Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

12 lutego 2009 r.
20:29
Edytuj ten wpis

200 tys. zł za dwa szalety. Kto na tym zarobił?

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 34 A A

Za dwie nowe, samoobsługowe kabiny toaletowe Kraśnik zapłacił… 200 tys. zł. - Za tyle można kupić dwupokojowe mieszkanie w Lublinie - mówią zbulwersowani mieszkańcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szalety stanęły na skwerku przy ul. Chopina i na przystanku busów przy ul. Mickiewicza. Kosztowały 112 tysięcy złotych, ale miasto wyłożyło jeszcze 88 tys. zł na montaż i podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej. Roboty zleciło firmie Wod-Bud, która realizuje niemalże wszystkie prace budowlane w Kraśniku.

- To nie są przenośne kabiny typu toi-toi. Są podłączone do kanalizacji, wykonane z nierdzewnej stali, co ułatwia mycie i dezynfekcję - zachwala Daniel Niedziałek z Urzędu Miasta. - W środku jest muszla, pisuar, umywalka, podajnik na mydło i papier toaletowy. Do tego światło i ogrzewanie. Niedziałek dodaje, że w przetargu wystartował tylko jeden producent.

- Za 200 tysięcy to można zrobić coś porządnego, choćby chodnik. A toalety mogłyby być przenośne - komentuje pan Wiesław, kraśniczanin z ulicy Chopina.
- Za taką kwotę można kupić 45-metrowe mieszkanie w Lublinie - mówi Piotr Sikorski z Biura Nieruchomości Kleczkowski.

Zaszokowany ogromnymi kosztami jest również Andrzej Cieśla, wójt Zakrzówka. W jego gminie przed kilku laty stanął podobny szalet. - Kosztował zaledwie 36 tys. zł, ale w środku jest porcelana, a nie stal. Za to wszystkie roboty ziemne, podłączenie wody i elektryczności wykonali moi ludzie. Wydałem jedynie tysiąc zł na materiały.

Tymczasem Kraśnik rozstrzygnął już przetarg na administrowanie toaletami. Wygrała go firma Wizjer, która należy do Iwony Kuczek. Mąż pani Kuczek wiele lat przepracował w kraśnickim magistracie, a jej siostra jest zastępcą burmistrza Kraśnika. Wizjer jest związany z miastem trzyletnią umową.

- Firma będzie płacić do miejskiej kasy 170 zł miesięcznie - mówi Niedziałek. - Opłaty za korzystanie z toalet (1 zł - dop. red.) trafią do Wizjera. Będzie on też mógł sprzedać powierzchnie reklamowe na ścianach toalet.

Nie wiadomo, jaki interes ma w tym miasto, bo - zgodnie z umową - to ono zapłaci za wodę i prąd, które zużyją szalety. Dla porównania: miasto równocześnie wynajmuje cztery przenośne toalety typu toi-toi, płącąc za nie 950 zł miesięcznie.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~lolek~ / 18 lutego 2009 o 13:03
Gość napisał:
Panie wójcie, a kto to są "pańscy ludzie"?? Ile na tym zarobili, bo pewnie nie robili tego za friko, jak znam Zakrzówek.



Zapewne pracownicy, bo niby kto inny
Avatar
kanarek / 16 lutego 2009 o 14:46
Widze ,że stawki idą w góre.Zawsze było 10% a tu widze ewidentnie 100%.Gratuluje zaradności władzy z urzędu miasta w Kraśniku..
Avatar
~Piotr~ / 16 lutego 2009 o 00:11
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował by się kto w Polsce produkuje takie toalety ,które z nich są najkorzystniejsze dla nas i porównał ceny. Następnie wysłał by treść zamówienia do kilku firm i poprosił o złożenie atrakcyjnej oferty cenowej nie gorszej, a nawet lepszej niż dla innych miast ze względu na obecny kryzys i spadek zamówień. Myślę ,ze ktoś musiał kontaktować się z firmą która złożyła ofertę no bo niby jakim cudem mieliby się dowiedzieć ,że Kraśnik potrzebuje dwa szalety A jak się kontaktował i z jakim skutkiem ,to poniżej.
Przetarg wygrała firma Intercessor z Torunia.

