Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 marca 2009 r.
9:07
Edytuj ten wpis

Burmistrz Kraśnika wystąpi o zdjęcie z fotoradaru

Autor: Zdjęcie autora (fp)
0 17 A A

Piotr Czubiński, burmistrz Kraśnika chce przeciąć spekulacje, jakoby to on a nie poseł Wojciech Wilk prowadził samochód, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym i zarejestrował to fotoradar.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie pisaliśmy w ub. tygodniu. Fotoradar zarejestrował przekroczenie przedmości o 34 km/h. W lipcu ub. roku samochodem wracali z delegacji na Węgry Piotr Czubiński, Ireneusz Owczarski i poseł PO Wojciech Wilk. Ten ostatni oświadczył, że prowadził samochód. Ponieważ jest posłem, nie musiał płacić mandatu. W Kraśniku jednak krążą plotki, że to burmistrz prowadził auto.

- Żeby zamknąć temat wystąpimy o zdjęcie do policji. Pokażemy je publicznie i wszystkich, którzy pomawiali mnie że to ja prowadziłem poproszę o publiczne przeprosiny - zapowiada burmistrz Czubiński.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 26 marca 2009 o 12:09
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ".
Takiej treści artykuł ukazał się w ostatnim numerze gazety "NIE" w rubryce "Wieści gminne i inne" na stronie 14. Gazeta jest z datą 26 marca 2009 r.
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ".
Takiej treści... rozwiń
Avatar
kojot / 25 marca 2009 o 07:37
"Zasada jest jedna: SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM NIE MOŻE JEŹDZIĆ OSOBA, KTÓRA NIE JEST PRACOWNIKIEM FIRMY! Tak czy tak - WPADKA "
a skąd Jotgie wiesz że nie jest pracownikiem, duża część parlamentarzystów bierze przecież bezpłatne urlopy by się zabezpieczyć, formalnie są więc pracownikami firmy....
Czy tu nie jest podobnie...?
Avatar
kojot / 24 marca 2009 o 14:35
Zobaczcie to żółtą plamkę na głowie Wodza, to słońce Peru.....................
Avatar
Jotgie / 24 marca 2009 o 12:00
Zasada jest jedna: SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM NIE MOŻE JEŹDZIĆ OSOBA, KTÓRA NIE JEST PRACOWNIKIEM FIRMY! Tak czy tak - WPADKA
Avatar
Gość / 24 marca 2009 o 06:21
Panie burmistrzu, trzymam Pana za słowo, że sprawa ta znajdzie się w sądzie, bowiem będzie okazja, by udzielano wyjaśnień pod odpowiedzialnością karną, za składanie fałszywych zeznań!

[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=news&step=wiecej&id=75"]http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=75[/url]

Czy pamiętacie Państwo atak Palikota na radnego Włodarczyka? Dla mnie jest to sprawa z tej samej beczki...

[url="http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/polityczny-guru-w-krasniku-%e2%80%93-3209/#more-1420"]http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/p...3209/#more-1420[/url]
Panie burmistrzu, trzymam Pana za słowo, że sprawa ta znajdzie się w sądzie, bowiem będzie okazja, by udzielano wyjaśnień pod odpowiedzialnością karną, za składanie fałszywych zeznań!

[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=news&step=wiecej&id=75"]http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=75[/url]

Czy pamiętacie Państwo atak Palikota na radnego Włodarczyka? Dla mnie jest to sprawa z tej samej beczki...

[url="http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/polityczny-guru-w-kr... rozwiń
Avatar
kajko / 23 marca 2009 o 16:59
Panie Burmistrzu, ja też bym chciał pojeździć służbowym Avensisem, skoro Wilk może......
Z poważaniem
Zając
Avatar
Gość / 23 marca 2009 o 16:40
Piotrze Cz., zachowaj się jak facet z jajami i skieruj pozew do sądu! Oj,oj... czy Ciebie na to stać?
Avatar
kylan / 23 marca 2009 o 16:20
A co jesli zdjecie okaże sie nieczytelne? Chyba rzadko sie zdarza, żeby było widac na takiej fotce kierujacego pojazdem?
Avatar
Gość / 23 marca 2009 o 15:24
Szachiści mawiają: "najlepszą obroną jest atak".
Avatar
Gość / 23 marca 2009 o 12:52
Gość napisał:
Czy poseł Wilk może prowadzić służbowe auta i na jakiej podstawie ?


