sobota, 17 marca 2018 r.

Kraj Świat

Z Facebooka Magdaleny Gąsior-Marek znikają komentarze

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 stycznia 2011, 11:45

Gąsior Marek tłumaczy jednak, że nie usuwała komentarzy.  (Maciej Kaczanowski / archiwum )
Gąsior Marek tłumaczy jednak, że nie usuwała komentarzy. (Maciej Kaczanowski / archiwum )

Na Facebookowym profilu Magdaleny Gąsior-Marek zawrzało po tym jak wręczyła kwiaty Cezaremu Grabarczykowi, ministrowi infrastruktury. W ten sposób pogratulowała wygranego głosowania o wotum nieufności dla ministra. Internauci ostro skrytykowali jej zachowanie, ale niedługo po tym komentarze zniknęły.

Po wręczeniu kwiatów Gąsior-Marek napisała na swoim facebookowym profilu: "Sztuka mądrości polega na tym, by wiedzieć, co należy przeoczyć". Wtedy jeden z internautów skomentował to słowami: "W takim razie wydaje mi się, że zabrakło Pani mądrości, aby przeoczyć wręczanie kwiatów Grabarczykowi...".

Komentarz zniknął z profilu.

Potem posłanka napisała na Facebooku: "Na przekór złym wieszczom i ludziom złej woli pomożemy Lubelszczyźnie wyjść z ciągłej niedoli". Internauta szybko zareagował "Wyjść, a nie wyjechać, przecież nie ma drogi, niech mieszkańcy wschodu ćwiczą swoje nogi. Oto nasza wersja Dalajlamy wschodu, co kwiatami walczy o wolę narodu. Może w myśl tej idei dać kwiaty każdemu, co miejscowości wschodnie ma w d... czy też w cieniu".

"Zrymować może każdy, a mało kto działa. Ten, kto tylko mówi, zwie się samochwała".

Krótki wiersz również został usunięty.

Gąsior Marek tłumaczy jednak, że nie usuwała komentarzy.

- Nie kasowałam żadnych wpisów - zapewnia Gazecie pani poseł. Tłumaczy, że osobiście redaguje tylko własną stronę internetową i blog. - A tam nadal znajdują się nieprzychylne i krytyczne komentarze. Stronę Facebooka obsługuje głównie pracownica mojego biura, bo nie mam czasu na odpisywanie na e-maile czy zawieranie znajomości w internecie. To właśnie ona wykasowała komentarze. Uznała je za obraźliwe. Zablokowała też autora tych wpisów - mówi Gąsior-Marek.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!