Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 września 2008 r.
11:53
Edytuj ten wpis

Brat gwałcił siostrę?

Autor: Zdjęcie autora (KWP łm)
0 10 A A

Policjanci zatrzymali 25-letniego Stanisława R. z Kraśnika. Mężczyzna jest podejrzany o zgwałcenie swojej siostry.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do przestępstw miało dochodzić w roku 2007. Ofiara we wrześniu powiadomiła o tym prokuraturę. Podejrzany został już aresztowany.

- 25-latka zatrzymano, gdy wracał do domu z pracy. Nie stawiał oporu. Obecnie przesłuchiwani są członkowie pokrzywdzonej rodziny - informuje rzecznik Grzegorz Paśnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja objęła poszkodowaną kobietę pomocą psychologiczną. 12 września Sąd Rejonowy zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:29

www.chaturbate.com

Avatar
Gość / 18 września 2008 o 20:08
kanpakowiec napisał:
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" rozwiń
Avatar
Biskup / 17 września 2008 o 12:00
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2008 o 21:43
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Avatar
Czytelnik / 16 września 2008 o 18:46
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Avatar
kanpakowiec / 16 września 2008 o 14:00
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da s... rozwiń
Avatar
władzia / 16 września 2008 o 07:49
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Avatar
dalida / 15 września 2008 o 21:35
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Avatar
marlenkac4 / 15 września 2008 o 14:48
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Avatar
Gość / 15 września 2008 o 13:41
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:29

www.chaturbate.com

Avatar
Gość / 18 września 2008 o 20:08
kanpakowiec napisał:
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" rozwiń
Avatar
Biskup / 17 września 2008 o 12:00
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2008 o 21:43
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Avatar
Czytelnik / 16 września 2008 o 18:46
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Avatar
kanpakowiec / 16 września 2008 o 14:00
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da s... rozwiń
Avatar
władzia / 16 września 2008 o 07:49
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Avatar
dalida / 15 września 2008 o 21:35
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Avatar
marlenkac4 / 15 września 2008 o 14:48
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Avatar
Gość / 15 września 2008 o 13:41
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 44

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!