź do jakiejś pracy - zapracuj na siebie. Nie żeruj więcej.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (11)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!