Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 grudnia 2015 r.
9:32

Były burmistrz Kraśnika idzie do więzienia. Piotr Cz. wyjechał do Szwajcarii?

0 35 A A
Kiedy tylko Sąd Rejonowy w Kraśniku otrzyma akta sprawy, powinien wezwać skazanego Piotra Cz. do stawienia się w więzieniu (fot. Jacek Świerczyński / archiwum)
Kiedy tylko Sąd Rejonowy w Kraśniku otrzyma akta sprawy, powinien wezwać skazanego Piotra Cz. do stawienia się w więzieniu (fot. Jacek Świerczyński / archiwum)

Uprawomocnił się wyrok 3 lat bezwzględnego więzienia dla Piotra Cz. – byłego burmistrza Kraśnika. Skazany czeka teraz na wezwanie do odbycia kary za łapownictwo, wyłudzenia i przekroczenie uprawnień.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Guest2 / 17 grudnia 2015 o 15:27

Kara Bezwzglednego wiezienia jest jak o Al Cappone! WOW nie wiedzialem/am, ze mielismy tak wyrafinowanego i bezwzglednego burmistrza, ktory niby dla przykrywki zmodernizowal i postawil na nogi Krasnik. Mielismy fajne festyny itp. teraz mamy co? wielkie kur...a nic, nawet niema tam mlodziezy bo obecny burmistrz plywa na tym co zrobil SAM ON!!! Sąd jest przekorupciowana jednostka spoleczna!!! Witamy w rzadach PIer.... PIS-U!!! Ale pamietajcie jedna zyciowa zasade: KARMA WRACA!!!! Nikt nie powinien budowac wlasnego szczescia na cu\dzej krzwdzie!!! czekam na kom

 Jak twój synek rozprowadzał narkotyki to tego nie pamiętasz? Też bym miał kaca moralnego! Mo0żemy się spotkać na Priv.Nie jestem agresywny chyba , że w słowach.Szukaj porażki życiowej w samym sobie!

 Jak twój synek rozprowadzał narkotyki to tego nie pamiętasz? Też bym miał kaca moralnego! Mo0żemy się spotkać na Priv.Nie jestem agresywny chyba , że w słowach.Szukaj porażki życiowej w samym sobie!

rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 08:39
A to ty siedzisz w cudzej kieszeni? Mol odzieżowy ma teraz inicjały av ?
Avatar
av / 16 grudnia 2015 o 08:13

Naprawdę ? A za co kupił pensjonat w Szwajcarii ? :D

Lepiej oglądaj zakupy Włodarczyka, są dużo ciekawsze.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 05:49

Czu nie skazano za złodziejstwo. 

Naprawdę ? A za co kupił pensjonat w Szwajcarii ? :D

Avatar
129 / 15 grudnia 2015 o 22:19

Duduś ze złodziejami nie trzyma, więc nie ma co liczyć na łaskę.

Czu nie skazano za złodziejstwo. A co do Dudusia- jesteś pewien???

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 20:36
Duduś ze złodziejami nie trzyma, więc nie ma co liczyć na łaskę.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:37
Duduś go nie ułaskawi????
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 o 11:26
DOBRAŁY SIĘ CZUBIŃSKIEMU DO D,,Y.CZAS TERAZ NA ZASTĘPCĘ BURMISTRZ PANA W.WILKA?.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 21:53
No to właśnie cudza krzywda wróciła do przestępcy. Ja jeszcze z nadzieją czekam, aż wróci do innych jego przybocznych. Bo krzywdy w Kraśniku pod rządami Czubińskiego doznało wielu ludzi.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 20:49
Kara Bezwzglednego wiezienia jest jak o Al Cappone! WOW nie wiedzialem/am, ze mielismy tak wyrafinowanego i bezwzglednego burmistrza, ktory niby dla przykrywki zmodernizowal i postawil na nogi Krasnik. Mielismy fajne festyny itp. teraz mamy co? wielkie kur...a nic, nawet niema tam mlodziezy bo obecny burmistrz plywa na tym co zrobil SAM ON!!! Sąd jest przekorupciowana jednostka spoleczna!!! Witamy w rzadach PIer.... PIS-U!!! Ale pamietajcie jedna zyciowa zasade: KARMA WRACA!!!! Nikt nie powinien budowac wlasnego szczescia na cu\dzej krzwdzie!!! czekam na kom
Avatar
Guest2 / 17 grudnia 2015 o 15:27

