Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 lipca 2012 r.
11:22
Edytuj ten wpis

Annopol: Wisła porwała 6-letniego chłopca, utonął. Matka miała 2 promile

Autor: Zdjęcie autora łm policja
6 16 A A
Wisła w Kazimierzu Dolnym (kkic/Wikimedia Commons)
Wisła w Kazimierzu Dolnym (kkic/Wikimedia Commons)

Do tragedii doszło w sobotę nad Wisłą w miejscowości Opoczka w gminie Annopol. Podczas kąpieli nurt rzeki porwał 6-latka. Chłopca nie udało się uratować. Jego matka była pijana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Około południa 38-letnia kobieta wybrała się z dwójką swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat na spacer nad Wisłę. W trakcie kąpieli w wodzie, nagle nurt rzeki porwał młodsze dziecko. 8-letnia dziewczynka zaczęła krzyczeć, że nie ma jej brata. Matka wyciągnęła ją z wody - mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji.

6-latka znalazł w rzece sąsiad. Próbował go reanimować. - Chłopczyk został przetransportowany do szpitala w Lublinie, gdzie trafił na OIOM. W godzinach wieczornych dziecko zmarło - dodaje Anna Smarzak.

Policjanci zatrzymali matkę dzieci. Katarzyna S. miała ponad 2 promile alkoholu. Ojciec był w domu. Również pijany.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 14:38
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
pj007 / 9 lipca 2012 o 08:06
Pytanie, kiedy matka była pijana?

Czy w czasie spaceru czy też po informacji iż dziecko porwał nurt i utopiło się?

Bardzo lakoniczny artykuł nic nie opisujący stanu faktycznego kobiety w trakcie zabawy z dziećmi.
Avatar
misio / 9 lipca 2012 o 07:04
Obydwoje rodzice pod wpływem alkoholu..., to już normalne nie jest. Dlaczego nikt z sąsiadów , bliskich, wcześniej nie poinformował ,że tak dzieje się w tej rodzinie. Pewnie utrzymywali się z jakiś zasiłków z opieki , bo skoro byli w domu , więc nie mogli pracować i zamiast na dzieci przeznaczali je na alkohol. Nie należy szukać winnych ale nikt tych wydatków z opieki nie kontroluje czy rzeczywiście są prawidłowo wykorzystywane czy co?
Avatar
już dorosły / 9 lipca 2012 o 06:55
PROBLEM JEST TAKI, ŻE JEST OGÓLNE PRZYZWOLENIE DLA MATEK OD SĄDÓW RODZINNYCH, RODKów itp instytucji na takie a nie inne zachowanie kobiet w stosunku do własnych dzieci.Matka w naszym państwie jest bezkarna.Moja zniszczyła moje życie bo sędzia nie dał mnie pod opikę ojcu, który chciał mnie wychować a jest uczciwym człowiekiem.Jeżeli urzędnicy nie zrozumią, że KULT MATKI POLKI JUŻ NIE ISTNIEJE, to patologia będzie się rozszerzać jak zaraza.

PROŚBA DO SĘDZIÓW RODZINNYCH , NIE ODBIERAJCIE NAM OJCÓW I NIE SKAZUJCIE NAS NA ŻYCIE W RODZINACH PATOLOGICZNYCH PRZY "MATKACH".
PROBLEM JEST TAKI, ŻE JEST OGÓLNE PRZYZWOLENIE DLA MATEK OD SĄDÓW RODZINNYCH, RODKów itp instytucji na takie a nie inne zachowanie kobiet w stosunku do własnych dzieci.Matka w naszym państwie jest bezkarna.Moja zniszczyła moje życie bo sędzia nie dał mnie pod opikę ojcu, który chciał mnie wychować a jest uczciwym człowiekiem.Jeżeli urzędnicy nie zrozumią, że KULT MATKI POLKI JUŻ NIE ISTNIEJE, to patologia będzie się rozszerzać jak zaraza.

PROŚBA DO SĘDZIÓW RODZINNYCH , NIE ODBIERAJCIE NAM OJCÓW I NIE SKAZUJCIE NAS NA ŻYC... rozwiń
Avatar
wrwrwr / 9 lipca 2012 o 06:31
[quote name='Gość' timestamp='1341740770' post='646770']
zabierac takim dzieci a potem rodzicow wieszac
[/quote]

Przeciez matka zareagowala prawidlowo - wezwalal pomoc. Dlaczego chcesz ja powiesic, katoliku?
Avatar
Max / 9 lipca 2012 o 00:38
[quote name='lori wysmukły' timestamp='1341772593' post='646863']
Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
[/quote]
Taka tragiczna informacja, a wy sobie żarty robicie , co to za w ogóle za matka co jest totalnie pijana i zabiera małe dzieci kąpać w Wiśle
[quote name='lori wysmukły' timestamp='1341772593' post='646863']
Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
[/quote]
Taka tragiczna informacja, a wy sobie żarty robicie , co to za w ogóle za matka co jest totalnie pijana i zabiera małe dzieci kąpać w Wiśle rozwiń
Avatar
lori wysmukły / 8 lipca 2012 o 20:36
[quote name='kozak' timestamp='1341768575' post='646850']
Żebyś był chociaż trochę bardziej inteligentny, to wiedziałbyś kto chodził po wodzie...
[/quote]

Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
Avatar
kozak / 8 lipca 2012 o 19:29
[quote name='daro' timestamp='1341751177' post='646803']
A pomyśleć że pewien cieśla z Nazaretu chodził po wodzie .........
[/quote]

Żebyś był chociaż trochę bardziej inteligentny, to wiedziałbyś kto chodził po wodzie...
Avatar
Gość / 8 lipca 2012 o 17:32
Dziecka żal [*]



Sorry' tylko pytam, z lubelskiej czy lublińskiej policji....
Avatar
sławek / 8 lipca 2012 o 16:58
e to nie wina matki tylko slonca bo w taki upal ogranicza myslenie, nic jej nie zrobia bo chlopczyk sam sie kompal co innego jakby ona tez, w dzisiejszych czasach wystarczy zamordowac dziecko i nic ci nie zrobia, poprostu wystarczy powiedziec ze upadlo lub wypdlo, wypadek i media z ciebie gwiazde zrobia...
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 14:38
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
pj007 / 9 lipca 2012 o 08:06
Pytanie, kiedy matka była pijana?

