Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

13 września 2017 r.
14:58

Wnuczek skatował własną babcię. Wszystko nagrała kamera [wideo]

0 16 A A

Będzin (woj. śląskie). 29-latek z Będzina skatował na klatce schodowej własną babcię. Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu. 70-letnia kobieta trafiła pod opiekę lekarza. 

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prawdopodobnie przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji mężczyzny wobec własnej babci był konflikt, w jaki wdał się z obcymi osobami. Wnuczek wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją po powrocie do mieszkania. 

Sprawca został objęty policyjnym dozorem, ma również zakaz zbliżania się do swojej babci.

Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 08:07
Wnunio.... ballada o Januszku....
Avatar
Pinky / 13 września 2017 o 22:33
Śmieciu, mam nadzieję, że to czytasz i że cię dojadą pod celą. przyjdź fajfusie do mnie na dzielnicę to cię naucze szacunku dla starszych osób. Śmieciu jesteś mądry do staruszki, która ci zasrane majty zminiała. wy*** do mnie. nie poskłada cię żaden chirurg.
Avatar
zapraszamy / 13 września 2017 o 22:12
Mam nadzieję że wylądujesz na frajerni bedziesz walony w dupsko. Twoją mordą umyją kibel i podłogę,bedziesz tarł dupą po celi ze srachu! Na spacerniaku bedziesz miał jechane po rajdach i plute masz na ryj na każdym kroku. Tak kończą pedały, gwałciciele, i małe cwaniakowate śmiecie które potem wyją ze strachu,takie właśnie szmaty jak Ty! Jebana frajerska cipo!
Avatar
iuiuiu / 13 września 2017 o 22:08
undefined napisał:
a żaden sąsiad nawet nie wyjrzał, oto do czego doprowadziły katolickie solidaruchy, że nikt nie reaguje na krzywdę innych ----------------------------------------- To nie "katolickie solidaruchy", bo dzisiaj katolicy są tylko z nazwy. To róbta co chceta, bezstresowe wychowanie i wolność bez granic, doprowadziła do tego, że koleżanki się nawzajem katują, że chłopak z dziewczyną organizują morderstwo rodziców, że wnuk wyrośnięty jak dąb kopie swoją 70letnią babcię, a sąsiedzi wolą być ślepi i głusi, jeśli to akurat nie o nich chodzi.
bo teraz dostają za darmo 500+, i im z lenistwa odbija
bo teraz dostają za darmo 500+, i im z lenistwa odbija rozwiń
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:59
A niejaki Marian K. z Lublina, znany polityk, bił swojego ojca.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:50
Policyjny dozór? Śmieszne! Powinien zgnić w pierdlu!!
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:37
gupia ta bacia ,a przecież mogła skur..syna udusić pieluszką ,niby przypadkiem ,jak jeszcze smark szczał i sr.ał pod siebie
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:06
Zutylizować śmiecia, to nie człowiek
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 19:32
te sady trzeba rozwiazac . malo jeszcze maja dowodow? moze gdyby jakas sedzine tak skatowali to by w wiezieniu wyladowal
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 18:13
Nie rozumiem zachowania prokuratury. Ciekaw jestem, czy gdyby matka prokuratora dostała taki wp...l od jakiegoś śmiecia, to też by nie było wniosku o areszt. Wygląda na to, że prokurator to taki sam bydlak jak ten cwel.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 08:07
Wnunio.... ballada o Januszku....
Avatar
Pinky / 13 września 2017 o 22:33
Śmieciu, mam nadzieję, że to czytasz i że cię dojadą pod celą. przyjdź fajfusie do mnie na dzielnicę to cię naucze szacunku dla starszych osób. Śmieciu jesteś mądry do staruszki, która ci zasrane majty zminiała. wy*** do mnie. nie poskłada cię żaden chirurg.
Avatar
zapraszamy / 13 września 2017 o 22:12
Mam nadzieję że wylądujesz na frajerni bedziesz walony w dupsko. Twoją mordą umyją kibel i podłogę,bedziesz tarł dupą po celi ze srachu! Na spacerniaku bedziesz miał jechane po rajdach i plute masz na ryj na każdym kroku. Tak kończą pedały, gwałciciele, i małe cwaniakowate śmiecie które potem wyją ze strachu,takie właśnie szmaty jak Ty! Jebana frajerska cipo!
Avatar
iuiuiu / 13 września 2017 o 22:08
undefined napisał:
a żaden sąsiad nawet nie wyjrzał, oto do czego doprowadziły katolickie solidaruchy, że nikt nie reaguje na krzywdę innych ----------------------------------------- To nie "katolickie solidaruchy", bo dzisiaj katolicy są tylko z nazwy. To róbta co chceta, bezstresowe wychowanie i wolność bez granic, doprowadziła do tego, że koleżanki się nawzajem katują, że chłopak z dziewczyną organizują morderstwo rodziców, że wnuk wyrośnięty jak dąb kopie swoją 70letnią babcię, a sąsiedzi wolą być ślepi i głusi, jeśli to akurat nie o nich chodzi.
bo teraz dostają za darmo 500+, i im z lenistwa odbija
bo teraz dostają za darmo 500+, i im z lenistwa odbija rozwiń
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:59
A niejaki Marian K. z Lublina, znany polityk, bił swojego ojca.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:50
Policyjny dozór? Śmieszne! Powinien zgnić w pierdlu!!
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:37
gupia ta bacia ,a przecież mogła skur..syna udusić pieluszką ,niby przypadkiem ,jak jeszcze smark szczał i sr.ał pod siebie
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 20:06
Zutylizować śmiecia, to nie człowiek
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 19:32
te sady trzeba rozwiazac . malo jeszcze maja dowodow? moze gdyby jakas sedzine tak skatowali to by w wiezieniu wyladowal
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 18:13
Nie rozumiem zachowania prokuratury. Ciekaw jestem, czy gdyby matka prokuratora dostała taki wp...l od jakiegoś śmiecia, to też by nie było wniosku o areszt. Wygląda na to, że prokurator to taki sam bydlak jak ten cwel.