W 2008 roku zakupiło w tej firmie identyczne toalety miedzy innymi takie miasta jak: [b]Szczecinek 2 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski 2 sztuki w cenie 40000zł brutto za sztukę. Gorzów Wielkopolski 3 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 2 sztuki w cenie 61 120zł brutto za sztukę.[/b]

Przyłącza i wylanie płyty pod wc kosztowały. Sczecinek 16 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski i Gorzów Wielkopolski po 10 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 44 000zł brutto za sztukę.

Panie umiejący czytać . Jak Ja mam zamiar coś kupić to szukam w internecie lub sklepach korzystnej oferty. Dobrej, taniej i z solidną gwarancją. .Jeśli miałbym coś kupić za czyjeś pieniądze to zrobiłbym to jeszcze bardziej starannie aby nie posądzono mnie o nieuczciwość. Natomiast niektórzy są chorzy na kasę i pozbawieni skrupułów.


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował... rozwiń
Avatar
Miro / 15 lutego 2009 o 14:26
"Obywatelu" dlaczego na stronie miasta w zakładce przetargi nie ma wszystkich przetargów ? Skoro są tak selekcjonowane to może lepiej żeby tam był odsyłacz do przetargów z BIP. Zainteresowany przetargami zwykły człowiek szuka w przetargach na stronie miasta, ale niestety takich okazji na dobry interes tam nie znajdzie.
Avatar
wiesio243 / 14 lutego 2009 o 20:16
cojeszczekleszcze napisał:
Latryna reklamowa w starych Koszarach. Mam nadzieję, że "promowany towar" będzie ciut lepszy od zawartości wnętrza. To może obok jeszcze jakiś zgrabny burdelik...ciepło i czysto już jest. Dawni ułani i Chopin nie weszliby w ten zasrany interes. A dzisiejsi decydenci tak. Na sraczyku pewnie zobaczymy znajomy slogan - JUŻ LEJEMY.... i s....my- dopisał jakiś łobuz...
Lubię jeszcze taki Kraśnik???

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!!

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!! rozwiń
Avatar
obywatel / 14 lutego 2009 o 18:39
Do osobnika używającego ksywki "white" - ogłoszenie o przetargu na dzierżawę toalet zamieszczone jest (i było od dawna) na stronie miasta Kraśnik w zakładce" BIP - przetargi - wszystkie" . Mogłeś startować i przejąć ten g....ny biznes (pecunia non olet), ale po co, lepiej wypisywać głupoty i oskarżać wszystkich o wszystko. A propos -"na pewno" pisze się osobno; chyba jednak nie było cię na wielu lekcjach i to w szkole podstawowej.
Avatar
Młody Gniewny / 14 lutego 2009 o 18:29
Wszędzie aby ten Kuczek i firma Wizjer. Strach otworzyć drzwi od lodówki bo może on wyskoczy. CBA miało by pełno roboty w Kraśniku Wizjer WODBUD jedna wielka korupcja aby tak dalej....
Avatar
white / 14 lutego 2009 o 11:12
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać.

To może podaj link do tej strony gdzie jest mowa o tym przetargu. Chętnie to przeczytam.
A jeśli szukasz durnia to szybciutko spójrz w lusterko, i tam napewno go znajdziesz.
Avatar
rachmistrzpraktykującyerra / 14 lutego 2009 o 10:13
A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będą amortyzowały się przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia
Avatar
rachmistrzpraktykujący / 14 lutego 2009 o 10:08
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia rozwiń
Avatar
~lolek~ / 18 lutego 2009 o 13:03
Gość napisał:
Panie wójcie, a kto to są "pańscy ludzie"?? Ile na tym zarobili, bo pewnie nie robili tego za friko, jak znam Zakrzówek.