Czy w czasie spaceru czy też po informacji iż dziecko porwał nurt i utopiło się?

Bardzo lakoniczny artykuł nic nie opisujący stanu faktycznego kobiety w trakcie zabawy z dziećmi.
Avatar
misio / 9 lipca 2012 o 07:04
Obydwoje rodzice pod wpływem alkoholu..., to już normalne nie jest. Dlaczego nikt z sąsiadów , bliskich, wcześniej nie poinformował ,że tak dzieje się w tej rodzinie. Pewnie utrzymywali się z jakiś zasiłków z opieki , bo skoro byli w domu , więc nie mogli pracować i zamiast na dzieci przeznaczali je na alkohol. Nie należy szukać winnych ale nikt tych wydatków z opieki nie kontroluje czy rzeczywiście są prawidłowo wykorzystywane czy co?
Avatar
już dorosły / 9 lipca 2012 o 06:55
PROBLEM JEST TAKI, ŻE JEST OGÓLNE PRZYZWOLENIE DLA MATEK OD SĄDÓW RODZINNYCH, RODKów itp instytucji na takie a nie inne zachowanie kobiet w stosunku do własnych dzieci.Matka w naszym państwie jest bezkarna.Moja zniszczyła moje życie bo sędzia nie dał mnie pod opikę ojcu, który chciał mnie wychować a jest uczciwym człowiekiem.Jeżeli urzędnicy nie zrozumią, że KULT MATKI POLKI JUŻ NIE ISTNIEJE, to patologia będzie się rozszerzać jak zaraza.

PROŚBA DO SĘDZIÓW RODZINNYCH , NIE ODBIERAJCIE NAM OJCÓW I NIE SKAZUJCIE NAS NA ŻYCIE W RODZINACH PATOLOGICZNYCH PRZY "MATKACH".
PROBLEM JEST TAKI, ŻE JEST OGÓLNE PRZYZWOLENIE DLA MATEK OD SĄDÓW RODZINNYCH, RODKów itp instytucji na takie a nie inne zachowanie kobiet w stosunku do własnych dzieci.Matka w naszym państwie jest bezkarna.Moja zniszczyła moje życie bo sędzia nie dał mnie pod opikę ojcu, który chciał mnie wychować a jest uczciwym człowiekiem.Jeżeli urzędnicy nie zrozumią, że KULT MATKI POLKI JUŻ NIE ISTNIEJE, to patologia będzie się rozszerzać jak zaraza.

PROŚBA DO SĘDZIÓW RODZINNYCH , NIE ODBIERAJCIE NAM OJCÓW I NIE SKAZUJCIE NAS NA ŻYC... rozwiń
Avatar
wrwrwr / 9 lipca 2012 o 06:31
[quote name='Gość' timestamp='1341740770' post='646770']
zabierac takim dzieci a potem rodzicow wieszac
[/quote]

Przeciez matka zareagowala prawidlowo - wezwalal pomoc. Dlaczego chcesz ja powiesic, katoliku?
Avatar
Max / 9 lipca 2012 o 00:38
[quote name='lori wysmukły' timestamp='1341772593' post='646863']
Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
[/quote]
Taka tragiczna informacja, a wy sobie żarty robicie , co to za w ogóle za matka co jest totalnie pijana i zabiera małe dzieci kąpać w Wiśle
[quote name='lori wysmukły' timestamp='1341772593' post='646863']
Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
[/quote]
Taka tragiczna informacja, a wy sobie żarty robicie , co to za w ogóle za matka co jest totalnie pijana i zabiera małe dzieci kąpać w Wiśle rozwiń
Avatar
lori wysmukły / 8 lipca 2012 o 20:36
[quote name='kozak' timestamp='1341768575' post='646850']
Żebyś był chociaż trochę bardziej inteligentny, to wiedziałbyś kto chodził po wodzie...
[/quote]

Ja wiem kto chodził po wodzie - dziś oglądałem z rańca na TV PULS. Po wodzie zapieprzał na dwóch tylnych łapach bazyliszek, a robił to tak szybko, że nie mógł utonąć
Avatar
kozak / 8 lipca 2012 o 19:29
[quote name='daro' timestamp='1341751177' post='646803']
A pomyśleć że pewien cieśla z Nazaretu chodził po wodzie .........
[/quote]

Żebyś był chociaż trochę bardziej inteligentny, to wiedziałbyś kto chodził po wodzie...
Avatar
Gość / 8 lipca 2012 o 17:32
Dziecka żal [*]



Sorry' tylko pytam, z lubelskiej czy lublińskiej policji....
Avatar
sławek / 8 lipca 2012 o 16:58
e to nie wina matki tylko slonca bo w taki upal ogranicza myslenie, nic jej nie zrobia bo chlopczyk sam sie kompal co innego jakby ona tez, w dzisiejszych czasach wystarczy zamordowac dziecko i nic ci nie zrobia, poprostu wystarczy powiedziec ze upadlo lub wypdlo, wypadek i media z ciebie gwiazde zrobia...
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 0 0

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 0

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 1

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 6

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!