Kara Bezwzglednego wiezienia jest jak o Al Cappone! WOW nie wiedzialem/am, ze mielismy tak wyrafinowanego i bezwzglednego burmistrza, ktory niby dla przykrywki zmodernizowal i postawil na nogi Krasnik. Mielismy fajne festyny itp. teraz mamy co? wielkie kur...a nic, nawet niema tam mlodziezy bo obecny burmistrz plywa na tym co zrobil SAM ON!!! Sąd jest przekorupciowana jednostka spoleczna!!! Witamy w rzadach PIer.... PIS-U!!! Ale pamietajcie jedna zyciowa zasade: KARMA WRACA!!!! Nikt nie powinien budowac wlasnego szczescia na cu\dzej krzwdzie!!! czekam na kom

 Jak twój synek rozprowadzał narkotyki to tego nie pamiętasz? Też bym miał kaca moralnego! Mo0żemy się spotkać na Priv.Nie jestem agresywny chyba , że w słowach.Szukaj porażki życiowej w samym sobie!

 Jak twój synek rozprowadzał narkotyki to tego nie pamiętasz? Też bym miał kaca moralnego! Mo0żemy się spotkać na Priv.Nie jestem agresywny chyba , że w słowach.Szukaj porażki życiowej w samym sobie!

rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 08:39
A to ty siedzisz w cudzej kieszeni? Mol odzieżowy ma teraz inicjały av ?
Avatar
av / 16 grudnia 2015 o 08:13

Naprawdę ? A za co kupił pensjonat w Szwajcarii ? :D

Lepiej oglądaj zakupy Włodarczyka, są dużo ciekawsze.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 05:49

Czu nie skazano za złodziejstwo. 

Naprawdę ? A za co kupił pensjonat w Szwajcarii ? :D

Avatar
129 / 15 grudnia 2015 o 22:19

Duduś ze złodziejami nie trzyma, więc nie ma co liczyć na łaskę.

Czu nie skazano za złodziejstwo. A co do Dudusia- jesteś pewien???

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 20:36
Duduś ze złodziejami nie trzyma, więc nie ma co liczyć na łaskę.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:37
Duduś go nie ułaskawi????
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 o 11:26
DOBRAŁY SIĘ CZUBIŃSKIEMU DO D,,Y.CZAS TERAZ NA ZASTĘPCĘ BURMISTRZ PANA W.WILKA?.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 21:53
No to właśnie cudza krzywda wróciła do przestępcy. Ja jeszcze z nadzieją czekam, aż wróci do innych jego przybocznych. Bo krzywdy w Kraśniku pod rządami Czubińskiego doznało wielu ludzi.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 20:49
Kara Bezwzglednego wiezienia jest jak o Al Cappone! WOW nie wiedzialem/am, ze mielismy tak wyrafinowanego i bezwzglednego burmistrza, ktory niby dla przykrywki zmodernizowal i postawil na nogi Krasnik. Mielismy fajne festyny itp. teraz mamy co? wielkie kur...a nic, nawet niema tam mlodziezy bo obecny burmistrz plywa na tym co zrobil SAM ON!!! Sąd jest przekorupciowana jednostka spoleczna!!! Witamy w rzadach PIer.... PIS-U!!! Ale pamietajcie jedna zyciowa zasade: KARMA WRACA!!!! Nikt nie powinien budowac wlasnego szczescia na cu\dzej krzwdzie!!! czekam na kom
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63 0 0

AZS UMCS Lublin przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy i znacznie oddalił się od awansu na pierwszy front. O wyniku zadecydowała przede wszystkim fatalna pierwsza kwarta

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia]
galeria
film

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia] 3 0

15 nowo przyjętych policjantów złożyło w poniedziałek ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Miasto zapłaci prywatnym przedszkolom przy ul. Gęsiej i na Rudniku

Miasto zapłaci prywatnym przedszkolom przy ul. Gęsiej i na Rudniku 0 0

Ratusz zapłaci prywatnym przedszkolom za to, żeby przyjmowały dzieci na takich samych zasadach, co placówki prowadzone przez miasto.

