Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

10 lipca 2015 r.
21:13

Senat za in vitro. Przeważyły trzy głosy

Autor: Zdjęcie autora dw
0 10 A A

W piątek Senat większością 46 głosów do 43 przyjął ustawę o in vitro. Teraz trafi ona do prezydenta Bronisława Komorowskiego, który może ją podpisać, odmówić podpisania lub skierować do Trybunału Konstytucyjnego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przeciw ustawie głosowali m.in. senatorowie PiS, a także aż dziewięciu senatorów PO. Ustawę poparło trzech niezależnych – Marek Borowski, Włodzimierz Cimoszewicz i Kazimierz Kutz – i pozostali senatorowie Platformy.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 19:04
Tak was boli że z podatków pare dzieci przyjdzie na świat ? Utrzymujem Trynkiewicza , pedofili , osadzonych morderców , płacimy za leczenie palaczy , operacje plastyczne nadmiaru skóry grubasów to możemy opłacić komuś szczęście posiadania dziecka . Mamy czasy hormonów w jedzeniu to i problemy z płodnością mamy . Większość par zgłaszających się ma problem z "winy" panów i ich kiepskiego nasienia
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 13:53

Podawać wiek mohery!!!

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 11 lipca 2015 o 12:01

Dzięki Bogu, że przeszło nie czekajac na hipotetyczny Czarny PiS! Gdy wygra np. PiS to omawiana ustawa zaczynałaby sie od słów:"W OWYM CZASIE posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, ». Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus...." (Łk. 1; 26...). Na końcu obowiązkowo: "OTO SŁOWO PAŃSKIE" i buzi dla USTAWY w DZ.U. - czytać oczywiści ze ZŁOŻONYMI RĄCZKAMI i na KULankach...

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 11:22
Dzięki Bogu, że przeszło nie czekajac na hipotetyczny Czarny PiS! Gdy wygra np. PiS to omawiana ustawa zaczynałaby sie od słów:"W OWYM CZASIE posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, ». Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus...." (Łk. 1; 26...). Na końcu obowiązkowo: "OTO SŁOWO PAŃSKIE" i buzi dla USTAWY w DZ.U. - czytać oczywiści ze ZŁOŻONYMI RĄCZKAMI i na KULankach...
Dzięki Bogu, że przeszło nie czekajac na hipotetyczny Czarny PiS! Gdy wygra np. PiS to omawiana ustawa zaczynałaby sie od słów:"W OWYM CZASIE posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, ». Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 09:43

Wy wszyscy co jesteście przeciw, to przeważnie już dawno wasz okres rozmnażania minął, a chcecie decydować za młodych. Ja mam to szczęście, ze jestem mamą bez invitro, ale nigdy nie śmialabym , odbierać komuś szansy na dziecko. A i jestem katoliczką. 

Avatar
schaboszczak / 11 lipca 2015 o 09:30

Podać do wiadomości publicznej nazwiska tych morderców co głosowali za in vitro.

Kto to mógł zrobić ? tylko komucho-konfidencja z pod znaku POjebów,nikt wcześniej nie oczyścił naszej ojczyzny z tego czerwonego łajna i teraz mamy to co mamy /.

Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 08:42
Szkoda ze Polacy tak często kupują przestarzale technologie.
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 07:38
Podać do wiadomości publicznej nazwiska tych morderców co głosowali za in vitro.
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 07:36
A co to jest Lucyfer , postać z kreskówki ???
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 01:39
Trudna sytuacja chrzescian katolikow lepiej byc W rekach boga niz oprawcow decyzja dzikich Stworow ci ktorzy przyjelisci ta ustawe Nie nazywajcie sie katolikami bo waszym rozumem Wlada lucyfer
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 19:04
Tak was boli że z podatków pare dzieci przyjdzie na świat ? Utrzymujem Trynkiewicza , pedofili , osadzonych morderców , płacimy za leczenie palaczy , operacje plastyczne nadmiaru skóry grubasów to możemy opłacić komuś szczęście posiadania dziecka . Mamy czasy hormonów w jedzeniu to i problemy z płodnością mamy . Większość par zgłaszających się ma problem z "winy" panów i ich kiepskiego nasienia
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 13:53

Podawać wiek mohery!!!

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 11 lipca 2015 o 12:01

Dzięki Bogu, że przeszło nie czekajac na hipotetyczny Czarny PiS! Gdy wygra np. PiS to omawiana ustawa zaczynałaby sie od słów:"W OWYM CZASIE posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, ». Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus...." (Łk. 1; 26...). Na końcu obowiązkowo: "OTO SŁOWO PAŃSKIE" i buzi dla USTAWY w DZ.U. - czytać oczywiści ze ZŁOŻONYMI RĄCZKAMI i na KULankach...

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 11:22
Dzięki Bogu, że przeszło nie czekajac na hipotetyczny Czarny PiS! Gdy wygra np. PiS to omawiana ustawa zaczynałaby sie od słów:"W OWYM CZASIE posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, ». Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus...." (Łk. 1; 26...). Na końcu obowiązkowo: "OTO SŁOWO PAŃSKIE" i buzi dla USTAWY w DZ.U. - czytać oczywiści ze ZŁOŻONYMI RĄCZKAMI i na KULankach...
Dzięki Bogu, że przeszło nie czekajac na hipotetyczny Czarny PiS! Gdy wygra np. PiS to omawiana ustawa zaczynałaby sie od słów:"W OWYM CZASIE posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, ». Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 09:43

Wy wszyscy co jesteście przeciw, to przeważnie już dawno wasz okres rozmnażania minął, a chcecie decydować za młodych. Ja mam to szczęście, ze jestem mamą bez invitro, ale nigdy nie śmialabym , odbierać komuś szansy na dziecko. A i jestem katoliczką. 

Avatar
schaboszczak / 11 lipca 2015 o 09:30

Podać do wiadomości publicznej nazwiska tych morderców co głosowali za in vitro.

Kto to mógł zrobić ? tylko komucho-konfidencja z pod znaku POjebów,nikt wcześniej nie oczyścił naszej ojczyzny z tego czerwonego łajna i teraz mamy to co mamy /.

Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 08:42
Szkoda ze Polacy tak często kupują przestarzale technologie.
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 07:38
Podać do wiadomości publicznej nazwiska tych morderców co głosowali za in vitro.
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 07:36
A co to jest Lucyfer , postać z kreskówki ???
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 01:39
Trudna sytuacja chrzescian katolikow lepiej byc W rekach boga niz oprawcow decyzja dzikich Stworow ci ktorzy przyjelisci ta ustawe Nie nazywajcie sie katolikami bo waszym rozumem Wlada lucyfer
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!