Zapewne pracownicy, bo niby kto inny
Avatar
kanarek / 16 lutego 2009 o 14:46
Widze ,że stawki idą w góre.Zawsze było 10% a tu widze ewidentnie 100%.Gratuluje zaradności władzy z urzędu miasta w Kraśniku..
Avatar
~Piotr~ / 16 lutego 2009 o 00:11
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował by się kto w Polsce produkuje takie toalety ,które z nich są najkorzystniejsze dla nas i porównał ceny. Następnie wysłał by treść zamówienia do kilku firm i poprosił o złożenie atrakcyjnej oferty cenowej nie gorszej, a nawet lepszej niż dla innych miast ze względu na obecny kryzys i spadek zamówień. Myślę ,ze ktoś musiał kontaktować się z firmą która złożyła ofertę no bo niby jakim cudem mieliby się dowiedzieć ,że Kraśnik potrzebuje dwa szalety A jak się kontaktował i z jakim skutkiem ,to poniżej.
Przetarg wygrała firma Intercessor z Torunia.

W 2008 roku zakupiło w tej firmie identyczne toalety miedzy innymi takie miasta jak: [b]Szczecinek 2 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski 2 sztuki w cenie 40000zł brutto za sztukę. Gorzów Wielkopolski 3 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 2 sztuki w cenie 61 120zł brutto za sztukę.[/b]

Przyłącza i wylanie płyty pod wc kosztowały. Sczecinek 16 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski i Gorzów Wielkopolski po 10 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 44 000zł brutto za sztukę.

Panie umiejący czytać . Jak Ja mam zamiar coś kupić to szukam w internecie lub sklepach korzystnej oferty. Dobrej, taniej i z solidną gwarancją. .Jeśli miałbym coś kupić za czyjeś pieniądze to zrobiłbym to jeszcze bardziej starannie aby nie posądzono mnie o nieuczciwość. Natomiast niektórzy są chorzy na kasę i pozbawieni skrupułów.


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował... rozwiń
Avatar
Miro / 15 lutego 2009 o 14:26
"Obywatelu" dlaczego na stronie miasta w zakładce przetargi nie ma wszystkich przetargów ? Skoro są tak selekcjonowane to może lepiej żeby tam był odsyłacz do przetargów z BIP. Zainteresowany przetargami zwykły człowiek szuka w przetargach na stronie miasta, ale niestety takich okazji na dobry interes tam nie znajdzie.
Avatar
wiesio243 / 14 lutego 2009 o 20:16
cojeszczekleszcze napisał:
Latryna reklamowa w starych Koszarach. Mam nadzieję, że "promowany towar" będzie ciut lepszy od zawartości wnętrza. To może obok jeszcze jakiś zgrabny burdelik...ciepło i czysto już jest. Dawni ułani i Chopin nie weszliby w ten zasrany interes. A dzisiejsi decydenci tak. Na sraczyku pewnie zobaczymy znajomy slogan - JUŻ LEJEMY.... i s....my- dopisał jakiś łobuz...
Lubię jeszcze taki Kraśnik???

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!!

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!! rozwiń
Avatar
obywatel / 14 lutego 2009 o 18:39
Do osobnika używającego ksywki "white" - ogłoszenie o przetargu na dzierżawę toalet zamieszczone jest (i było od dawna) na stronie miasta Kraśnik w zakładce" BIP - przetargi - wszystkie" . Mogłeś startować i przejąć ten g....ny biznes (pecunia non olet), ale po co, lepiej wypisywać głupoty i oskarżać wszystkich o wszystko. A propos -"na pewno" pisze się osobno; chyba jednak nie było cię na wielu lekcjach i to w szkole podstawowej.
Avatar
Młody Gniewny / 14 lutego 2009 o 18:29
Wszędzie aby ten Kuczek i firma Wizjer. Strach otworzyć drzwi od lodówki bo może on wyskoczy. CBA miało by pełno roboty w Kraśniku Wizjer WODBUD jedna wielka korupcja aby tak dalej....
Avatar
white / 14 lutego 2009 o 11:12
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać.

To może podaj link do tej strony gdzie jest mowa o tym przetargu. Chętnie to przeczytam.
A jeśli szukasz durnia to szybciutko spójrz w lusterko, i tam napewno go znajdziesz.
Avatar
rachmistrzpraktykującyerra / 14 lutego 2009 o 10:13
A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będą amortyzowały się przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia
Avatar
rachmistrzpraktykujący / 14 lutego 2009 o 10:08
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!