W domu wybuchł pożar. Strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny

W domu wybuchł pożar. Strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny 0 0

58-latek zginął w pożarze domu w miejscowości Stężyca (pow. rycki).

Wystawa "Disorder" w DDK Czechów

Wystawa "Disorder" w DDK Czechów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza na wernisaż wystawy Disorder Katarzyny Weremko, który odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30.

Pracujesz za granicą? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym

Pracujesz za granicą? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym 0 0

Polacy, którzy wyjeżdżają za granicę do prac sezonowych, muszą pamiętać o rozliczeniu dochodów z tego tytułu przed polskim fiskusem. Dotyczy to też dochodów z wynajmu nieruchomości za granicą czy sprzedaży akcji. Przy takim rozliczeniu podatnik musi koniecznie zweryfikować umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania

Przebudowa Spichlerza w Podzamczu. Oferty były za drogie

Przebudowa Spichlerza w Podzamczu. Oferty były za drogie 1 0

Dwa istotne przetargi, na termomodernizację dawnego Spichlerza na Podzamczu koło Łęcznej oraz termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 2 z basenem nie zostały rozstrzygnięte przez Gminę Łęczna. Oferty przedsiębiorców znacznie przekraczały możliwości finansowe urzędu.

Ciało żony znalezione w mieszkaniu, następnego dnia sklep wyleciał w powietrze. Andrzej R. przed sądem
galeria
film

Ciało żony znalezione w mieszkaniu, następnego dnia sklep wyleciał w powietrze. Andrzej R. przed sądem 2 0

– Nie wiem jak było, nie pamiętam. Chciałem popełnić samobójstwo, bo mnie nachodzili w sklepie. Miałem dosyć bójek – mówił przed sądem Andrzej R., który sześć lat temu wysadził się w swoim sklepie na Kalinowszczyźnie. Kilka dni wcześniej miał udusić swoją żonę. – Do zabójstwa się nie przyznaję – stwierdził oskarżony.

Remontowali tory, znaleźli pocisk rakietowy

Remontowali tory, znaleźli pocisk rakietowy 4 0

Pocisk rakietowy z czasów wojny znaleźli w Puławach mężczyźni remontujący tory kolejowe do Gołębia.

Koncert Wera Kidżeski i Freenology
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert Wera Kidżeski i Freenology 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) odbędzie się koncert Wery Kidżeski i zespołu Freenology.

Pillars of Eternity II: Deadfire. Szczegóły polskiego wydania (wideo)
film

Pillars of Eternity II: Deadfire. Szczegóły polskiego wydania (wideo) 0 0

Być może najlepsza gra RPG w tym roku będzie miała polskie wydanie. Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire już 8 maja.

Egzamin gimnazjalny 2018 już za nimi. Jakie są wrażenia uczniów?
PODSUMOWANIE
film

Egzamin gimnazjalny 2018 już za nimi. Jakie są wrażenia uczniów? 0 0

W piątek zakończył się trzydniowy egzamin gimnazjalny. Zdającym dobrze poszło z językiem polskim, gorzej z chemią.

150 kostiumów do jednego spektaklu. Opera Fashion w CSK
galeria

150 kostiumów do jednego spektaklu. Opera Fashion w CSK 0 0

Od piątku w Centrum Spotkania Kultur można oglądać trzy wystawy związane z festiwalem. Do Lublina z Łodzi przyjechały elementy scenografii z filmu „Kingsajz”, prace studentów i absolwentów polskich akademii sztuk pięknych (wystawa „Upadek Ikara”) oraz najlepsze kostiumy i elementy scenografii z zasobów Opery Narodowej-Teatru Wielkiego.

Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi - charytatywnie w Puławach
26 kwietnia 2018, 17:00

Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi - charytatywnie w Puławach 6 0

26 kwietnia o godz. 17 w Hotelu Pikul Puławy odbędzie się koncert charytatywny pn. Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi.

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018!
Zdjęcia
galeria

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018! 35 8

Marcin Piechota z Lublina zdobył tytuł mistrza Polski 2018 na zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!