Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 listopada 2017 r.
10:10

"Wiemy już jak, wiemy już gdzie". J. Kaczyński o pomnikach ofiar katastrofy smoleńskiej

0 25 A A

– Jesteśmy coraz bliżej, teraz naprawdę już blisko. Dziś zakończył się konkurs na pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej – mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przed Pałacem Prezydenckim z okazji 91. miesięcznicy smoleńskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przed nami jeszcze ostateczne rozstrzygnięcie co do pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ale wiemy już jak, wiemy już gdzie. Jestem przekonany, że dziesiątego kwietnia przyszłego roku te pomniki staną, że będziemy znali prawdę – dodał.
 

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hehe / 11 listopada 2017 o 22:43
pisi popapraniec napisał:
hehe napisał:
antyPO napisał:
undefined napisał:
  hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby?
 pirer..lony pisi psychoanalityk sie znalazł ,wypad na drzewo glombie
 pirer..lony pisi psychoanalityk sie znalazł ,wypad na drzewo glombie rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 20:43
anielski orszak niech twa dusze przyjmie
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:19
Wodzu, litości
Avatar
Panie Boże chroń nas / 11 listopada 2017 o 19:02
Tworki, Abramowice i inne tajne ośrodki badawcze już tu nie pomogą. Choroba zawędrowała za daleko i jest nieodwracalna. Jednak izolować trzeba dla dobra kraju. Tego kraju. 
Avatar
pisi popapraniec / 11 listopada 2017 o 18:00
hehe napisał:
antyPO napisał:
undefined napisał:
 hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
 Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby? 
 Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby?  rozwiń
Avatar
hehe / 11 listopada 2017 o 17:46
antyPO napisał:
undefined napisał:
hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
 no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
 no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca rozwiń
Avatar
antyPO / 11 listopada 2017 o 16:05
undefined napisał:
hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
 Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
 Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy. rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 15:58
pull up ! pull up !
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 15:17
hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie i pozbawic swojego towarzystwa
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 14:30
W "czeluści" czarnej
Avatar
hehe / 11 listopada 2017 o 22:43
pisi popapraniec napisał:
hehe napisał:
antyPO napisał:
undefined napisał:
  hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby?
 pirer..lony pisi psychoanalityk sie znalazł ,wypad na drzewo glombie
 pirer..lony pisi psychoanalityk sie znalazł ,wypad na drzewo glombie rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 20:43
anielski orszak niech twa dusze przyjmie
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:19
Wodzu, litości
Avatar
Panie Boże chroń nas / 11 listopada 2017 o 19:02
Tworki, Abramowice i inne tajne ośrodki badawcze już tu nie pomogą. Choroba zawędrowała za daleko i jest nieodwracalna. Jednak izolować trzeba dla dobra kraju. Tego kraju. 
Avatar
pisi popapraniec / 11 listopada 2017 o 18:00
hehe napisał:
antyPO napisał:
undefined napisał:
 hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
 Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby? 
 Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby?  rozwiń
Avatar
hehe / 11 listopada 2017 o 17:46
antyPO napisał:
undefined napisał:
hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
 no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
 no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca rozwiń
Avatar
antyPO / 11 listopada 2017 o 16:05
undefined napisał:
hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
 Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
 Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy. rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 15:58
pull up ! pull up !
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 15:17
hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie i pozbawic swojego towarzystwa
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 14:30
W "czeluści" czarnej
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 0

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 87 9

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 354 51

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 125 66

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 8 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!