Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2017 r.
8:39

19-latka kradła pieniądze z puszek na leczenie dziecka

Autor: Zdjęcie autora pab
77 13 A A

Młoda kobieta ukradła pieniądze z puszek charytatywnych z datkami na leczenie małego mieszkańca Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kraśniccy policjanci dostali zgłoszenia o kradzieżach w dwóch aptekach, gdzie z lad ekspedycyjnych zostały skradzione puszki, do których były zbierane datki na leczenie małego chłopca, mieszkańca Kraśnika. Do trzeciej takiej kradzieży doszło w jednym ze sklepów. W sumie w skradzionych puszkach mogła znajdować się kwota ponad 1600 zł.

Dziecko, dla którego były zbierane datki obecnie przebywa na leczeniu za granicą.

– Koszt tego leczenia wielokrotnie przewyższa możliwości finansowe rodziny. Kradzież puszek z datkami na leczenie ciężko chorego dziecka stanowiła dla kraśnickich policjantów priorytet – relacjonuje st. asp. Janusz Majewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

W piątek, podejrzewana o przestępstwa kobieta została zauważona przez personel jednego ze sklepów, gdzie również usiłowała dokonać kradzieży.

Zatrzymanej przez policjantów 19-latce grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adam / 24 grudnia 2017 o 10:04
Sama partyjna propaganda.ludzie czytajcie swoje komentarze i pukajcie się w głowy. Przecierz tu chodzi o życie dziecka ,a nie spory polityczne. Wesołych świąt
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 22:46
Niech jej 5 lat dadzą... zasłużyła sobie
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 21:48
Lecz się człowieku chory z nienawiści!
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 20:35
pikne piSSowskie pgrowskie miasteczko zawierzone jakiejś tam maryjce. Esencja Wolskości.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 14:40
Może sie powtarzam, ale przejezdzalem przez krasnik, skrzyżowanie koło sądu i nagle ruski traktor z przyczepą wypelniona gnojem z podporzadkowanej pędzi wprost we mnie, cudem zjechalem na chodnik, wysiadam, a traktorzysta na manie z gębą : jok jyździsz ku... Itd. Podsumowujac nie dziwie sie że w tym miescie z puszek charytatywnych pieniadze wyciagaja, tam jest wszystko co najgorsze możliwe
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:37
"Ałutorytet" ? To ty?
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 12:11
Ta kradzież jest mniej groźna społecznie niż głupota przejawiająca się w waszych wpisach, np. tym wpisie o odpowiedzialności
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 11:37
Warto zauważyć, że to wychowanka poprzedniego rządu. Pedagodzy szkolni zatrudnieni przez PO i PSL wpajali młodym ludziom bezkarność i relatywizm moralny. No i mamy owoce.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 10:52
Imię, nazwisko i adres do publicznej wiadomości. Każdy przechodzący co by ją znał pluł by jej pod nogi albo w oczy. To by było super.
Avatar
Aga / 23 grudnia 2017 o 09:25
Przykre to bardzo. Nie ma wytlumaczenia dla  żadnej kradzieży, ale kradnąc pieniądze  na leczenie ciężko  chorego  dziecka !!! ...... musiał  to zrobić  człowiek  bez sumienia !!!!
Avatar
Adam / 24 grudnia 2017 o 10:04
Sama partyjna propaganda.ludzie czytajcie swoje komentarze i pukajcie się w głowy. Przecierz tu chodzi o życie dziecka ,a nie spory polityczne. Wesołych świąt
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 22:46
Niech jej 5 lat dadzą... zasłużyła sobie
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 21:48
Lecz się człowieku chory z nienawiści!
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 20:35
pikne piSSowskie pgrowskie miasteczko zawierzone jakiejś tam maryjce. Esencja Wolskości.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 14:40
Może sie powtarzam, ale przejezdzalem przez krasnik, skrzyżowanie koło sądu i nagle ruski traktor z przyczepą wypelniona gnojem z podporzadkowanej pędzi wprost we mnie, cudem zjechalem na chodnik, wysiadam, a traktorzysta na manie z gębą : jok jyździsz ku... Itd. Podsumowujac nie dziwie sie że w tym miescie z puszek charytatywnych pieniadze wyciagaja, tam jest wszystko co najgorsze możliwe
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:37
"Ałutorytet" ? To ty?
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 12:11
Ta kradzież jest mniej groźna społecznie niż głupota przejawiająca się w waszych wpisach, np. tym wpisie o odpowiedzialności
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 11:37
Warto zauważyć, że to wychowanka poprzedniego rządu. Pedagodzy szkolni zatrudnieni przez PO i PSL wpajali młodym ludziom bezkarność i relatywizm moralny. No i mamy owoce.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 10:52
Imię, nazwisko i adres do publicznej wiadomości. Każdy przechodzący co by ją znał pluł by jej pod nogi albo w oczy. To by było super.
Avatar
Aga / 23 grudnia 2017 o 09:25
Przykre to bardzo. Nie ma wytlumaczenia dla  żadnej kradzieży, ale kradnąc pieniądze  na leczenie ciężko  chorego  dziecka !!! ...... musiał  to zrobić  człowiek  bez sumienia !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 0

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 5 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji
ZDJĘCIA
galeria

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji 11 5

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 1 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 2 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 0

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 41 9

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu 4 16

Mecz na szczycie dla Hetmana. Zespół z Zamościa pokonał Stal Kraśnik 3:0. Podopieczni Jacka Ziarkowskiego zagrali bardzo dobre zawody, ale trzeba też dodać, że goście praktycznie całą drugą połowę grali w dziesiątkę. A ostatnie 25 minut nawet w dziewiątkę.

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 14 10

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera 3 10

Zespół trenera Artura Bożyka dość niespodziewanie uległ na własnym stadionie Orlętom Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Przegrana z lokalnym rywalem kosztowała drużynę z Chełma utratę pozycji lidera

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 24 2

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 14 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!