Dokładnie, dlaczego poseł Wilk prowadził auto służbowe Urzędu Miasta? Przecież nie jest pracownikiem UM.
Avatar
~gość~ / 26 marca 2009 o 12:09
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ".
Takiej treści artykuł ukazał się w ostatnim numerze gazety "NIE" w rubryce "Wieści gminne i inne" na stronie 14. Gazeta jest z datą 26 marca 2009 r.
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ".
Takiej treści... rozwiń
Avatar
kojot / 25 marca 2009 o 07:37
"Zasada jest jedna: SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM NIE MOŻE JEŹDZIĆ OSOBA, KTÓRA NIE JEST PRACOWNIKIEM FIRMY! Tak czy tak - WPADKA "
a skąd Jotgie wiesz że nie jest pracownikiem, duża część parlamentarzystów bierze przecież bezpłatne urlopy by się zabezpieczyć, formalnie są więc pracownikami firmy....
Czy tu nie jest podobnie...?
Avatar
kojot / 24 marca 2009 o 14:35
Zobaczcie to żółtą plamkę na głowie Wodza, to słońce Peru.....................
Avatar
Jotgie / 24 marca 2009 o 12:00
Zasada jest jedna: SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM NIE MOŻE JEŹDZIĆ OSOBA, KTÓRA NIE JEST PRACOWNIKIEM FIRMY! Tak czy tak - WPADKA
Avatar
Gość / 24 marca 2009 o 06:21
Panie burmistrzu, trzymam Pana za słowo, że sprawa ta znajdzie się w sądzie, bowiem będzie okazja, by udzielano wyjaśnień pod odpowiedzialnością karną, za składanie fałszywych zeznań!

[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=news&step=wiecej&id=75"]http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=75[/url]

Czy pamiętacie Państwo atak Palikota na radnego Włodarczyka? Dla mnie jest to sprawa z tej samej beczki...

[url="http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/polityczny-guru-w-krasniku-%e2%80%93-3209/#more-1420"]http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/p...3209/#more-1420[/url]
Panie burmistrzu, trzymam Pana za słowo, że sprawa ta znajdzie się w sądzie, bowiem będzie okazja, by udzielano wyjaśnień pod odpowiedzialnością karną, za składanie fałszywych zeznań!

[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=news&step=wiecej&id=75"]http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=75[/url]

Czy pamiętacie Państwo atak Palikota na radnego Włodarczyka? Dla mnie jest to sprawa z tej samej beczki...

[url="http://dziamber.wordpress.com/2009/01/26/polityczny-guru-w-kr... rozwiń
Avatar
kajko / 23 marca 2009 o 16:59
Panie Burmistrzu, ja też bym chciał pojeździć służbowym Avensisem, skoro Wilk może......
Z poważaniem
Zając
Avatar
Gość / 23 marca 2009 o 16:40
Piotrze Cz., zachowaj się jak facet z jajami i skieruj pozew do sądu! Oj,oj... czy Ciebie na to stać?
Avatar
kylan / 23 marca 2009 o 16:20
A co jesli zdjecie okaże sie nieczytelne? Chyba rzadko sie zdarza, żeby było widac na takiej fotce kierujacego pojazdem?
Avatar
Gość / 23 marca 2009 o 15:24
Szachiści mawiają: "najlepszą obroną jest atak".
Avatar
Gość / 23 marca 2009 o 12:52
Gość napisał:
Czy poseł Wilk może prowadzić służbowe auta i na jakiej podstawie ?


Dokładnie, dlaczego poseł Wilk prowadził auto służbowe Urzędu Miasta? Przecież nie jest pracownikiem UM.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!