Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

2 stycznia 2017 r.
8:05

Zamieszki po zabójstwie 21-latka w Ełku przed barem z kebabami

0 25 A A

Ełk (woj. warmińsko-mazurskie). Policja zatrzymała 28 osób po zamieszkach, do jakich doszło w Ełku po śmierci 21-latka, który zginął w Sylwestra od ciosów nożem przed barem z kebabami. Agresywni mieszkańcy wybili szyby w lokalu i zniszczyli witrynę. W stronę funkcjonariuszy poleciały kamienie i petardy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Są to osoby, które były najbardziej agresywne w tłumie. Przebywają w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych - poinformowała sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Prezydent miasta, Tomasz Andrukiewicz, zaapelował do mieszkańców i przyjezdnych o spokój, by "policja mogła bez pośpiechu wyjaśnić okoliczności tej wielkiej tragedii".

Do Ełku ściągnięto dodatkowych policjantów z oddziałów prewencji z Olsztyna i innych jednostek z województwa warmińsko-mazurskiego. Jest także Żandarmeria Wojskowa.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 o 17:05
Trzeba było nie prowokować ochrony wrzucając petarde. W jaja trzeba było sobie wrzucić. Miał pecha i tyle. Za kosą nie jestem ale porządne wpierw.dol ok
Avatar
romeoal / 2 stycznia 2017 o 16:11
proponuje zmiane diety, zdecydowanie.
Avatar
Henio / 2 stycznia 2017 o 16:11
Avatar
... / 2 stycznia 2017 o 15:44
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dresiarz wrzucił petarde do kebaba i jego pracownicy bronili lokalu. Tu wina jest po stronie tego kolesia z Ełku. Sprowokował.
Ci biedni obrońcy lokalo to mordercy, a ty jesteś żałosnym idiotą usprawiedliwiającym morderców.
Avatar
... / 2 stycznia 2017 o 15:42
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co za różnica jaka narodowość: Z jednej strony człowiek pracujący , płacący podatki w PL z drugiej zwykły bezmózgi dres który sam się o to prosił. To jest dla mnie oceną sytuacji a nie kolor skóry.
Ten biedny przybłęda płacący podatki mógł płacić podatki u siebie, a mordować ludzi w obcym kraju. Twój wpis świadczy jedynie o tym, że jesteś żałosnym ścierwem usprawiedliwiającym zabójstwo. Dla takich jak ty miejsce odpowiednie to wariatkowo.
Ten biedny przybłęda płacący podatki mógł płacić podatki u siebie, a mordować ludzi w obcym kraju. Twój wpis świadczy jedynie o tym, że jesteś żałosnym ścierwem usprawiedliwiającym zabójstwo. Dla takich jak ty miejsce odpowiednie to wariatkowo. rozwiń
Avatar
! / 2 stycznia 2017 o 15:40
Henio napisał:
Do wnętrza chyba nikt ci nic nie wrzucił.
...i co wrzucenie czegokolwiek do wnętrza to jest dla ciebie psychopato powód do mordowania kogokolwiek ? Powinieneś siedzieć w psychiatryku, a nie posty pisać barani łbie.
Avatar
! / 2 stycznia 2017 o 15:39
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żeby nie było , nie jestem zwolennikiem "multikulti" ale są jakieś granice rozsądku. Ten tunezyjczyk nie był typowym pasożytem , pracował , płacił podatki. Można się tylko domyślać że został zaszczuty i sprowokowany przez lokalnych "patriotów". Dlaczego nie mówi się o dokładnych okolicznościach tego zdarzenia. Każdy ma prawo bronić swojego domu , biznesu itp. Ta sytuacja jak w Ełku coraz bardziej przypomina hitlerowskie Niemcy przed 1939r.
Ten Tunezyjczyk jest MORDERCĄ i TYLE !!!! Przestań pie...ć głodne kawałki cymbale. Fakt jest FAKTEM, a faktami się nie dyskutuje.
Ten Tunezyjczyk jest MORDERCĄ i TYLE !!!! Przestań pie...ć głodne kawałki cymbale. Fakt jest FAKTEM, a faktami się nie dyskutuje. rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 o 15:22
Tego mordercę muslina przerobić na karmę dla świń. Pozostałych trzech deportować. Tak powinno być, skoro zamiast zadzwonić na policję, czy dać przez łeb przysłowiowym kijem, od razu zabijają człowieka!
Avatar
Henio / 2 stycznia 2017 o 14:19
Do wnętrza chyba nikt ci nic nie wrzucił. 
Avatar
gosc / 2 stycznia 2017 o 14:12
Mnie pod oknem zaczęli petardami walić już około 20. I co miałem wyjść z nożem i posiekać paru bo mnie sprowokowali?
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 o 17:05
Trzeba było nie prowokować ochrony wrzucając petarde. W jaja trzeba było sobie wrzucić. Miał pecha i tyle. Za kosą nie jestem ale porządne wpierw.dol ok
Avatar
romeoal / 2 stycznia 2017 o 16:11
proponuje zmiane diety, zdecydowanie.
Avatar
Henio / 2 stycznia 2017 o 16:11
Avatar
... / 2 stycznia 2017 o 15:44
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dresiarz wrzucił petarde do kebaba i jego pracownicy bronili lokalu. Tu wina jest po stronie tego kolesia z Ełku. Sprowokował.
Ci biedni obrońcy lokalo to mordercy, a ty jesteś żałosnym idiotą usprawiedliwiającym morderców.
Avatar
... / 2 stycznia 2017 o 15:42
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co za różnica jaka narodowość: Z jednej strony człowiek pracujący , płacący podatki w PL z drugiej zwykły bezmózgi dres który sam się o to prosił. To jest dla mnie oceną sytuacji a nie kolor skóry.
Ten biedny przybłęda płacący podatki mógł płacić podatki u siebie, a mordować ludzi w obcym kraju. Twój wpis świadczy jedynie o tym, że jesteś żałosnym ścierwem usprawiedliwiającym zabójstwo. Dla takich jak ty miejsce odpowiednie to wariatkowo.
Ten biedny przybłęda płacący podatki mógł płacić podatki u siebie, a mordować ludzi w obcym kraju. Twój wpis świadczy jedynie o tym, że jesteś żałosnym ścierwem usprawiedliwiającym zabójstwo. Dla takich jak ty miejsce odpowiednie to wariatkowo. rozwiń
Avatar
! / 2 stycznia 2017 o 15:40
Henio napisał:
Do wnętrza chyba nikt ci nic nie wrzucił.
...i co wrzucenie czegokolwiek do wnętrza to jest dla ciebie psychopato powód do mordowania kogokolwiek ? Powinieneś siedzieć w psychiatryku, a nie posty pisać barani łbie.
Avatar
! / 2 stycznia 2017 o 15:39
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żeby nie było , nie jestem zwolennikiem "multikulti" ale są jakieś granice rozsądku. Ten tunezyjczyk nie był typowym pasożytem , pracował , płacił podatki. Można się tylko domyślać że został zaszczuty i sprowokowany przez lokalnych "patriotów". Dlaczego nie mówi się o dokładnych okolicznościach tego zdarzenia. Każdy ma prawo bronić swojego domu , biznesu itp. Ta sytuacja jak w Ełku coraz bardziej przypomina hitlerowskie Niemcy przed 1939r.
Ten Tunezyjczyk jest MORDERCĄ i TYLE !!!! Przestań pie...ć głodne kawałki cymbale. Fakt jest FAKTEM, a faktami się nie dyskutuje.
Ten Tunezyjczyk jest MORDERCĄ i TYLE !!!! Przestań pie...ć głodne kawałki cymbale. Fakt jest FAKTEM, a faktami się nie dyskutuje. rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 o 15:22
Tego mordercę muslina przerobić na karmę dla świń. Pozostałych trzech deportować. Tak powinno być, skoro zamiast zadzwonić na policję, czy dać przez łeb przysłowiowym kijem, od razu zabijają człowieka!
Avatar
Henio / 2 stycznia 2017 o 14:19
Do wnętrza chyba nikt ci nic nie wrzucił. 
Avatar
gosc / 2 stycznia 2017 o 14:12
Mnie pod oknem zaczęli petardami walić już około 20. I co miałem wyjść z nożem i posiekać paru bo mnie sprowokowali?
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 1

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!